• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

6. prosince 2016 
Ahaaaaa děkuji za odpověd,a co se týče te sliznice,tak Ester dávali embrijko do 6mm sliznice,což mi příjde málo teda,možná se sem staví a vysvětlí,doufám,že ji nebude vadit,že o tom píšu,ale měli by přece kontrolovat i sliznici a v případě potřeby ji podpořit ne? :wink: :wink:
30. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám ísť na krv 4.8.
A baby ja som si pregnyl vôbec nepichala, mne to dr. nekázal.
30. črc 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava dávku mi nesnížili, protože Menopur je to stejný co Gonal (nebo Puregon), takže mám pořád 300 IU (225+75). Folíků mám 6 a dost velkých, na mě super úspěch :grinning:
30. črc 2010 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@soni1 a kolik jsi mela foliku na OPU?
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava a ty bys měla dostat proč vyšší dávky?Vodní má vyšší fsh,tak tam bych to chápala,ale ty si Leni v poho néé?
30. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa mozna si to kontroluji, ale ja uz jsem o tom teda informovana nebyla... ja mela na prvnim a druhem UTZ 8 a pak uz teda nevim
30. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a když je první utz a tam nám sděli počet folíku,tak ještě to muže nějak závratně porust do druhého utz?nebo už je to víceméně stejné?
30. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa podpoří se agolutinem a estrofemem, to dávaj na unice všem Je možný, že jsem to nějak domotala s tím pregnylem :wink: A ta výška, 6mm je asi celkem málo, ale na druhou stranu, ono když se přihodí mimoděložní, tak se embryo taky uhnízdí v místě, kde není sliznice žádná, takže asi je to horší, ale jde to... Nevím ale, kolik je limit pro ET, někdy kvůli výšce sliznice k ET vůbec nedojde (embrya se pak zamrazí a jde se na KET)
30. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 No já nevím jak je to u ET,ale já 10dc mívala sliznici 8,9 a to mi říkal i muj gyn i Malý tehdy,že krásné na 10dc,ale jak je to u ET,aby nebyla nízká,aby se mohli mimisci zavrtat,to nevím
30. črc 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa závratně asi ne. Mně se teda posledně počet nezměnil, ale holky psaly, že se jim do 2:IVF ještě nějaké folíky objevily
30. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni juj děkuji,ted si to krásně vysvětlila :wink: :wink: :wink: ,děkuji
30. črc 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se něco plete, že říkali, že by měla být 7mm, ale když píšete, že někomu ET udělali i s 6mm, tak nevím :confused:
30. črc 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže agolutin je na sliznici ju? a já Pampel právě myslela,že to hcg se píchá až po ET,no ještě se musím hooodně učit :grinning: :grinning:
Ta Petka znovu vytuhla néé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa ja mam ty svoje UTZ a pocet foliku a velikosti popsane v mem clanku, tak se mrkni :wink:
30. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám, že píšu blbosti " že se jim do 2:IVF ještě nějaké folíky objevily" do 2.UTZ samozřejmě
30. črc 2010 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no tak se poptáme néé :wink: :wink: :wink: ,však co za to nic nedáme,aspon se nic nezanedbá :wink: :wink: :wink: ,ale myslím,že snad ví co a jak :wink: :wink: :wink: .Ale líná huba hotové neštěstí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36
Ja som bola na KET
30. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa nene pregnyl pro to pred OPU, aby ty vajicky dozraly.... kdyz jsem mela jeden cyklus s clostilem, tak jsem byla na kontrole UTZ a otevrel mi pak rekl, ze mi pichnou i pregnyl, aby ty vajicka uzraly a praskly... to je myslim do nejakych 24 nebo 36 hodin... nevim presne! to si pamatuju z doby, kdy jsem ten jeden cyklus mela clostilbegyt :slight_smile:
30. črc 2010 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 joo už jsem se dívala,takže tobě ještě přibyly 3 na každém vaječníku :wink: :wink: :wink:
30. črc 2010 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
30. črc 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
před OPU se píchá 5tis nebo 10tis jednotek Pregnylu na finální dozrání a uvolnění vajíčka, a po ET se píchá menší dávka (1500 jednotek) většinou 3 dávky, asi po 3 dnech
30. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a ještě jedna otázka,vždyt agolutin se píchá,když se nedostaví ms néé? něco mi to totiž říkalo ten název a ted jsem si vzpoměla
30. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni holky já mám v těch dávkách jednotkách a názvech už dneska pěkný bordel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,asi počkám na svuj rozpis,nebo tu z toho zešedivím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa :grinning: jo, agolutin buď ms urychlí nebo v případě těhu těhotenství podpoří
30. črc 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni holky jdu péct ten zákusek :angry: ,se mi fakt chce :angry: :angry: ,jsem nebyla schopnase ještě z pod deky vyhrabat ,ale musím přijít a jiné myšlenky,protože z gonalu,menopuru agolutinu a já nevím z čeho všeho mi už stojí všechny chlupy na těle,tak zatím papa,já budu během pečení nakukovat :wink: :wink:
30. črc 2010 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa ja myslim, ze je lepsi se dozvidat vsechno postupne :wink: prave kvuli tomu zmatku :slight_smile: a hlavne ten vyvoj se vzdycky trosku lisi podle toho, jak kazda reaguje a jak to vsechno jde :slight_smile: takze trpelivost :grinning:
30. črc 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 přesně tak :wink:
30. črc 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@natulaaa já ti vlastně nevím jak to se mnou je,frgouš řekl že dostanu vyšší dávky,protože jsem při prvním pokusu měla vše ok,ale i přesto jsem hůř reagovala,11 folíků,a 7 vajuch z nich.JÁ musím mít pořád něco extra. Sakra holky mě bolí břicho tak nějak divně,jako by na mrchu.
30. črc 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, my jdem teď na byteček makat :wink:

@natulaaa Ano hajala jsem :dizzy_face:

Jinak s tím Pregnylem: Na rozpisu mám toto: do 15 punktovaných folíků celkem- Pregnyl 4.,7.,a 10. den po punkci
do 15 punkt.folíků-4.,ale 7. a 10. den po punkci dle stavu
nad 15 punkt. folíků-žádný Pregnyl

takže tak :wink:
30. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka práci zdar.
30. črc 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek