CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka ale neboj se niceho!!! kdyby to bylo malo, tak ti pridaji a to se do dalsi kontroly UTZ a i do punkce hooooodne dozene! kamaradka to taky tak mela, ze pak pri punkci koukala, kolik mela vajicek 😉 takze se neboj!!!

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa Jejda mankotky, tak lež a nic nedělej!!!!

No by mě zajímalo, co dělají, když jim během stimulky některáonemocní třeba chřipkou 😝 🙄 Navíc když máme ten Prednison a ten snižuje imunitu 😒 Mám trošku strach, na mě někdo prskne a hned to mám taky 😔

pampeliska36
29. črc 2010

holky opatrujte se!!! zadne nemoci... ted se stimuluje 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 V mé práci je to na prd, když tam kolem mě projde denně stovky lidí , každej kýchá, smrká.....tomu se pak člověk neubrání.....nebo v MHDéčku to samý....to by člověk nemohl nikam ☹ Jééé, a bereš teda ten Wobenzyn nebo sis ho nakonec nekupovala?

Asi by stimulku museli zastavit, že, kdybych měla chřipajznu?

drndapetka
29. črc 2010

ale tfu tfuj tfuj, žádná chřipajzna nebude 🤐 😀

vodni
29. črc 2010

@pampeliska36 jo jo, já mám vyšší dávky, protože jinak bych nereagovala. Proto se nevejdu ani do toho limitu pojišťovny a musím platit víc. Ale 150 IU je fakt normální dávka, kterou až na exotické případy mého typu dávají všem, takže @drndapetka neboj, máš to OK 🙂 na 1:UTZ ti dávku pak nechají stejnou, zvýší nebo sníží podle reakce

vodni
29. črc 2010

@drndapetka když bys onemocněla, záleží na tom jak, někdy se stimulka musí i stopnout, to v případě třeba vysokých horeček, které mohou stimulaci ovlivnit. Takže pěkně bacily odhánět!!!

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka nene nebyl zatim cas nebo co... ale dneska si ho asi koupim. za chvilku mi zacinaji vychazky... 🙂

..... takze zeny se s vami loucim... budu tu zase az po sedme 😀 😀 😀 cha chaaaaaaaa jde se ven!!! i se samurajama

natulaaa
29. črc 2010

No Peti taky mě to napadlo s tou chřipkou,to když už,tak at já mám ted,ale uvidím,v krku ani nic mě nebolí,je jsem fakt unavená a tak mi to nedalo a změřila jsem se,už piju šumivé céčko,tak snad ji odženu,já už nebyla dlouhoo marod kruci,vždycky na jeře mě nějaká ta viroza skolila a letos nic,tak snad se nechystá na mě ted,ale odpočívám,nějak ani nic jiného nezvládám

natulaaa
29. črc 2010

holky tak hodně ovoce asi jist a vitamíny néé,už piju céčko,tak ho nějakou dobu raději budu popíjet

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 A kampak se samurajama chodíte na rande? 😀

natulaaa
29. črc 2010

ten prednison snižuje imunitu?jaktooooooooo,to je co za bordel 😀 😀 😀 ,mi to prádlo venku už uschlo,to je rychlost,je tam vítr a teplo,tak to bylo hned,tak jdu pomaličku žehlit,já u toho sedím,tak to bude v poho ,

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa no musí Ti snížit imunitu, aby tělo přijalo embrijko. takhle je Tvoje imunita nastavená tak, že když je v těle něco, co tam nemá být , tak to zničí. A protože IVF je umělý proces, tudíž není vše tak přirozený jako při normálním oplodnění, tak by mohlo tělo embrijko vypudit ☹

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka jééééééžiš ,ale tak snad to nesníží imunitu zase tak moc,že by jsme z toho nemocněly 😉 😉 .
já měla tak dlouho cystu a to nepřišlo mému tělu divnééééé že,že tam je cizí těleso a nevypudilo jiii,potvoru,to musela až laparka zasáhnout 😠 😠 😠 😠

vodni
29. črc 2010

@natulaaa cysta byla z vlastního materiálu 😉 V některých carech prednison dávají jen podle výsledků imuna, v unice dávaj všem preventivně, protože jak píše drndapetka, stává se, že manželův materiál tělo nechce přijmout 😀

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa mě setřička říkala že jen trochu, že bych neměla být náchylnější na nemoci než teď, tak uvidím

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa Ty budeš za Prednison určo ráda-prý se po něm přibírá 😀

vodni
29. črc 2010

já po prednisonu nepřibrala. Za celou stimulku teda cca 2kg šly nahoru, ale spíš myslím, že než lékama to je tím, jak se člověk potom "šetří" 😉

drndapetka
29. črc 2010

@vodni tak já se šetřím už dva roky co jsem vdaná, takže se nějakýho přibírání nebojím 😀 Když jsem se vdávala měla jsem 64 kilo, teď mám 70kilo.... 😝

vodni
29. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 jsme na tom skoro stejně, já mám teď 72...

natulaaa
29. črc 2010

@drndapetka noo to jsem zvědavá teda,mi by vohovovalo dát nahoru 5kilo 😉 😉

natulaaa
29. črc 2010

tak teplota klesla,tak doufám,že ji to vydrží kruci,já tu mám na sobotu pozváno 14 lidí 😕 😕 a zítra musím upéct zákusek a k tomu na zobnutí jabkový závin ještě udělám,ak snad to přejde 😵 😵

drndapetka
29. črc 2010

@vodni No jo jooo, jenže já jsem o 10let mladší, bych se za tu váhu měla stydět 🙄 😔 😝 😲

drndapetka
29. črc 2010

@vodni seš prostě lepší 😀

drndapetka
29. črc 2010

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/207298-...

Holky, tak tohle snad není ani možný 😔 Bych té ženské dala elktrický křeslo, né doživotní vězení 😠 Chudáčci miminka, to se tak hrozně čte 😢

teckovanaorchidej
29. črc 2010

ahojte, jsem se už vyspala, trochu 😕 😕
@drndapetka Injekce Diph mám taky jen tak v pokoji, do 28 st to nebudu řešit, pak bych je dala do koupelny, tam by mělo být chladněji. Koukám, že protokol máme lautr všechny stejný 😅
S tím přibíráním, mě stačil měsíc Marvelonu a šup -4 kg navrch. Vážím teda celých 54 😎 A myslím že tak za pár měsíců přiberem všechny, @drndapetka tak je to fuk 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej Jééé, závidím krásných 54 kilo 😀 A jakpak se cítíš, je už líp?

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej Jsem zvědavá jak nám to krásně všechno půjde, když jsme začaly spolu ve stejný den 😀 třeba budeme mít stejně staré děti 😀

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@drndapetka no to doufám, že budou stejně staré 🙂 🙂
jsem pořád jakoby nedospalá, možná je to tím, že se asi blíží bouřka, aspoň z okna to tak vypadá, vzala jsem lék od bolesti, takže jinak ok
co ty, dřeš v práci? Já musím zítra taky ☹ ☹

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@natulaaa zaháním ti bacily ať jsi zdravá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru