• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. ledna 2017 
@drndapetka ale neboj se niceho!!! kdyby to bylo malo, tak ti pridaji a to se do dalsi kontroly UTZ a i do punkce hooooodne dozene! kamaradka to taky tak mela, ze pak pri punkci koukala, kolik mela vajicek :wink: takze se neboj!!!
29. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Jejda mankotky, tak lež a nic nedělej!!!!

No by mě zajímalo, co dělají, když jim během stimulky některáonemocní třeba chřipkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Navíc když máme ten Prednison a ten snižuje imunitu :unamused: Mám trošku strach, na mě někdo prskne a hned to mám taky :pensive:
29. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky opatrujte se!!! zadne nemoci... ted se stimuluje :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 V mé práci je to na prd, když tam kolem mě projde denně stovky lidí , každej kýchá, smrká.....tomu se pak člověk neubrání.....nebo v MHDéčku to samý....to by člověk nemohl nikam :frowning2: Jééé, a bereš teda ten Wobenzyn nebo sis ho nakonec nekupovala?

Asi by stimulku museli zastavit, že, kdybych měla chřipajznu?
29. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tfu tfuj tfuj, žádná chřipajzna nebude :zipper_mouth: :grinning:
29. črc 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jo jo, já mám vyšší dávky, protože jinak bych nereagovala. Proto se nevejdu ani do toho limitu pojišťovny a musím platit víc. Ale 150 IU je fakt normální dávka, kterou až na exotické případy mého typu dávají všem, takže @drndapetka neboj, máš to OK :slight_smile: na 1:UTZ ti dávku pak nechají stejnou, zvýší nebo sníží podle reakce
29. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka když bys onemocněla, záleží na tom jak, někdy se stimulka musí i stopnout, to v případě třeba vysokých horeček, které mohou stimulaci ovlivnit. Takže pěkně bacily odhánět!!!
29. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka nene nebyl zatim cas nebo co... ale dneska si ho asi koupim. za chvilku mi zacinaji vychazky... :slight_smile:

..... takze zeny se s vami loucim... budu tu zase az po sedme :grinning: :grinning: :grinning: cha chaaaaaaaa jde se ven!!! i se samurajama
29. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Peti taky mě to napadlo s tou chřipkou,to když už,tak at já mám ted,ale uvidím,v krku ani nic mě nebolí,je jsem fakt unavená a tak mi to nedalo a změřila jsem se,už piju šumivé céčko,tak snad ji odženu,já už nebyla dlouhoo marod kruci,vždycky na jeře mě nějaká ta viroza skolila a letos nic,tak snad se nechystá na mě ted,ale odpočívám,nějak ani nic jiného nezvládám
29. črc 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak hodně ovoce asi jist a vitamíny néé,už piju céčko,tak ho nějakou dobu raději budu popíjet
29. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 A kampak se samurajama chodíte na rande? :grinning:
29. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten prednison snižuje imunitu?jaktooooooooo,to je co za bordel :grinning: :grinning: :grinning: ,mi to prádlo venku už uschlo,to je rychlost,je tam vítr a teplo,tak to bylo hned,tak jdu pomaličku žehlit,já u toho sedím,tak to bude v poho ,
29. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa no musí Ti snížit imunitu, aby tělo přijalo embrijko. takhle je Tvoje imunita nastavená tak, že když je v těle něco, co tam nemá být , tak to zničí. A protože IVF je umělý proces, tudíž není vše tak přirozený jako při normálním oplodnění, tak by mohlo tělo embrijko vypudit :frowning2:
29. črc 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jééééééžiš ,ale tak snad to nesníží imunitu zase tak moc,že by jsme z toho nemocněly :wink: :wink: .
já měla tak dlouho cystu a to nepřišlo mému tělu divnééééé že,že tam je cizí těleso a nevypudilo jiii,potvoru,to musela až laparka zasáhnout :angry: :angry: :angry: :angry:
29. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa cysta byla z vlastního materiálu :wink: V některých carech prednison dávají jen podle výsledků imuna, v unice dávaj všem preventivně, protože jak píše drndapetka, stává se, že manželův materiál tělo nechce přijmout :grinning:
29. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa mě setřička říkala že jen trochu, že bych neměla být náchylnější na nemoci než teď, tak uvidím
29. črc 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Ty budeš za Prednison určo ráda-prý se po něm přibírá :grinning:
29. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já po prednisonu nepřibrala. Za celou stimulku teda cca 2kg šly nahoru, ale spíš myslím, že než lékama to je tím, jak se člověk potom "šetří" :wink:
29. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak já se šetřím už dva roky co jsem vdaná, takže se nějakýho přibírání nebojím :grinning: Když jsem se vdávala měla jsem 64 kilo, teď mám 70kilo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: jsme na tom skoro stejně, já mám teď 72...
29. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka noo to jsem zvědavá teda,mi by vohovovalo dát nahoru 5kilo :wink: :wink:
29. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teplota klesla,tak doufám,že ji to vydrží kruci,já tu mám na sobotu pozváno 14 lidí :confused: :confused: a zítra musím upéct zákusek a k tomu na zobnutí jabkový závin ještě udělám,ak snad to přejde :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni No jo jooo, jenže já jsem o 10let mladší, bych se za tu váhu měla stydět :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
29. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni seš prostě lepší :grinning:
29. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/207298-priznani-zdravotni-asistentky-osm-deti-jsem-po-porodu-udusila.html

Holky, tak tohle snad není ani možný :pensive: Bych té ženské dala elktrický křeslo, né doživotní vězení :angry: Chudáčci miminka, to se tak hrozně čte :cry:
29. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsem se už vyspala, trochu :confused: :confused:
@drndapetka Injekce Diph mám taky jen tak v pokoji, do 28 st to nebudu řešit, pak bych je dala do koupelny, tam by mělo být chladněji. Koukám, že protokol máme lautr všechny stejný :sweat_smile:
S tím přibíráním, mě stačil měsíc Marvelonu a šup -4 kg navrch. Vážím teda celých 54 :sunglasses: A myslím že tak za pár měsíců přiberem všechny, @drndapetka tak je to fuk :grinning: :grinning:
29. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jééé, závidím krásných 54 kilo :grinning: A jakpak se cítíš, je už líp?
29. črc 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jsem zvědavá jak nám to krásně všechno půjde, když jsme začaly spolu ve stejný den :grinning: třeba budeme mít stejně staré děti :grinning:
29. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no to doufám, že budou stejně staré :slight_smile: :slight_smile:
jsem pořád jakoby nedospalá, možná je to tím, že se asi blíží bouřka, aspoň z okna to tak vypadá, vzala jsem lék od bolesti, takže jinak ok
co ty, dřeš v práci? Já musím zítra taky :frowning2: :frowning2:
29. črc 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa zaháním ti bacily ať jsi zdravá
29. črc 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek