CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
pampeliska36
29. črc 2010
@drndapetka ale neboj se niceho!!! kdyby to bylo malo, tak ti pridaji a to se do dalsi kontroly UTZ a i do punkce hooooodne dozene! kamaradka to taky tak mela, ze pak pri punkci koukala, kolik mela vajicek 😉 takze se neboj!!!
drndapetka
29. črc 2010
@natulaaa Jejda mankotky, tak lež a nic nedělej!!!!

No by mě zajímalo, co dělají, když jim během stimulky některáonemocní třeba chřipkou :-p 8-( Navíc když máme ten Prednison a ten snižuje imunitu :-| Mám trošku strach, na mě někdo prskne a hned to mám taky |-|
pampeliska36
29. črc 2010
holky opatrujte se!!! zadne nemoci... ted se stimuluje 😃 😃 😃
drndapetka
29. črc 2010
@pampeliska36 V mé práci je to na prd, když tam kolem mě projde denně stovky lidí , každej kýchá, smrká.....tomu se pak člověk neubrání.....nebo v MHDéčku to samý....to by člověk nemohl nikam 😞 Jééé, a bereš teda ten Wobenzyn nebo sis ho nakonec nekupovala?

Asi by stimulku museli zastavit, že, kdybych měla chřipajznu?
drndapetka
29. črc 2010
ale tfu tfuj tfuj, žádná chřipajzna nebude :-x 😃
vodni
29. črc 2010
@pampeliska36 jo jo, já mám vyšší dávky, protože jinak bych nereagovala. Proto se nevejdu ani do toho limitu pojišťovny a musím platit víc. Ale 150 IU je fakt normální dávka, kterou až na exotické případy mého typu dávají všem, takže @drndapetka neboj, máš to OK 🙂 na 1:UTZ ti dávku pak nechají stejnou, zvýší nebo sníží podle reakce
vodni
29. črc 2010
@drndapetka když bys onemocněla, záleží na tom jak, někdy se stimulka musí i stopnout, to v případě třeba vysokých horeček, které mohou stimulaci ovlivnit. Takže pěkně bacily odhánět!!!
pampeliska36
29. črc 2010
@drndapetka nene nebyl zatim cas nebo co... ale dneska si ho asi koupim. za chvilku mi zacinaji vychazky... 🙂

..... takze zeny se s vami loucim... budu tu zase az po sedme 😃 😃 😃 cha chaaaaaaaa jde se ven!!! i se samurajama
natulaaa
29. črc 2010
No Peti taky mě to napadlo s tou chřipkou,to když už,tak at já mám ted,ale uvidím,v krku ani nic mě nebolí,je jsem fakt unavená a tak mi to nedalo a změřila jsem se,už piju šumivé céčko,tak snad ji odženu,já už nebyla dlouhoo marod kruci,vždycky na jeře mě nějaká ta viroza skolila a letos nic,tak snad se nechystá na mě ted,ale odpočívám,nějak ani nic jiného nezvládám
natulaaa
29. črc 2010
holky tak hodně ovoce asi jist a vitamíny néé,už piju céčko,tak ho nějakou dobu raději budu popíjet
drndapetka
29. črc 2010
@pampeliska36 A kampak se samurajama chodíte na rande? 😃
natulaaa
29. črc 2010
ten prednison snižuje imunitu?jaktooooooooo,to je co za bordel 😃 😃 😃 ,mi to prádlo venku už uschlo,to je rychlost,je tam vítr a teplo,tak to bylo hned,tak jdu pomaličku žehlit,já u toho sedím,tak to bude v poho ,
drndapetka
29. črc 2010
@natulaaa no musí Ti snížit imunitu, aby tělo přijalo embrijko. takhle je Tvoje imunita nastavená tak, že když je v těle něco, co tam nemá být , tak to zničí. A protože IVF je umělý proces, tudíž není vše tak přirozený jako při normálním oplodnění, tak by mohlo tělo embrijko vypudit 😞
natulaaa
29. črc 2010
@drndapetka jééééééžiš ,ale tak snad to nesníží imunitu zase tak moc,že by jsme z toho nemocněly 😉 😉 .
já měla tak dlouho cystu a to nepřišlo mému tělu divnééééé že,že tam je cizí těleso a nevypudilo jiii,potvoru,to musela až laparka zasáhnout ]-( ]-( ]-( ]-(
vodni
29. črc 2010
@natulaaa cysta byla z vlastního materiálu 😉 V některých carech prednison dávají jen podle výsledků imuna, v unice dávaj všem preventivně, protože jak píše drndapetka, stává se, že manželův materiál tělo nechce přijmout 😃
drndapetka
29. črc 2010
@natulaaa mě setřička říkala že jen trochu, že bych neměla být náchylnější na nemoci než teď, tak uvidím
drndapetka
29. črc 2010
@natulaaa Ty budeš za Prednison určo ráda-prý se po něm přibírá 😃
vodni
29. črc 2010
já po prednisonu nepřibrala. Za celou stimulku teda cca 2kg šly nahoru, ale spíš myslím, že než lékama to je tím, jak se člověk potom "šetří" 😉
drndapetka
29. črc 2010
@vodni tak já se šetřím už dva roky co jsem vdaná, takže se nějakýho přibírání nebojím 😃 Když jsem se vdávala měla jsem 64 kilo, teď mám 70kilo.... :-p
vodni
29. črc 2010
@drndapetka 😃 😃 😃 jsme na tom skoro stejně, já mám teď 72...
natulaaa
29. črc 2010
@drndapetka noo to jsem zvědavá teda,mi by vohovovalo dát nahoru 5kilo 😉 😉
natulaaa
29. črc 2010
tak teplota klesla,tak doufám,že ji to vydrží kruci,já tu mám na sobotu pozváno 14 lidí =-) =-) a zítra musím upéct zákusek a k tomu na zobnutí jabkový závin ještě udělám,ak snad to přejde x-) x-)
drndapetka
29. črc 2010
@vodni No jo jooo, jenže já jsem o 10let mladší, bych se za tu váhu měla stydět 8-( |-| :-p :-o
drndapetka
29. črc 2010
@vodni seš prostě lepší 😃
drndapetka
29. črc 2010
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/207298-...

Holky, tak tohle snad není ani možný |-| Bych té ženské dala elktrický křeslo, né doživotní vězení ]-( Chudáčci miminka, to se tak hrozně čte 😢
teckovanaorchidej
29. črc 2010
ahojte, jsem se už vyspala, trochu =-) =-)
@drndapetka Injekce Diph mám taky jen tak v pokoji, do 28 st to nebudu řešit, pak bych je dala do koupelny, tam by mělo být chladněji. Koukám, že protokol máme lautr všechny stejný :-N
S tím přibíráním, mě stačil měsíc Marvelonu a šup -4 kg navrch. Vážím teda celých 54 😎 A myslím že tak za pár měsíců přiberem všechny, @drndapetka tak je to fuk 😃 😃
drndapetka
29. črc 2010
@teckovanaorchidej Jééé, závidím krásných 54 kilo 😃 A jakpak se cítíš, je už líp?
drndapetka
29. črc 2010
@teckovanaorchidej Jsem zvědavá jak nám to krásně všechno půjde, když jsme začaly spolu ve stejný den 😃 třeba budeme mít stejně staré děti 😃
teckovanaorchidej
29. črc 2010
@drndapetka no to doufám, že budou stejně staré 🙂 🙂
jsem pořád jakoby nedospalá, možná je to tím, že se asi blíží bouřka, aspoň z okna to tak vypadá, vzala jsem lék od bolesti, takže jinak ok
co ty, dřeš v práci? Já musím zítra taky 😞 😞
teckovanaorchidej
29. črc 2010
@natulaaa zaháním ti bacily ať jsi zdravá