• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@mufinka0 NEMYSLET joooooo tak to zvládnu to u mě není problém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :dizzy_face: Ne,..oni vkládají i míň než blastocysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Třeba soni1 má několikabuněčné embryjka, ale ne blastocysty!! To ale vůbec nic neznamená, páč se chytají pěkně i ty několikabuněčné. Nemusí to být nutně blastocysta abys měla // !!! :wink:
27. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: To neva!!! On to neví!! :grinning:
27. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :astonished: :astonished: Tak jsem to nemyslela!!! :grinning:
27. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Hele a ty blastocysty jsou tedy skoro 100% jistota, jo? :confused:
27. črc 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Já už se těším na další píchanec do bříška.....šup šup, ať už je tu ET....jsem nedočkavka :grinning:
27. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: nééé to ne. Bohužel ne. Páč já ji měla taky a nic... :unamused: :unamused: Ale je to prý nejlepší a nejvyšší stádium vývoje.. Pak je asi už jen nějaká hatchující blastocysta,..ale nechci vás tady krmit. Tak jsem to pochopila já. :pensive: :pensive: :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 :grinning: :grinning: :grinning: ted nevím,jak to myslíš ty a jak to myslím já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,já to myslela tak,že já budu určitě v naprostém klidku jak se znám a vubec nebudu nervozní a vubec na to nebudu myslet,to jsem celá jááá,haha :grinning: :grinning: :grinning: ,tím jsem chtěla napsat,že jsem pravý opak :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jo jo máš pravdu,bylo to v tom odkaze co tu dávala Pampel ,poslední na obrázku byla hatchující blastocysta :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Našla jsem fajn tabulku, tak dávám odkaz, kdyby se někomu hodila :wink:

http://www.lf2.cuni.cz/Ustavy/ukbp/refer/hormony.htm
@natulaaa :grinning: :grinning: :grinning: Jo ale myslím že to je normální... Já si taky říkám že tentokrát musím být ve větším klídku ale...ha ha ha... Ale budu se snažit víc než dřív... :grinning:
@natulaaa :frowning2: Já ji chci mít.....prosííím...a pokud možno tak aspoň 4.................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udělala tabulku, ještě k té, co mi dali v Unice , se soupisem všech léků a injekcí, co budu brát a budu si to každý den odškrtávat, abych na něco nezapoměla :astonished: :grinning:
27. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci taky taky taky....blastocytku :grinning:
27. črc 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: Ty jsi vážně natěšená..., co?... :wink: Však za chvilku to uteče!!! :wink:
27. črc 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :frowning2: Ale jak říkám,...já ji měla a nic...ALE myslím že bylo něco špatně už v celém průběhu IVF i při tom transferu, takže to se tak asi nedá brát :wink: :wink: Teď už to vyjde! :dizzy_face:
27. črc 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Ale jako Pampeliška je už hotová těhule... Já si to prostě myslím!!! Všechno šlo u ní jak po másle, takže určo klapne i //. :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak u mě taky zatím vše jak po másle krom té štítky....ťuk ťuk ťuk :zipper_mouth:
27. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tu štítku mám vlastně taky v pohodě, když hodnota má být do 4 a já mám 2,7. Ten Euthyrox mám spíš pro jistotu a větší kid :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :wink: jj,..já mám všecko v cajku, nemám ani žádnou zvýšenou či sníženou štítku, tak doufám že už tentokrááááát.... :grinning:
27. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jo, určitě budeš i dobře reagovat na Puregon :slight_smile: Též přeju hodně štěstíčka! :wink:
27. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dnes chvátám z práce,..ale večer možná ještě juknu :slight_smile: pááá :wink:
27. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Ahojek.... :slight_smile:
27. črc 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nadi. tak super zpravy z vaseho CARu... jsem rada, ze jsi mela z prvni takove navstevy dobry pocit. ja hodne na pocity dam a je to dulezite, jak se tam clovek citi. takze kdy ze budes tak zhruba zacinat? verim, ze to u tebe tentokrat pujde jak po masle! uz vis do ceho jdes a budes opatrna a taky uz vis jak a co se napr. informovat a tak... tak ze ja verim, te tvuj druhy pokus bude ten miminkovsky!!!!!!!! :wink:
27. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme tedka s manzou na prochajde, tak jsem tu chvilku nebyla :slight_smile:
27. črc 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ale vidim, ze asi na vsechny tve otazecky odpovedela bud vondi a nebo nadenka :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jj, holky mě zvládly, i když jsem je válcovala dotazama :grinning:
27. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já chci taky píchat.@natulaaa ja jsem tak přemýšlela že tím jak ti malý říkal o doplatku těch 2000 třeba myslele ten první doplatek ,v den kdy si půjdeš pro injekce. Já to taky tak měla a i petka. A potom už platíš podle toho kolik ještě potřebuješ léků. @drndapetka tobě dali dneska rovnou i menopur? Gratuluju k píchání,tak už jsi se dočkala,já musím vydržet ještě týden.A doma budu od prvního ultr,dneska jsem se rozhodla,protože s těma pikslama v práci se už nedá vydržet.
27. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je mi těžko od žaludku :rolling_eyes: ,odpoledne to začalo a ted mám v žaludku jakby balvan :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,začíná to stejně jako minulý měsíc :angry: :angry: :angry:
27. črc 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa vydrž, mě je taky pořád blbě,ale už to není tak hrozný.
27. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek