• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@teckovanaorchidej fakt Tě hladila? Ta je hodná :dizzy_face:
13. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 neboj, budeme tě povzbuzovat i v říjnu :grinning:
13. srp 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase musim říct že u OPu byl v pohodě pak došel za náma na pokoj a citlivě nám teda vysvětlil naši situaci tak to si u mě šplhnul
13. srp 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mě to ale vůbec nebolelo, já nemám problém se uvolnit, naštěstí jsem tam dole docela elastická :sweat_smile: Ale spíš mě překvapilo, že an mě vzal snad ty největší zrcátka co tam měl, i když jsem ještě nikdy nerodila :astonished: No "vecpal" je tam v pohodě, ale ven to šlo ztuha :grinning: Se u toho asi trošku zapotil :grinning: No, změníme asi téma :grinning:
13. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka fakt a vypadala, že bude protivná, ale nebyla. Otevřel a já jsme měli spolu malé antré - trochu jsem zvýšila hlas a pak jsme se zklidnili oba. Jsme skoro na den stejně staří a už se máme rádi.
13. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to je roztomilý když sestra dodává odvahu
13. srp 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 fakt je, že do téhle bych to zrovna neřekla
13. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mě takhle hladil po tom mým mimoděložním těhotenství jeden doktor po narkoze na pokoji....držel mě za ruku a hladil po tváři a já plakala :cry: Byl strašně hodný.....kde se takový doktoři berou :confounded:
13. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej je děkuji že v říjnu na mě budete myslet to vy už budete těhule :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej co jsi měla za problém s tím otevřelem??
13. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka takových dr. by mělo být víc :grinning:
13. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ta sestra byla blondýna?
13. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej co jste měli za výstup? :confused:
13. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptáme se obě na ty samé věci :grinning: :wink:
13. srp 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už mi je trochu líp..... :slight_smile:
13. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 on v zásadě za nic nemohl, špatně mě sestry objednaly na utz a on řekl, že jsem přišla pozdě, že opu už v neděli nestihne a vůbec. Tak jsem vytáhla drápky a trochu zvedla hlas, že jsem dvakrát ověřovala termín utz u sestry i u dr. a jak je to možné bla bla bla, pak řekl přijdte v ne v 8h a najednou to šlo. Sice to nedopadlo, to je druhá věc. Oba jsme pochopili, že jsme naštvaní a už jsem s ním v poho.
13. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak nám to pověz co jsi měla za problém s Otevřelem :wink:
@drndapetka jo, mlaďoučká, asi jako ty
@drndapetka to je dobře že ti je lip :grinning:
13. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, co je ještě zvláštní? :fearful: od té doby, co jsem vysadila Marvelon mívám občasný křeče v lýtkách, což normálně nemívám. Prý to po antiko být může, ale i když jím už týden magnesko tak to nepomáhá :confounded:
@teckovanaorchidej musíme si přiznat komu se chce v neděli do práce ,ale když to tak dovojtili ,ještě že se to vysvětlilo
13. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mám za to že mě někdo říkal ,že na křeče je dobrej hořčík
13. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no spíš šlo o to, že na neděli nás už bylo moc, že jsem se horko těžko vecpala do programu na sál, ale to byl fakt jejich problém
13. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka křeče v lýtku nemám, Mg by ti měl pomoct, kup si šumivé calcium s vit. C a hořčíkem
13. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej taky se mě stalo, že sestry spletly hodinu objednání.....hned při první konzultaci, kdy jsme tam měli být o hodinu dřív kvůli spermiu.....Dvakrát jsem se do telefonu ujistila, zda máme dojít teda ve 13hod. a ve 14.hod. začínáme s konzultací...jojojo, je to tak...a pak najednou čekám před Unicou na manžela než dojede a telefon od sestry, kde jako jsme , jestli dojdeme, že za 5 minut máme začít lonzultaci a že jsme tam měli být ale kvůli spermiu už o hodinu dřív.....tak jsem tam vlítla na recepci a ukázala jim v mým diářu hodinu, na kdy jsem byla objednaná a sestra jojo, nějak to teda uděláme, je to náš problém....Naštvalo mě to to, ale chápu-mají toho moc
13. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no dovol, já a mlaďoučká? :grinning: kdes na tom byla? Táhne mi na 30cet :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nooo, hořčík je však magnezko :grinning: :wink:
13. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka podívej, mají toho moc, ale za naše prachy, resp. pojišťovny nebo moje, páč jsem samoplátce. Takže se musí holt víc snažit :slight_smile: Je to byznys jako prase, to mi můžeš věřit. :sunglasses:
13. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomu věřte že je to pro ně byznys jak hovado ,když jsem kolikrát koukal aže tam jsou i straší než těch 40 a pak taky cizinci co si budem povídat
13. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek