CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej jako nálada o.k., pořád optimismus vede, ale ta příroda si se mnou dneska zahrává 8-(
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@drndapetka tak ať je ti brzo líp 🙂 🙂 🙂
pampeliska36
13. srp 2010
jojo dneska jsem to zabalila drive 🙂 byl tam sef :-N ale mam dobrej pocit, protoze jsem s nim mela kratke jednani a mam fakt dobrej pocit. viiiiiiiiiiiiiiiiiikend!!! valim za nasima na chaloupku... vypadnou ven, uklizet, pracovat, houbovat, grilovat a relaxovat 😃
drndapetka
13. srp 2010
jo a mám pocit , že snad čůrám aspoň na 5 let dopředu, i bez pití 😃
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej děkuju, jdu si fakt už lehnout, apk se zase ozvu...mějte se zatím, papapa 😉
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@drndapetka to ti docela závidím, já si dnes musela pro nové kalhoty, fakt
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@pampeliska36 no bezva, tak si to užij 🙂
pampeliska36
13. srp 2010
jezisi... ja pisu jak uplnej magor! ani to po sobe neprectu... samozrejme valime s manzou 😃
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@pampeliska36 no bylo mi to divný 😃 😃 😃 😃 😃
pampeliska36
13. srp 2010
@teckovanaorchidej no des... jsem totalne vyflusla!!! to je neco, jak me ty dva pracovni dny zmohly :-N
pampeliska36
13. srp 2010
vcera vecer moje kamoska porodila skoro 4 kg chlapecka 😃 😃 😃 petrika
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej neboj, za chvilku mi rifle taky nebudou, břicho mám nafouklý, ale na váze to znát není
drndapetka
13. srp 2010
@pampeliska36 patrika, že jo 😃
pampeliska36
13. srp 2010
@drndapetka Petříka 😃
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@pampeliska36 gratulace, tu chaloupku ti docela závidím, taky bych jela, kdybych měla kam 😢
drndapetka
13. srp 2010
@pampeliska36 já jsem si říkala....Petrik? :-N To je nějaký cizí jméno? 😃 A on je to Peťulka 😉
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@drndapetka jak to, že neležíš???
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej dojeď na návštěvu, uděláme si hormonální mejdan 😃 😃 😃
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej no jooo, už jduuuu :-N 😃
raduza2
13. srp 2010
@teckovanaorchidej jen malinkatej dotaz ty stimuluješ po 2 že ?? Nechce se mě listovat v četech a hledat to je toho tady strašně moc 😃
pampeliska36
13. srp 2010
ja jsem mela celou stimulku uplne kraaaaaaasnou plet... sotva vysadim vsechny prasky a injekce, tak se mi katastrofalne zhorsi... no chapete to? zacina mne bolet brisko... ze by ta mrcha? 😕

... hele holky ja se chtela jeste i zeptat...? kdyz se ty embryjka v tom tele neuchyti... tak oni jako se nekam vsaknou? nebo je "vyplavi" ta menstruace? ja se na to zabudla optat :-x
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@drndapetka 😃 😃 😃 ??? ty jsi sama?? doma?? 😃 😃 :-N myslela jsem, že už dovolenkujete x-) 😉
asi to neklapne, musím balit batohy do hor 😉
kdybys byla v práci, tak bych tě přišla povzbudit 🙂
drndapetka
13. srp 2010
@teckovanaorchidej sama sama....dovolenkuju.....manžel mi utekl na byt makat, jak jinak 8-(
teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 jo, poprvé jsem měla minimální stimulaci
raduza2
13. srp 2010
@pampeliska36 já mylsím žeby se měli vyplavit ,ale nevím 🙂
drndapetka
13. srp 2010
@pampeliska36 včera mě manželova babička říká: "Ty jsi nějaká krásnější" 😃 Já jako proč? :-o Prý mám krásnou pleť.....No a to se říká, že hormony pleť zhoršují.... :-S

@teckovanaorchidej Už fakt jdu 😃 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@drndapetka noooo, na mejdan bych šla, což o to, ale třeba někdy příště :-p
raduza2
13. srp 2010
@teckovanaorchidej a teď to máš jak ,jestli ti teda není nepříjemný že se vyptávám 🙂
drndapetka
13. srp 2010
@pampeliska36 oni se vstřebají a menstruací odejdou |-|
teckovanaorchidej
13. srp 2010
@pampeliska36 jo, taky mám pěknou pleť, ksicht úplně oteklej a vypjatej, jsem taková heboučká, vrásky pryč,
embrya se vstřebají, zmyslím, a zbytek odejde se sliznicí, ale nestudovala jsem to, tak nevím přesně