• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
Kočenky moje, já jsem trochu magor, vlastně velkej magor. A taky je vidět, že se doma před TT značně nudím :grinning: Jak jste se tu bavily o dopsání tabulky, já to prostě nějak nezkousnu, že je to nepřehledné :grinning: Tož jsem vyrobila něco, na co budete zírat, jak je to motivační :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podívejte se na odkaz do mého (jinak neveřejného) alba a mrkejte na to, že u :dizzy_face: VŠECH :dizzy_face: koček, které tam jsou je nakonec zelený tj.pozitivní výsledek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nás aktuální jsem dala nakonec, abyste si to pozitivum (až na jednu smutnou výjimku u Luccatka :frowning2: ) musely všechny projít až dolů :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/vodni/album/unica/?key=jv4uim2
(doufám, že jsem nikomu nic nepopletla, v těhulích a maminách už nemám přehled..)
13. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě že ho doma mám a nemusím jezdit do Brna nejsem místní
13. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no vidíš, já se raději taky vždycky zeptám - zbytečně bys byla přes víkend nervozní, a takhle máš hned klid... :wink:
13. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni klid mám ,ale zase se to všechno protáhne jsem nedočkavec :slight_smile:
13. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak tabulka je vístavní a děkuji za zařezení do vaší skupiny :grinning:
13. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 juj, já se ani nezeptala, jestli můžu, ale snad jo. Ještě se tu občas mihne soni, ale o té moc nevím, tak jsem nevěděla co doplnit....
no a není to motivace, VŠECHNY se dočkaly, tak my taky, a basta! :grinning:
13. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni vůbec mě nevadí že jsi mě tam přidala ,je hezký vědět že hodně kočenkám se to podařilo ,dodává to chuť dál bojovat a když ony tak my taky :grinning:
13. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to takovej dobrej pocit u srdíčka po nezdaru :wink: :grinning:
13. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem koukla kolika holkám to vyšlo přirozeně ,je to úžasný ,ale takový štěstí já mít nebudu můj manža má hodně špatný SPG
13. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma od kadeřnice. Jsem sice prý krásná ( říkal manžel ), ale z toho dusna splavená, takže než jsem došla domů, tak mám vlasy zas jak čarodějnice a úplně mokré :angry: A je mi zle - z toho dusna, nějakej špatnej tlak do toho, motám se tu jak kača v čepku, fujtajbl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už skoro nedopnu rifle, u kadeřnice mě tlačila, jak jsem 2 hodiny seděla a jak jsem pak vstala ( rychleji) tak to strašně zapíchalo, je to normální? :confused:

@vodni Jsem asi pablb, ale já tu tabulku nevidím :grinning:
13. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zase otázečky na Vás: :grinning:

1) budu vědět jak vypadá manželovo sperma v den OPU? řekne mi to někdo nebo se to nějak nezkoumá jako u spermiogramu, když to stejně bude metodou ICSI?
2) Kolik hodin po OPU nesmím ještě jíst a pít?

Kujuuuu :wink:
13. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka je to hned v 1 četu na téhle stránce t
13. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka když byl manža při opu dávat sperma tak jen řekla že kdyby to bylo špatný tak nám dá vědě do 15 min ,a jinak po opu jsem asi tak 1/4 hodiny nepila
13. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jedla jsem hned jak jsme přijeli dom takže cca asi 2 1/2 hodiny
13. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ta punkce travla cca 20 min. se vším všudy ,pak mě vzbudili a odvedli za mnžem na pokoj
13. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš já su blbá odpovídám sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak co našli rádcové ,našli :grinning: (tabulku)
13. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no jo našla, jen jsem musela kliknout na zobrazení netextových prvků a to mě předtím nenapadlo :grinning:

Je kráááásná ta tabulka :dizzy_face:
@vodni Jsi borka :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, mě je fakt blbě, půjdu asi lehnout :confounded:
13. srp 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teď jsem dočetla, vodni, hned je poznat, že pracuješ ve "výzkumu", perfektní systematická přehledná práce, postrádám pouze statisticky zhodnocenou úspěšnost pokusů a vyjádření chyby v %. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neznáme se nakonec???

@drndapetka - mě vaječníky bolí, ale spíše v kříži, pomáhá mi pohyb, zítra hurá na hory :sweat_smile:
u mě OPU poprvé trvala pouze 5 min, ale výtěžek pouze 2ks a ještě chcíply :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tady ty stavy jsem na tom nesnášela :frowning2:
13. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jaké stavy, bojím, bojím, mě je docela dobře, asi to na mě nefunguje, ty hormóny, holky já už zase žeru, pomoc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna tabulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :grinning:
13. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej na každýho to zabírá jinak neboj,já měla podivočenou náladu a bývalo mě opčas špatně :angry:
13. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 nazdááááááááár, už z hokny doma??
13. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej mě je blbě z toho vzduchu a tlaku, kterej dneska v Brně je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já divočila s náladou po clostilbegytu, ale teď úplná pohoda, třeba se to ještě změní :sunglasses:
@teckovanaorchidej naštěstí jsem ještě nepřibrala ani kilo, aspoň něco pozitivního :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek