• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. prosince 2017 
@pampeliska36 No jen jsem zvědavá jak bude vypadat v prostoru :fearful:

@lukza Bolí to, i když to neroste, to jo. A hlavně ta kost, to je největší bolest :frowning2: Mě vždycky zubařka říkala, jak osmičky vyrostou, hned s nima pryč.Jak budete těhotná, tak Vás začnou zlobit. A já mám pryč teprve jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to si asi užiju, když nebudu moct léky nebo to jít vysekat pod narkozu ( zbylý dva zuby mám totiž ještě pod dásní ). :rolling_eyes:
2. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ET to jsou mražáčky že
2. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa nene embryotrasnfer po stimulaci... KET jsou lednacci
2. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 mě se t opořád plete tak to tahle tabulka pro mě není já měla Ket kde se dá sehnat tabulka na KEt
2. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ajoooooooooo... tak to nevim... zkus to nejak vygooglit... ale to bude tak nejak stejny, ne? kultivaci vis, jakou jsi mela pred zamrazenim a tak se to asi bude pocitat stejne, protoze ti tam ty mimina taky museli soupnout... tak ti nevim :fearful:
2. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 tak už to nebudu řešit odpoledne si dojdu pr ovísledek z kve a uvidím
2. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 máš nějaké náznaky na těhu
2. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Deňuli, měla bych dotázek k Puregonu......Když jsi ráno chtěla píchnout, vytahovala sis ho z ledničky dřív a nechala ho trochu ohřát na pokojovou teplotu? Oni tady v letáku píšou, že podání studené dávky přímo z lednice může být nepříjemné :fearful:
2. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja nevim asi ne... ja se citim suprove :slight_smile: nevim, co jsou tehu priznaky... myslela jsem, ze na ty je jeste brzo :fearful: sem tam me zaboli v brichu jakoby na menstruaci, ale fakt jen sem tam a malo a mam citlivejsi prsa.... ale to muzou byt i menstruacni priznaky, ne?
2. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka taky jsem si to píchala jedině rovnou z ledničky a nic mi to nedělalo
2. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti, my jsme ho vytahli z lednicky a rovnou pichali... ani jsem nic necitila. jen jak jsem psala... po vpichu trosku cerveny flicek a trosku svedeni, ale to casem odeznelo uplne do ztracena
2. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 a cítilas jak to bylo studený? :grinning:
2. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 já právě nevím proto se ptám já jsem aková jako nafouklá a prsa mě ani moc nepobolívají většinou večer když si lehnu tak mám takovej divnej tlak nebo pocit nevím co toje na podbříšek
2. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neeeeeeeeeee vubec!
2. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa ja taky moc nevim... myslim, ze na tehu priznaky je asi brzo... ale fakt nevim! a hlavne kazdej to muze mit uplne jinak a jinej prubeh nebo co... to je peklo :slight_smile: kdo se v tom ma vyznat :grinning:
2. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Tak to koukám :confused: My máme v ledničce aspoň 5 stupňů, to musí přeci studit :grinning: I když, v takovým vedru trocha vnitřního schlazení by neuškodila :grinning:
2. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 to máš pravdu ,ale už mě to doma nebaví je to něk dlouhé na mě .Jsi byla na 1IVF
2. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti to je takova mala davecka... ja jsem teda necitila, kdyz se mi ta tekutina do toho speku poustela... ale treba uvidis... treba to budes citit... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: proste vyzkousis jednu a uvidis. ja jsem to vubec necitila
2. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa jojo moje prvni a ty mas za sebou taky prvni IVF a z toho ti zbyli lednacci?
2. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: :grinning: :grinning: No Puregon už příští středu :grinning: :confused:
2. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ne ne já mám zasebou 2IVF a 2 KET
2. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty jo! to taaaaaaaaaaaak utika... ale jenom u druhych :slight_smile: u me se to po tom ET vlece :fearful:
2. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blazenkaa tak snad uz posledni! budu drzet hodne pesticky! at tam ty dve // jsou
2. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tohle puzzle od Anne Gedes skládám a chci ho doskládat po ET, aby mi to rychleji utíkalo :slight_smile:

http://www.svet-puzzle.cz/show_goods.php?goodsID=232554

Takový dva krásní broučci :dizzy_face:
2. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je mazec!!! to jsou teda krasne mimina :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 no tak já v to doufám že tam budou taky //
2. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Co se vleče neuteče :grinning: ne sranda, vím , že je to opruz :rolling_eyes: Taky mi vždycky hrozně pomalu utíkalo čekání na ultrazvuk, když jsem byla těhu...ta nejistota je šílená věc, jenže....my nad ní vyhrajeme :grinning:
2. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Leží mi tady na stole už od nového roku polosložené, tak na ně budu mít aspoň teďka čas a pak to dám hrošíkům nad postýlku do ložnice :grinning:
2. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu si cist... a pak asi varit nejakej obed nebo co... nejsou lidi :slight_smile: tak zatim paaaaaaaaaa
2. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek