• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@mufinka0 a kde budete travit dovolenou?
28. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 vy zacnete a ja se pak pridam :grinning:
28. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Jasan,..já vím,..Je dobře že jsi šla na kontrolu!! Teď už ti po kapačce nic nehrozí,..jen snad nějakej den po OPU,když otěhotníš, tak se ti začne zvyšovat HCG a ten to může zase spustit,..ale pro mimi to prý není vůbec nebezepčný :slight_smile: J8 reaguju opožděně, víš.. :grinning: Nestíhám, teď jsem v práci sama, tak na koníka můžu až večer a to už je tady vypsáno hafo stran! :grinning:
28. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Příští týden jsme doma,..budem se válet a nic nedělat,..aspoň doufám, že nám tcháňata nic nenaplánují :grinning: A ten další týden jedeme na Těrlickou přehradu do jednoho penzionku :slight_smile: To bude teprve relax a žůžo... :wink:
28. črc 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jojo baštím do příštího pátku,a v uterý si jdu pro injekce a vysypat peněženku,naštěstí mě maminka podarovala desítkou tak budu mít co sypat :grinning: (zbytek dala tchyně)
28. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala nééé, já začínám až zářijovou MS :slight_smile: Takže mám ještě móóóře času :grinning: Já si počkám na všecky ostatní a pak to jen uzavřu :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :slight_smile: To se teda máš,.. My budem muset asi tentokrát vzít půjčku :frowning2: Ale taťka dostane v listopadu nějaké penízky, tak nám to dá a my půjčku hnédle splatíme :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 mě v práci navíc dožrala jedna kolegyně. Říkám že kdyby blbost kvetla tak je u nás ve firmě úplná botanická zahrada. :grinning: Už at jsem doma. Ještě příští týden,pak zas týden dovo a pak max 14 dní a nazdar bazar.
28. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Myslet pozitivně...... :grinning:
28. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka no mi taky měli původně v plánu půjčku v bance,jenže pak jsem řekla že se na to vykašlem,že už tak toho máme na splácení moc a že tedy počkáme až u nás bude lepší situace,a na to konto tchyně řekla že nám dají dvacet,a pak jsem se zeptala i mojí mamky a ta řekla že nám těch deset dodá.Jinak by jsme na druhý pokus šli tak nejdřív za dva roky.
28. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jé já zapoměla před tím na 0 hi :slight_smile: Myslet pozitivně? Unás v práci? Tak jedině pod vlivem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no vidis tak to nam vynde stejne,ja pujdu v srpnu na hp pak se objednam do poradny a v zari zacnu s antiko
28. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava My toho máme taky hodně na splácení,...no jinak než bez hypotéky bychom domek nespravili, takže... Než zavítáme do banky, tak se domluvíme s rodiči, jestli teda nám to dají,..jinak si to taky asi budem muset nechat odložit. Nedovedu si představit že splácíme další 1000 a já budu doma na nemocenské... to nejde.. :angry:
28. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala já jsem nevychovaná Vítej mezi námi děvče.
ahoj holky, tak mi zítra držte palce, jdu na to zprůchodnění v CA. Bojím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
No teď vás dočtu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lenceslava to je dobry :grinning:
28. črc 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak botanicka zahrada, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: :grinning: Neboj,..nejsi jediná... U nás to je taky šílený,..žerou mi tam nervy, ale...Prostě musím to vydržet a než se pořád jen deptat,..co bych z toho života měla.. :grinning:
@mufinka0 jeeeeeeeeeee vy se budete mit urcite strasne krasne o dovolene!!! odpocinek, relax, valendo grando :grinning:
@pampeliska36 :grinning: No ještě to pěkný počasí jsi tam neuvedla vědmo!!!.................... :astonished:
28. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej v kolik jdeš? Budu tě na dálku držet za ruku. :grinning: A neboj,budeš spát.Napiš kdo tě proštouchnul :grinning:
28. črc 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1tralala Já jdu na HP příští týden jak dostanu MS a v září asi začnu s injekcema. Já jdu do jiného CARU víš a tam mi antiku asi nedají.. :wink:
28. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže @mufinka0 to je táááák těžký.Já mít zbrojní průkaz,tak se neznám. :dizzy_face: :zipper_mouth:
28. črc 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak drzim pesti... mne se ta narkoza libila :slight_smile: zdaly se mi i sny, ktery si teda vubec nepamatuju, ale prej to bylo prvni, co jsem rekla... ze jsem mela kraaaaaaasne sny :grinning:
28. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Na co je ten Diphereline?? A jak dlouho se píchá??? :astonished:
@mufinka0 krasne pocasi je na dovolene samozrejmost!!!
@teckovanaorchidej Myslíme na tebe!!! :wink:
28. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 noooo,..my ho po 2 roky moc neměli právě... :grinning:
@mufinka0 ten se picha dlouho... od zacatku stimulky az do prvniho UTZ a pak podle toho, jak urci doktor... ale treba jen uz tri dny nejak ob den a je na pozastaveni funkce vajecniku, ne?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek