CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
30. črc 2010

dobré ránko 🙂 ,u nás leje jako z konve a nevypadá to,že by mělo přestat 😠 ,ale tak nevadí,stejně mám dneska hafo pečení a chystání,už jsem nemohla dospat 😠 😠

Peti gratuluju k dnešnímu uspěchu,do třetice všeho dobrého joo? 😀 😀 😀

natulaaa
30. črc 2010

Petko tak jak je to dnes s energii,u mě teda nic moc,ležím zachumlaná pod dekou a nějak se neumím vyhrabat 😵 😵

lenceslava
30. črc 2010

Kuk, @drndapetka začínám píchat v uterý.@teckovanaorchidej cítíš se proštouchnutá?

vodni
30. črc 2010

@teckovanaorchidej docitam postupně, vy teda kecáte 😀 OPU by měla být asi ve Čt

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 Puregon teď nemám, mám Gonal, a píchám 1x denně 300 IU, od včerejška teda 225 IU + 75 jednotek Menopuru

soni1
30. črc 2010

Baby, takže je to jasné. Som 9 deň po KET a test, ktorý som si ráno robila bol snehobiely. Takže u mňa sa to skončilo.
Je mi na nič, len by som plakala.

natulaaa
30. črc 2010

Ahojte hoolky 🙂 .lenci jak je,už ti nebývá blivno?mi teda není nějak hodně blbě,ale nejlíp taky néé,mám v žaludku jakoby kámen 😝 😝 ,ale dá se to,díky bohu za to 😵 😵

Holky mě se ester ptala,co dávají na rust sliznice?,už jsme tu o tom psali,ale já si nevzpomínám na název 😒 😒 ,mám uplné okno 😉

pampeliska36
30. črc 2010

dobre ranko zeny 😀

natulaaa
30. črc 2010

@soni1 fááákt tak to e mi líto a myslíš,že už není náděj,že třeba později budou //? a tys měla normální dlouhý protokol? 😔

pampeliska36
30. črc 2010

@soni1 jejej to je mi moc lito!!! a neni jeste brzo na testovani? ja mam testovat az za straaaaaaasne dlouho! treba se to jeste nejak zlomi nebo neco.... vyplakat se mi taky hodne pomaha! drz se!

natulaaa
30. črc 2010

@pampeliska36 čauky a co ty Pampel,už máš nějaký příznak,nebo jak se cítíš?

vodni
30. črc 2010

@drndapetka t začervenání je normální. Mně se dělaly (a dělají) občas takový jako by malý puchýřky, místo kolem vpichu je červené a občas svědí. Ale za pár minut to přejde. Ptala jsem se minule a je to jen normální reakce prý

pampeliska36
30. črc 2010

@drndapetka ahoj peti. ja jsem taky nekdy po vpichu mela takovy maly cerveny flicek, ktery pak zmizel. trosku to i svedilo. takze si myslim, ze pokud tvoje reakce pak odezni, ze by to mohlo byt OK... mozna koukni do pribal. letaku a nebo se zeptej sestry po telefonu 😉 ale ja myslim, ze to je OK

natulaaa
30. črc 2010

@pampeliska36 no právě Pampel,ty si ještě budeš píchat 9 dni po ET něco,kde je hcg néé a proto se nemá testovat,protože ty // by tam byly tak i tak,tak jakto,že Sona má bílo?

lenceslava
30. črc 2010

@natulaaa už je mi dobře.Naštěstí.Já myslím že na růst sliznice je i ten dipherelin je na sliznici.

pampeliska36
30. črc 2010

@vodni jeeeeeeeeeeeeee my to mame vzdycky tak nejak stejne... ty odpovedi 😀 😀 😀

pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa ja se citim tak nejak bez nejakych priznaku.... 🙂 ani nevim, co bych mela mit za priznaky 😀 😀 😀 jsem dneska uz treti den po ET.... toto utika...... takze se citim VYBORNE! 🙂

lenceslava
30. črc 2010

@soni1 a kdy jsi měla testovat?

vodni
30. črc 2010

Ještě se tu někdo ptal (@mufinka0 ?), kolik jsem doplácela za léky, když mám ty vyšší dávky. Tak na prvních 6 dnů jsem doplácela normální doplatek (asi 5.100 za 2 pera po 900 IU, zbytek platila pojišťovna). Další dny už mám ale nad limit pojišťovny, takže platím celé pero jako samoplátce, tj. 900 IU za 9tis ☹

vodni
30. črc 2010
pampeliska36
30. črc 2010

@natulaaa ted ti moc nerozumim... ja si uz pregnyl nepichala, protoze jsem mela vic foliku..... muj prvni a poslendi pregnyl byl pred OPU a to bylo 20.7.... coz jeho ucinky jsou uz pryc..... ja si tedka uz nic nepicham, jen ten agolutin do zadnice.

vodni
30. črc 2010

@soni1 neplač soni, ono těch 9 dnů ještě nemusí nic znamenat... Se to pak mění celkem rychle. Znám holku, co měla sněhobílo a až z krve zjistili, že se povedlo...

pampeliska36
30. črc 2010

@vodni to je teda darda..... ale aspon ti rostou folicy 😀 😀 😀

lenceslava
30. črc 2010

@vodni a kolik máš dohromady jednotek?

vodni
30. črc 2010

@natulaaa Po ET dávají Pregnyl jen někomu. Podle toho, co se potřebuje podpořit. Já třeba neměla moc OK sliznici, a Pregnyl je i na podporu luteálnéí fáze nebo co, tak jsem měla 3 menší dávky po ET. Někdo je ale nemá vůbec

pampeliska36
30. črc 2010

@vodni no na to rozpise je tam dole napsano, kdy se picha pregnyl... tj. do 15 foliku, nad 15 foliku atd. atd... tak jsem tomu tak rozumela. mam pocit, ze po ET mi uz sliznici nikdo nemeril

vodni
30. črc 2010

@pampeliska36 no je to mazec ☹ Ale co peníze byly a nějak snad budou 😝 Hlavně, že to zabralo... @lenceslava 6 dnů 300 IU, teď 3 dny 225 IU (protože k tomu je 75 Menopuru, celkem teda zase 300 IU), pak to vypadá na další tři dny to samé. Takže asi koupit ještě jedno pero, chjo 🙄

vodni
30. črc 2010

@pampeliska36 😕 tak to jsem nevěděla. Mě posledně říkali, že to je na podporu čehosi... 😝

pampeliska36
30. črc 2010

@vodni jojo je super, ze ti to zabralo a ze ti rostou! ja si to taky vzdycky rikam o tech penezich!

lenceslava
30. črc 2010

@vodni jejda tak to je nářez,Já tedy budu mít taky vyšší dávky ale až tak snad ne,začátek mám na 225,koukám že ti to po těch 6ti dnech snížili,a kolik máš folíků?

pampeliska36
30. črc 2010

@vodni ja taky ne, az jsem nekde videla u nejakych holek, ze maji i po nejaky pregnyl... a pak jsem to videla na tom svem rozpisu dole... ze to tam uvadi. a je fakt, ze ja mela 22 punktovanych foliku a nedostala jsem zadny pregnyl

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru