CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa ahoj... jak se vam vyvedla oslavicka? 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@teckovanaorchidej tak koukam, ze jsme skoro sousedky 😀

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Mám volno v pondělí a v úterý, pak jdu středa, čtvrtek a pátek zase na 12tku, ale víkend mám volný-to jedeme na oslavu mamčiných narozek, takse těším, že vypadnu na chvilku z Brna 😀

Je mi dneska fakt děsně, klíma tu nějak nejede, motá se mě hlava 😝

Jinak já jsem taky Vaša sooosedka přece 😀 Novej Lískovec je za rohem 😎

natulaaa
1. srp 2010

@pampeliska36 jj super ,bylo to výborné,ještě myju a myju 😠 😠 😠 ,nádobí a skleniček jak nasra..ch 😀 😀 .
Peti fáákt 😕 😕 😕 ,máte tam vedro joo?ježiš a nemáš větrák?kruci zabal to a běž na marodku,holky já myslím,že kdyby jsme zavolaly na unicu dřív,že se nám třeba dělá šoufl,že by dali tu marodku i dřív ,než na prvním utz néé?

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka peti to ja prece uz viiiiiiiiiiiiim 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa tak to nevim 😨

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka tak aspon mas pristi vikend volnej a uzijes si oslavu narozenin 🙂

natulaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa Já jsem bohužel taky slyšela, že ten první pokud je spíš na zkoušku, i prý nějaký doktor na Unice to vypustil z pusy 😲 Ale, nás všech tady se to týkat nebude, to nedospustím 😠

@pampeliska36 Tobě říkali před ET jakou máš výšku děložní sliznice? 😕

Měla by být víc jak 10mm na dobré uhnízdění, ne? Jenže
@natulaaa na to je přece ten Agolutin, ten Ti udělá pořádnou výstelku, nebuuuuj 😉

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa Já na marodku teď nemůžu, pustila jsem prodavačku na 14 dní na dovču, a když mají prodavačky dovolenou, tak tu musím být místo nich já, nemáme dovolený brigády 😖 😠 Máme tu dobrý vztahy, jsme dobrý kolektiv, tak nechci, aby to vypadalo, e to dělám naschvál. Jsme tady totiž jen tři a kdybych odešla i já, tak tu zůstane jen jedna holka,a ta by se z toho tady asi těch 14 dní pos.... 🤐 I když , taky se mi stalo, že mi jednou na truc odešly obě prodavašky minulej rk před Vánocema na neschopenku a já jsme tady táhla 10dní po sobě 12tky sama a dala jsem to...ale je to teda pěknej záhul 🙄 Musím to holt vydržet, 12týho jdu do práce naposledy, pak mám dovolenou napsanou já, a od 17týho si nechám na Unice napsat neschopenku, to už snad zvládnu 😉 Do práce půjdu už jen 7x do té doby. No ale kdyby mi mělo být nějak moc extra špatně, tak se holt nic nedá dělat a šla bych, to by museli pak jedině tu druhou odvolat z dovolený 😒

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka nene, ja mela vzdycky tak 8 a 9 mm. uz jsem to psala, ze na ET uz mi o tom nerikali nic. vysku sliznice jsem vzdycky zaregistrovala, kdyz mi delali UTZ.

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka jojo ty prasky a injekce po ET jsou na podporu "perinky" po transferu a pro embryjka 🙂

natulaaa
1. srp 2010

babizny slepé máte IP 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa jj 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹

natulaaa
1. srp 2010

@pampeliska36 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa Hele, já Menopur budu taky mít, ty ne? Ten je taky na sliznici, ne? 😅

natulaaa
1. srp 2010

jdu mýt raději nádobí,to bude rozumnější 😀

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Ty sis všimla jako na UTZ jakou máš tu sliznici nebo z papírů?

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 naty nebud rozhozena!!! uz jsem ti to psala do IP predevcirem 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka nene... kdyz jdes na UTZ foliku, tak sestricka sedi u PC a doktor je u tebe. doktor sestricce nahlasi vysku sliznice a pak zacne hlasit sestricce pocet a velikosti foliku na pravem a levem vajecniku. takze tak!

natulaaa
1. srp 2010

@pampeliska36 se tu kácím smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Aha, takže tam na UTZ budou na dvě dva, ju 😀 A můžu tam mít u toho manžu? 😕

natulaaa
1. srp 2010

já nikdy naštěstí se sliznici problém neměla,spíš naopak,vždycky prý byla ukázková,ale u stimulky se taknějak všechno mění a nic nemusí být,tak jako předtím,všechno je jiné a nové,tak uvidíme

drndapetka
1. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 No běž na to nádobí 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka ja myslim, ze menopur je taky na podporu rustu foliku... dava se jeste pred OPU... ale nevim, na to jsem se presne neptala 😨

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka jasne, ze muzes! 😉

pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 No já stejně myslím, že než dojdu domů a budu Vám chtít napsat počet folíků a rozměry, že to do té doby stejně zapomenu 😀

drndapetka
1. srp 2010

@pampeliska36 Jedině, že bych manžovi nakázala vzít papír a tužku a aby to zapisoval zároveň se setřičkou 😀 😀 🙂

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka ja myslim, ze nezapomenes.... ten pocet si urcite zapamatujes a ty velikosti tak zhruba od... do.... budou vsechny i na jedne i na druhe strane zhruba ve stejnem rozmezi 😉 ja mela ten levej vajecnik trosku rychlejsi, takze tam byli folici o 1mm dopredu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru