• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@soni1 a kdy jsi píchala poslední pregnyl po KETu? jestli chceš tak kukni ke mě do albíka musíš ale koukat pořádně mám tak všechny testy a ten první je 11po pohlavním styku kdy došlo potom k oplodnění nevím ale už na tom prvním je uplně slaboučká a je to test s citlivosti 25
2. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie :grinning: :grinning: :grinning: dobre! sem tam mi zaboli v brichu a citlivejsi prsa, ale citim se dobre :wink: uz jsem 6 den po ET... to je MASAKER :slight_smile:
2. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak to je dobře, že je ti dobře... hlavně se z ničím nerozčilovat a nečíst si na netu voloviny a nic nehledat! :wink: Vždycky vyjedou jen špatný věci a to je to poslední, co teď potřebuješ. Jáááá se tááák těším, až budu ve středu ráno netrpělivě nakukovat až nám ohlásíš // :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ale az pristi stredu :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 už se ti to krátí co ? moooc držím pěstičky aby jsi našla krásnéé // jak dálnice
2. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky omlouvám se že vám sem lezu ale mohly by jste mi říct jestli 10 den bez dne transféru se už hladina HCG v krvy pozná
2. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza jojo krati... ale ted to uz moc neutika. do ET to se porad neco delo a ted to je nekonecne... :slight_smile: dekuji moc! doufam, ze tam budou... moc bych si to s manzou prala... ale to asi kazdej :grinning:

a co u vas noveho? co luky? roste jak z vody, co?
2. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jsou tam rozepsane ruzne priklady... tak si to tam muzes hezky najit :wink:
2. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 moc ti přiji aby ti to dobře dopadlo a moc ti děkuji
2. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa i ja tobe preji!!! a uz jsi testovala?
2. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se krásně dospinkala....dneskamám volníčko :dizzy_face: Manžílek mi slíbil, že dneska nepůjde na byt a půjdem vybírat do města tapety do ložnice - jsou tam totiž dost křivý zdi na bytě, tak to chceme zakrýt fikaně :grinning:
2. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Luky roste neskutečně rychle je to strašné jak to utíká už má pul roku a připadne mě nedávno co jsem nečekaně našla // na testu.a jinak se máme dobře oučko je zdravé ale asi nás začínají trápit zoubky ale jednou to přijít muselo bez zoubku být nemuže že ale stále sem žádný nenašla :slight_smile:)
2. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka cau sipkova ruzenko :grinning:
2. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je dobře že pujdete spolu po nákupech pěkně si to užíte a odpočin si u toho :slight_smile:)
2. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ne ne myslím si že krev je jistejší nežli test
@lukza to se rika, ze kdo najde prvni zub ma slibene saty... nebo tak neco, ze? :slight_smile: tak super, ze jste to ousko vylecili a uz je HEJ.
@pampeliska36 kočenko, cilivější prsa :dizzy_face: to je tak faaaajn, tak ať jsou ještě víc citlivé :grinning:
2. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza děkuji :slight_smile: Jen doufám, že přežiju to vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa a ty nemas stanoveny termin ze sveho CARu o testovani? u nas je stanoven termin a pak se jde az na krev... to bych se nacekala jak svina :grinning: ale holky v jinych tematech psaly, ze si samotne skocily nekam na placeny odber krve a tam jim to zjistili, jak vysoke maji HCG z krve... taky moznost
2. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no dneska bude pekelny vedro... UF. a kam pujdete vybirat tapety? kamoska mela taky tapetu jen na jedne stene a mooooooc hezkou... tedka se uz delaji tak krasne tapety... uplne jsem koukala, to neni jak driv. vsichni jsme meli v pokojickach stejnou tapetu :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukza Ouška jsou hrozný trápení, znám to, taky jsem s tím od narození až do nástupu do školy měla problémy :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zoubky rychle vyrostou a bude to za Váma :wink: Mě třeba trápí ještě teď osmičky :grinning: :pensive:
2. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tam co chodím já mají 14 dní dovoelnou tak že se pak objenám jnak chtějí aby se netestovalo a oni si udělají test sami .Podle té tabulky by jsem měla mít asi 119 HCG V KRVY
@blazenkaa ajooooooooooooooo... tak to chapu!!!
@blazenkaa dobra tabulka, co? je to tam pekne rozepsane :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já bych chtěla vynilovou, ona je pevnější....možná i s nějakým vlysem, ať to vytvoří trochu 3D nádech :grinning: Vůbec netuším, kde tady v Brně něco takovýho prodavají, to měl za úkol zjistit manža.....Ale do obýváku máme za sedačku ( zelená ) vybranou tuto tapetu:

http://www.tapetyzlin.cz/Tapety-Lars-Contzen-6239-59,710.html

No a do ložnice chci fialkovou, ale na netu nic pěknýho nemají :unamused:
2. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 jj říká se to ale to bych si ty šaty musela koupit stejnak sama :slight_smile:

@drndapetka mě tak před měsícem začala rust 1 osmička teprve ale vylezla jen trochu a zase se to zastavilo asi sem to chytla tedka abych věděla jak se m´bude ALuky cítit když se budou drat ven já si teda myslím že to jsou zoubky uvidíme zda něco na mně vykoukne ono se ale aji říká že zuby bolí i když nelezou že vevnitř se už to prostě pomalu chystá.
vedro přežiješ a krásně si nakoupíš
@pampeliska36 ty jsi mi tu tabulku sama posílala .
Kolíkátej den jsi ty
@drndapetka pekna. taky moc nevim, kde se daji koupit nejake tapety :fearful:
2. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja vim... jen jsem to jeste konstatovala, ze je to dobra tabulka :grinning: ja jsem po prodlouzene kultivaci a 6 den po ET
2. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek