CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No já raději ani to decko vínka néééé, protože nevím co by udělaly ty hormony, abych pak nebyla na manžu zase zlá 😝 Ani mě to nechybí, chlast je stejně metla lidstva ☹ Jsem ráda, že manža nepije, snad jen jednou do roka si dá jedno alko pivo na žízeň a to ho ještě celé nedopije. Víš, jeho otec je alkoholik, měl to doma těžký, a navíc je řidič z povolání, jezdí autobusem, a se vším, co má čtyři kola u armády, takže má zodpovědnost za spousty životů, takže on alkohol nenenene

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No já "prděla" celou noc, manža se vždycky ošil a zavrčel 😀 😀 😀 když ono to ale tak strašně bolelo, kdybych to nepustila ven 😀 😝 No, to jsem zase začla téma 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 V pohodě,..u mě stejné následky má pití sycených limonád... 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Tak ono záleží hlavně, jak se člověk cítí duševně a ano, podle fotek z FB opravdu nevypadá na 35, proto mě to překvapilo 😕 😅

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Hormony na alkohol nereagují!!! Ale pokud nechceš, nepij.. To je dobře. 😉 Já měla trošku problém s močovým měchýřem u stimulky, ..ale to bylo dané tím, že jak mi rostly folíky jen na jednom vaječníku, tak mi to utlačovalo močový měchýř,..po OPU všechno odeznělo 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No já ale byla vždycky "zavzdušněná" celej život před mrchou, tak třeba se už blíží 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka júúúú to mu musím říct 😀 Ale až se budeme bavit.................... 🤐 🤐 🤐 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No chodím na záchod každou půl hoďku, tlačí to 😕 To může být taky tím decapeptylem?No a jsme zase u těch nežádoucích účinků 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Fakt?? J8 taky!!! A taky jsem chodila častěji na malou,...dr. říká že je to tam dole všechno prokrvený, tak proto.. 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No moc ho nechval, ať si mocnemyslí 😀 ....bacha, ta chlapská ješitnost 😀 😀 😀 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka No nevím,..nejsou to nežádoucí účinky!! To k IVF prostě patří a není to nic hrozného přece!!! Trvá to jen chvilku a dá se to vydržet. Kámoška říkala že měla hrozné problémy s močákem a zjistili jí, že za to mohli hormony,..ale nevím co měla špatné.. 😒 Uvidíš že to po OPU,...nebo ajk přestaneš stimulovat přejde!! Fakt jo. 😉

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Naštěstí "duševně" je už dobře, ale holky těhulky říkaly, že to prý je nárazový, tak mě to možná ještě čeká 🙄 manža mi furt opakuje : "Buď na mě hodná" 😀

natulaaa
1. srp 2010

@mufinka0 mufi však já vám je tady vypisovat nebudu,ale sama si je četla,tak přece mužu aspon napsat,že jsem něco četla néé,já neříkám,že by jsme se měli plašit a psát si tu nějaké hruzy,ale přece jsem nenapsala nic tak strašného,aby jsme si třeba nemohly říct,jj já jsem je taky četla a je to hnus a snad nás to nepotká,na tom přece není nic špatného,všichni víme že rizika jsou a tyhle diskuze jsou přece o tom,aby jsme probrali všechno a né že si budem nalhávat,jak je všechno krásné,tím nemyslím,že si tady budeme psát nějaké hruzy,ale tím,že jsem si něco přečetla,co jsme četly asi všechny to neznamená,že na tom je něco špatného néé,to by jsme mohli být nasrané i na holky co psaly jak strašný měli ten syndrom,že nás straší,vždyt tak to prostě chodí né 😉 😉

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 Tak ještě 3 týdny a je to za mnou....to už vydržím 😉 ono to fakt utíká.....už mám týden píchání za sebou a to jsem nedávno teprve přece začla 😲

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Chce miminko?? musí to vydržet,..Já si tak uvědomuju, že mi manža říkal "No máš štěstí že bereš ty hormony,..to vysvětluje tvou podrážděnost.." Ikdyž já si nevybavuju že bych byla nějaká jiná... 😕 😕 Kromě toho brečení u knížky,.která měla paradoxně dobrý konec,..asi mě to dojalo... 😀 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No oni si asi plně moc neuvědomují, že vlastně dají jen spermouše a jsou z obliga, kdežto my musíme obětovat hodně....no jo, chlapi 😅

mufinka0
1. srp 2010

@natulaaa Jsana víš,..ale raději už NIC nečti!! Fakt!! Je to strašně individuální!!! A týká se to třeba jen 1 ženy ze sta!! A to my jistě nebudem!!! Pokud budeš pořád něco číst,..věř tomu, že na sobě budeš nacházet ty následky a přitom budeš uplně v pořádku. Psychika dokáže veliké věci!!! 🙂 🙂 Miminko chceš,..tak pro něj musíš být v klidu, jako Pampeliška,..vidíš...tak ani nesleduje že je těhotná.. Tak to má být.. 😉 😉

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka jj,..samci... 😀 😀 😀 Ženský toho prostě v životě mají víc,...a pořád se o tom jen přesvědčuju!! 😅

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Ubíhá ti to pomalu??? Těšíš se, viď??...Pěkně si to všechno užívej 🙂 😉

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No užívám, jen ty depky by už nemuseli být 😝 Utíká mi to právě rychle 😕 Dneska se smiřuju s tím, že zítra budu muset sama píchnout a tak nějak se mi nechce 🙄

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No ale oni chlapi zase neví, o co krásný všechno přichází 😵

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Do bříška??? To zvládneš, neboj,....a nebo dojeď,..já ti to píchnu... 😀 😀 😀 Ale asi bys to měla daleko... 😀 😀 😀 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Neví,..ale tak každej máme něco 🙂

natulaaa
1. srp 2010

@mufinka0 no já vím,že se to stane jen 1% třeba,však jsem psala,že to moc vážně neberu,že vidím tady u nás plno těhulek a maminek,co byly v pohodě a nic se nestalo,je strašně blbé,že v písemné formě to vyzní,že tady sedím a třepu se strachy,tak to vubec není, a mrzí mě,že si to o mě myslíte,já jsem ve skutečnosti strašně ukecená držka,a dost veselá,ale když příjdu sem a na něco se poptám,nebo že se něčeho obávám,tak vy si hned myslítee,že jsem ta největší stresmenka na světě 😢 ,ale tak když mám problém,tak s kým se mám poradit,když jsme na diskuzi o ivf? 🙂 🙂

drndapetka
1. srp 2010

@mufinka0 No , teď 2 dny tady manža nebude, tak to budu muset zvládnout sama. Máme sice pod barákem doktorku,ale nechce semě nikoho doprošovat 🙄 Raději bych se překonala a vládla to sama...uvidím...Mám 2 dny na trénink, než manža odjede. Já od samýho začátku odvracela oči a ani se nemohla dívat na to, jak je v bříšku jehla zabodnutá, ale dneska jsem se koukala a nebylo mi z toho zle.....Dokonce jsem se i přemohla a nachystala to ráno manžovi, u mě je už úspěch, že zvládnu vzít do ruky stříkačku z jehlou.....

pampeliska36
1. srp 2010

@mufinka0 ahoj nadi! 🙂

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
1. srp 2010

člověk jak je po ráno takovej ještě oblblej, tak nemá náladu na nějaký přemáhání píchnout sama-nepíchnout sama.....jsem prostě sračka, přiznávám 😅 No ale padla tady věta: Dát si před panáka, tak to možná zkusím 😀

pampeliska36
1. srp 2010

@drndapetka jeeeeeeeeeee ja taky mela Yadine 😀

mufinka0
1. srp 2010

@drndapetka Nám omdléval ve škole při vaření spolužák,..jen když se někde říznul a uviděl kapičku krve...Takovej frajer to přitom byl!! 😀 😀 Jsi šikovná, to zvládneš!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru