• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. prosince 2017 
@esther03 jooo?,tak držím palce,at příjdete ještě na nějakou variantu :wink: :wink:
29. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, skor tam idem len aby mi povedali, ze preco a nech ma pozru ci som ok a zoberiem mm spermiogram co nam este nadali. Prof. nie je pristupny inej alternative a ja na klasiku nejdem. Takze asi toho moc nenakecame :unamused:
29. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 ale nenech se a ptej se,vysvětli,proč máš strach z ivf,je to jen o kumunikaci,Malý ti prostě něco navrhl,ale nutit tě nebude a proto se otevřela zeptej,jestli by u softu něšlo ještě něčím přistimulovat,jak si psala,že to jde,musíš se jich na rovinu zeptat :wink: :wink: :wink:
29. črc 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, ja som komunikovala s malym, vsetko som mu vysvetlila, on tvrdi, ze inak to nepojde. A dnes mi pisal otevrel, ze teda ci pridem, ked som uz s profesorom komunikovala. Takze, oni su tim, co povie maly to plati, takze sancu tomu velku nedavam, no ale uvidime. Viem, ze ma nemoze nutit, a klasiku by som si tam i tak nedala robit, ved mi ju preplatia na SK. Skusime aj ine centrum, ze aky maju nazor, ale ja stale verim, ze nas spg nie je uplne zly :grinning:
29. črc 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kocky :slight_smile:
29. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 mamino,jak jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a co Petka dneska :confused: :confused: ,jak zmákli dneska druhé píchání :confused: ,snad dobře,ale je div,že se ještě neukázala :unamused: :unamused:
29. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :grinning:

Já dnes spinkala dlouuuuho, protože mám volno :grinning:

@natulaaa Představ si, manža se zase pořezal o tu ampulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning: Prý to dělá kvůli mě, aby mi nebylo líto, že mám bolístka jen já :grinning: Jenže já, když vidím krev, tak padám, takže mi bylo zase ráno zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Jinak na injekce si už zvykám, za pár dní ze mě bude hotovej feťák :grinning:

@pampeliska36 Zdravím maminku :dizzy_face: Co děti, nezlobí?
29. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem včera večer přišla o dobré drbání :grinning: :frowning2: No, ale já seměla líp-byli jsme u babičky na meruňkových knedlících, mňam :dizzy_face:
29. črc 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fakt jooo,hernajs to jde tak blbě joo,tak to jsem zvědavá,jak to zvládne muj manža,tady z krve umírá zase on :grinning: :grinning: ,trochu se pořeže,ale mluví o tom,jakoby přišel o celý prst :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Naděnko, já jsem začala Diphereline píchat 27.7. a Marvelon dobírán 30.7. . Mrcha by měla dojít kolem 3.8., takže na Tvůj dotaz - ano, Diphereline se začíná píchat ještě před mrchou, asi kolem 25DC :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ho mám zatím napsaný , že ho mám píchat do 16.8. a 11.8. k němu přidám Puregon, s tím, že 15.8. jeden den Diphereline vynechán -od této doby se asi bude píchat už je pár dní a obden, ale to zatím nevím, to se dozvím na kontrole toho 17.8. :dizzy_face: Holky, utíká to, neuvěřitelně :grinning:
29. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No buď jsou ty ampulky špatně předřezaný, že tam vždycky zůstane ten úlomek a on se řízne, nebo je pako a dělá to špatně :sweat_smile: spíš si myslím, že ráno ještě spí, tak na to nevidí :grinning: Ale setřičce to předevčirem šlo v pohodě :confounded:
29. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj letí to neskutečně :dizzy_face: :dizzy_face: ,zdá se mi to jako včera,co mi posunuli stimulku a už je to za chvili tady :confused: ,už baštím marvelon a je mi z něj dobřeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,teda ZATÍM :grinning: :grinning: :grinning: a myslím,že se mi zpevnují prsíčka,ale že by po 4 tabletách? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No možný je fvše, já měla prsa jak balony a docela to pak i bolelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale poslední týden už jsou zese v normálu :wink:

No a jinak jsem zapoměla napsat - pampel - včera jsem trošku špinila, tak jsem si vzpoměla na Tebe, že ty jsi druhý den po protahování čípku taky :wink: :angry: Je divný, že v den den nic :confused:
29. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. črc 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tečkovaná už to má za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: ,ježiš já se taky bojííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,snad mi ho proštouchnou :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ohledne toho cipku... ja jsem spinila i ten den i den pote. dokonce jsem spinila i po OPU druhy den... a potom i v nedeli kdyz jsem byla na te kapacce a doktor se na me koukal... asi jsem to tam mela rozbolavely :fearful:
29. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka deti nezlobi... ptala jsem se holek v jinem tematu... kdy se tak ty miminka uhnizduji... tak asi uz jsou uhnizdene :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Uhnizďují se 1-2 dny, takže jsou fakticky už zahryzlé :dizzy_face:
29. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já zašpinila jen trošku, třeba to z toho ani nebylo, ale nemělo teda z čeho...nevím....ale už je to v cajku :grinning:
29. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a s cim jsou teda spojeny ty jakoby menstruacni bolesti... ja jsem myslela, ze kdyz se budou mimina zahnizdovat, ze mi neco bude :grinning:
29. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka myslim, ze to bylo z toho prostouchnuti. oni na to i upozornuji, ze muzes spinit. takze zadne obavy :wink: ale uz to mas za sebou a teckovana uz taky! :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt se tak brzo zahnizdují joo? :astonished: :astonished: ,tak nebrat ty přípravky,co obsahují HCG,tak by jsme mohli testovat už za pár dní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Mě na to právě dr. Otevřel ani neupozornil :confused: Kdybych to nevěděla od Tebe.....Jen zvláštní je, že celej den po tom nic, v noci taky nic, včera celej den taky klid a pak až jsem šla z práce tak najednou :astonished:
29. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa budes netrpeliva pred testovanim? :wink:
29. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jakoby ms bolesti-----to je pak když se roztahuje děloha, ne :sweat_smile: No mě když se "tenkrát" zavrtávali tak mě to občas za den jen tak píchlo, jinak nic
29. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja se uz nicemu nedivim po absolvovani toho vsecho :slight_smile: :wink:
29. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ajooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
29. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Já si testy asi nebudu kupovat domů dopředu, to by byl konec :pensive: Jsem testovací maniak :grinning: kolik jsem za testy už vyhodila peněz :grinning: raději nepočítat :sweat_smile: :rolling_eyes:
29. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ja taky zadny test doma nemam :slight_smile:
29. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem brala prosím Prednison až teď....jsem se až teď nasnídala. :grinning: Tak snad to neva....včera jsem ho brala už v 6 ráno :confused:
29. črc 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek