CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
2. srp 2010

@drndapetka ne ne, my máme bohužel jen 1 až 3 procenta ☹

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni
@drndapetka a u nas:
koncentrace: 8 mil / ml
pohyblivych 74%, progresivni rychla 8%, progresivni pomala 66%, neprogresivni 3%, nepohyblive 26%,
morfologie 5%

.... a to uz je ten nas zlepsenej 🙂 pak se to jeste o trosku zlepsilo

vodni
2. srp 2010

@lena5 ☹ Zkus tu nezávaznou konzultaci v jiném caru jak psaly holky. Já myslím, že jsou nezralá protože je jich moc a tělo dává energii do toho počtu a ne do kvality (já si to všechno tak nějak debilně pro sebe vysvětluju 😝 může to být blbost). Tak se někde na konzultaci zeptej, co by se dělo, kdybys třeba dostávala jen 150 IU.

drndapetka
2. srp 2010

Tak to je na tom teda manža ještě dobře na to,že hulí jak fabrika dělí řidiče z povolání, což furt sedí na zadku, potí se a tím spermouše zabijí

vodni
2. srp 2010

@pampeliska36 závidím to zlepšení 😉

drndapetka
2. srp 2010

@vodni Hmm, zní to fakt logicky. Ona je důležitá opravdu kvalita nad kvantitou, to určitě 😉 Pálí Ti to 😀 🙂

vodni
2. srp 2010

@drndapetka taky myslím, že jste na tom dobře, sice ne tak jako naty 😀 s těma jejich "jen 5% vadnejma", ale určo to bude ok 🙂

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka to teda jo!

drndapetka
2. srp 2010

@lena5 No jinak já začínám teda taky jen na těch 150 IU

vodni
2. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 no já si to prostě vždycky musím nějak zlidštit 😝

drndapetka
2. srp 2010

@vodni no to nesmím říct manžovi, začal by kouřit o krabičku víc 😀

vodni
2. srp 2010

@lena5 těch 150 IU u dlouhého protokolu dávají jako standard. Víc jen když je nějaký problém v hormonálním profilu

drndapetka
2. srp 2010

@vodni Však jo, ony jsou laický názory hodně důležitý a mají určo něco do sebe 😉 Taky souhlasím s tím, že když je vajíček moc, tak nestíhají dozrát, tudíž jsou nekvalitní. To je jako by jsi dělala 5 věcí naráz za krátkou dobu-taky nebude každá věc kvalitně udělaná 😉

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni
@drndapetka UF 😀

vodni
2. srp 2010

@drndapetka na druhou stranu, @pampeliska36 jich měla 22 (nebo 20 už nevím přesně), a má je suprový, vlastně už určitět dobře zavrtaný 😵

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni jojo ja jich mela 22. teda vlastne jich odsal 23 a to jedno rekl, ze je hnedka spatny, takze to ani nejak nevyhodnocovali nebo co.... z 17 oplodnenych se jich ze zacatku drzelo 10 a v den ET jsme jich meli 8, z toho 6 blastocyst 😨 jsem to tady tak nejak shrnula 🙂 nebo co...

drndapetka
2. srp 2010

@vodni
@pampeliska36 Vyvracuje naše pravidla 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka 😀

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka ne ja si taky myslim to co vy... kvantita na ukor kvalite... kdyz je vajuch min, tak urcite neni takovy ubytek!

vodni
2. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 a už si spinkají v bříšku a čekají na to, až jim dáš místo omalovánek čůrací papírek, aby ti nakreslili // 😉

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 Deny , ty jsi vážně zázrak přírody 😀 Neskutečný počty, neskuteční bojovníčci a za chvilku budeš mít neskutečný břicho 😀

drndapetka
2. srp 2010

@vodni jééé, hezky řečený 😵

lena5
2. srp 2010

@vodni Já to beru že jich je třeba moc a nejsou úplně dobrý ale ten car by snad mohl vědět jak to udělat aby byly lepší.Hp mám v pořádku.

vodni
2. srp 2010

@pampeliska36 Díky, díky, to potřebuju teď před zítřejší OPU slyšet 😉

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni
@drndapetka 😀 jeste nerikejme HOP... dokud jsme nepreskocili... ja si proste rikam, kdyz se to ma podarit, tak se to proste podari!

pampeliska36
2. srp 2010

@lena5 to nejak proste DOST podcenili... nebo si to fakt nedovedu vysvetlit... vzdyt oni se i cela ta skupinka doktoru i radi! tak nevim 😒

lena5
2. srp 2010

@vodni zítra máš opu?tak držím pěsti.Kolikátý pokus máš?

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni a na kolikatou hodin jdes? na 10? budu na tebe moooooooooooooc myslet! at s tebe dostanou, co se da 😉

vodni
2. srp 2010

@pampeliska36 přesně tak, my jsme s manželem taky fatalisti, prostě když se to má stát s pomocí, tak to holt jinak nejde, a když se to má podařit, tak se to podaří 🙂

pampeliska36
2. srp 2010

@vodni tak tak... jak rikas 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru