• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2017 
Se na mě každej dívá jako puk, že se už 3 roky snažíme o mimi...prý v kolikati mě pohltila ta touha :grinning: Já chci mimi už od 20ti, věděla jsem, že studovat už nechci, i když mi studování šlo levou zadní, tak už jsem byla líná, tak hned šup do práce, ale věděla sjem, že kariéristka nejsem, že mě stačí pár malých spěchů a odměn a budu š´tastná.....jen škoda, že tenkrát v těch 20ti nebyl ten pravý partner na založení rodiny, třeba bych byla už mamina.....ale kdyby kdyby, že :grinning: Na jednu stranu bych pak nepoznala mýho milovanýho manžela, kterýho bych neměnila za nic na světě, i když někdy pěkně zlobí :grinning:
28. črc 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo ze me tady zminoval??? :grinning: :grinning: :grinning: ja se citim na hooooooodne mlade... mozna nekdy az pubertalne mlade :slight_smile:
28. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 No, to my víme....nebo tedy čteme :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ale to je fajn, že se tak cítíš. :wink: To já se zase někdy cítím na 50sát :grinning: Moje maminka je 64tý ročník a chová se jak 18tiletá puberťačka, někdo to má holt v krvi :grinning:
28. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: Ne ne, nejsi nejmladší,..mě je taky 25. :slight_smile: Já se cítím jako "vaše",..takže se počítám taky.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: A jinak jak jsi psala o tom Frgalovi,..musela jsem se pousmát. My když jsme byli na konzultaci, tak nemohl odtrhnout oči od mého dekoltu.. :grinning: :grinning: Já měla letní šatičky s trochu větším výstřihem,..ale tak akorát. Nemám zas ráda bordelprádlo, ale i tak se mu to asi líbilo.. :grinning: :grinning: Ale já protože jsem zvyklá, tak jsem to neřešila. :wink:
28. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Čauk kočko,..tak jak dnes?? Rozmazluješ se?? Buď na sebe pěkně hodná a dávej na sebe pozor!! Na procházky choď, myslím že čerstvý vzduch prospívá, ale šetři se. :slight_smile: Jsem tááák zvědavá,..my budem 11.8. na dovči, já ten tvůj výsledek nezjistím,..se snad zblázním!! Jak to mám vydržet?? Vracíme se až 14.8. :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala Ahojky, vítej!! :wink: Taky přeju aby 2 IVF bylo úspěšné!! Já jdu rovněž na 2 pokus, tak taky doufám... :wink:
28. črc 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Člověče,..Nelinka nějak vede, ...v našem okolí už máme Nelinek, že mi na to prsty jedné ruky nestačí.. :grinning: My jsme se dohodli, že jméno pro holčičku vyberu já a pro kluka manža,..já chci Terezku, nebo Andrejku :slight_smile: A on chce Ondru, nebo Filipa... já bych spíš teda brala Davida, nebo Patrika,..no uvidíme. :slight_smile: Pořád mě škádlí, že se bude jmenovat Kvído... :grinning: :grinning: Chápete??? Hrůza,...ale dělá si z toho srandu,..doufám... :astonished: :astonished: Kamarád z práce rodili loni,.on si vybral jméno pro chlapečka Štěpán, manželka Matouš,..no on zásadně nesouhlasil,.. A víte jak to dopadlo?? Po několikahodinovém porodu u kterého byl přítomen se malej jmenuje Matouš.. Asi viděl co si musela manželka vytrpět, že naznal že jméno je už fakt jen banalita.. :wink: :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 neboj ted nam to vyjde,zaslouzime :grinning: uz se tesim az zacnu,zatim cekam na mrchu,stou mam problemy.pri ket mi Frgala daval utrogestan abych to mela pravidelny,ale ted to chcu nechat prirozene
28. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jinak my se snažíme o mimi taky od svatby, takže od 23 let :slight_smile: Není to brzy,..nikdy nevíš co se může přihodit, takže raději dřív, než nikdy!! :wink: :wink:
28. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala :slight_smile: jj, zasloužíme si to tady všechny!! Leckterá holka tady toho má za sebou tolik, co jiná za celý život a někdy ani to ne... :wink:
28. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mas pravdu.strasne me toci kdyz vidis jak nekery zensky si tech decek nevazi a nevi co my musime vytrpet abysme ho meli
28. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala Neváží,..to je někdy slabé slovo,..ony je i týrají a házejí do odpadkových košů...nány jedny! :angry:
28. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ahoj nadi :wink: jojo den D mam stanoven na 11.8. a ty zrooooooooooovna jedes na dovolenou... no teeeeeeeeeda!!!
28. črc 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava CaO leni jak je? uz jsi doma z hokny? :wink:
28. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :pensive: :pensive: :pensive: Zruším to,..chceš??....
28. črc 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jak se cítíš?? Bříško nafouklé může být, to je normál,..ale zvykej si!! Budeš se od teď nafukovat víc a víc... Na zádech to mimi nosit nebudeš! :grinning:
28. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to slaby,takovym by nemelo byt doprano byt matkama :angry: :angry: :angry:ale to je asi skoda resit
@mufinka0
28. črc 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala :slight_smile: jj,..ale neboj, zanedlouho už tady budeš všechny fotit svoje testy se //... :sunglasses:
28. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 nene odpocinek je dulezity :grinning:
28. črc 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás vede Natálie a David a (a potom Nikola a Petr) Ale musela jsem vzdát svou Alhambru :frowning2: Bolí mě břicho jak kdybych to měla dostat.Ani nemám na nic náladu. @pampeliska36 kdy pícháš pregnyl?A kam ho máš píchat?
28. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no my zvažujem ještě Sofinku :grinning: :grinning: a u chlapeckého nemám ani šanci,že to bylo něco jiného než Petr :grinning: :grinning:

Peti tak my bychom mohli postýlku do prostoru,dokonce to ani jinak nepujde,ale za ty prachy,to raději koupím dvě levnější a dám je vedle sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale to už teda moooooooooooooooooooooc předbíhám,je budu štastná i za jednoho prdolku :dizzy_face: :dizzy_face:
@mufinka0 jojo ja vim, ze je asi normalni mit trosku nafouklejsi bricho... ja se jen bala, vis? ty bolesti... no nebylo vubec o co stat :frowning2:
@lenceslava Natálku má moje segra,ale vždycky se mi líbila nejvíc
@lenceslava ja uz si pregnyl nepicham. ja si picham jen agolutin. ja si pichala pregnyl jen pred OPU... narizene :slight_smile: a potom uz nikdy.... je to asi tim, ze jsem mela vic tech foliku nebo co...
28. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava a co ty,ty ještě baštíš marvelon,nebo už néé,mám v tom tady bordel,jinak já hlásím,že mi je fajn,tak žádné blééééééé se zatím nekoná :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já byla doma už o půl druhé,končíme ted naštěstí brzy.Ale měli jsme s manžou spací odpoledne,děláme to tak pořád,abysme pak večer dýl vydrželi :wink: (kdyby tedy náhodou)
@lenceslava aaaaaaaaaaale se spatnou naladou rychle pryc!!!
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek