• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. října 2017 
No @mufinka jsem zvědavá jak budeš v té repromedě spokojená.Je jedno v jakým caru kdo je,hlavně at nám už sakra udělají ty děti.Že
28. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Od začátku stimulky, jako od začátku braní Marvelonu?? Nebo kdy jste ho začali píchat a kdy ste pak přidali Puregon ?...
28. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aju ty jdes do repromedy ze,tak to teda ja zacnu pozdeji
28. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jj,..taky to tak beru :slight_smile: Mám totiž na výběr, jestli ten Synarel sprej na zastavení vaječníků, nebo injekce,..asi ten Diphereline.. :unamused:
28. črc 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ja mela zacatek stimulky 25.6. (to uz jsem marvelon nepapala), dipherelin jsem pichala do 13.7. kazdy den. pak tak nejak ruzne ob den az do 19.7....... puregon se mi pridal 10.7. a ten jsem pichala az do 19.7.
28. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ten se píchá až po antiko, nebo vlastně ke konci,já ho budu píchat od ut a marvelon dobírám v pá.Já ho píchala min 15 dní,pak jsem začala i puregon,a po 6 dnech jsem měla první ultr.
28. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a netrvá to se synarelem dýl?
28. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jéžíší... A Dipherelin jsi začla nějak před mrchou?? Nebo až při mrše?? To myslím se při mrše podává ten Puregon, ne? Nevím nevím,..tak dlouho si píchat injekce...
28. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava Tak teď v tom mám pěknej burg,..já ti nevím kdy jsem začala šňupat Synarel...nevím...ach jo, hlava děravá....
28. črc 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 dipherelin uz pred mrchou, po mrse az puregon
28. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsem byla tak šikovná a spočítala si že ultr budu mít 24.8 a opu by mohla být tak 30-31. Jojo Frgala mi to spočítal dobře.Kluk jeden šiková.Holky doufám že si nás tu nečte.Jinak dobrý večer pane doktore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě už začíná hrabsong.
@lenceslava takže néééé, Synarel to bylo rychlejší... :grinning: Ten jsem začala šňupat 21.den cyklu pak jsem dostala mrchu a 3 den začala s Gonalem...
28. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ty fetacko :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: :grinning: jj, já tady psala o tom výstřihu... By mě asi pochválil, co tady o něm píšu :grinning: Ale doktor s číslem 1!!!
28. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted jdu lakovat hodiny tak to budu potom asi ještě veselejší. @mufinka0 nic si z toho nedělej,já už jsem taky zmetená(víc než obvykle) :grinning: Holky dávají čobolotobolo terazky jsom majorom :slight_smile: kukáte? Asi ne že když kukáte na monitor a datlujete na klávesnici.
28. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: hej, ale víš jak to bylo nechutný??? Fuj!!! Má to divnej puch a příchuť,..musela jsem se před tím vysmrkat a pak jak jsem to vdechla, tak jsem to cítíila až v krku,..blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď možná půjdu do Dipherelinu. Ten by se měl začínat 18 den cyklu před samotným Puregonem...Ten až po mrše ano ano :grinning:
28. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se s vama pro dnesek loucim :grinning: :grinning: :grinning: jdu si cist a u toho pravdepodobne usnout :sunglasses:
28. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ja kokam klasika,znam to skoro na zpamet :slight_smile:
28. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 pááá a dobrou mamko!!! :wink:
28. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ja bych se zblaznila, kdybych mela v teto oblasti moznost nejakeho vyberu!!! jeste, ze mi rekli, ze to bude tak a tak a tak... jinak bych byla uplne v pasti. vubec tomu nerozumim a navic jsem se treba ani kolikrat nezeptala co na co je... proste jsem si to vzala a udelala co mi rekli... napr. ty vaginalni globule dva dny pred OPU vuuuuuubec nevim k cemu byly dobry :sweat_smile:
@mufinka0 :grinning: :grinning: :grinning: dobrou nadi
holky, díky za podporu, dám vědět, jak jsem si to užila a kdo mě vojel :frowning2:
taky nevím, jestli se pak před OPU zase nezavřu, jestli to vydrží :confused:
narkozu přežiju, taky jsem se cítila ok při první OPU, spíš mám obavy, že po tom protažení budou nějaké bolesti
mějte se krásně
28. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau krááááásky tak už to zapíchnu.@teckovanaorchidej tfuj tfuj tfuj zítr se drž,hlavně až půjdeš ze sálu :grinning: a neboj bolet to nebude.
28. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, jdu v devět ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tfuj tfuj tfuj a taky si teda myslim, ze te to nebude nejak moc bolet... me to bolelo jako silna bolest pri MS, ale odeznivalo to, takze si myslim, ze jestli ti to udelaji v narkoze, tak se probudis treba uz jen do mirne bolesti, ktera bude o tom, ze ti tam proste neco dole delali :wink:
28. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad, mám ještě v živé paměti ty pokusy v ambulanci, tak jsem holt vyděšená stará snažilka :pensive: :pensive:
28. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 co tvoje skroděcka ?
28. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:
@teckovanaorchidej držím palce na ten dnešní zákrok :wink: :wink:
dneska svítí konečně sluníčko,tak pujdu nachytat trošku bronz,já se u opalování strašně sklidním :dizzy_face: :dizzy_face: ,a musím toho ještě využít,než začnem píchat :dizzy_face: :dizzy_face: ,jinak marvelon je v pohodě,tak jsem ráda :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul cauky, tak dnes ideme do unicy k otevrelovi :wink:
29. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek