CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej fakt Tě hladila? Ta je hodná 😵

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 neboj, budeme tě povzbuzovat i v říjnu 😀

raduza2
13. srp 2010

zase musim říct že u OPu byl v pohodě pak došel za náma na pokoj a citlivě nám teda vysvětlil naši situaci tak to si u mě šplhnul

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 mě to ale vůbec nebolelo, já nemám problém se uvolnit, naštěstí jsem tam dole docela elastická 😅 Ale spíš mě překvapilo, že an mě vzal snad ty největší zrcátka co tam měl, i když jsem ještě nikdy nerodila 😲 No "vecpal" je tam v pohodě, ale ven to šlo ztuha 😀 Se u toho asi trošku zapotil 😀 No, změníme asi téma 😀

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@drndapetka fakt a vypadala, že bude protivná, ale nebyla. Otevřel a já jsme měli spolu malé antré - trochu jsem zvýšila hlas a pak jsme se zklidnili oba. Jsme skoro na den stejně staří a už se máme rádi.

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej to je roztomilý když sestra dodává odvahu

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 fakt je, že do téhle bych to zrovna neřekla

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 mě takhle hladil po tom mým mimoděložním těhotenství jeden doktor po narkoze na pokoji....držel mě za ruku a hladil po tváři a já plakala 😢 Byl strašně hodný.....kde se takový doktoři berou 😖

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej je děkuji že v říjnu na mě budete myslet to vy už budete těhule 😀 😀

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej co jsi měla za problém s tím otevřelem??

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka takových dr. by mělo být víc 😀

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej ta sestra byla blondýna?

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej co jste měli za výstup? 😕

raduza2
13. srp 2010

ptáme se obě na ty samé věci 😀 😉

drndapetka
13. srp 2010

Holky, už mi je trochu líp..... 🙂

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 on v zásadě za nic nemohl, špatně mě sestry objednaly na utz a on řekl, že jsem přišla pozdě, že opu už v neděli nestihne a vůbec. Tak jsem vytáhla drápky a trochu zvedla hlas, že jsem dvakrát ověřovala termín utz u sestry i u dr. a jak je to možné bla bla bla, pak řekl přijdte v ne v 8h a najednou to šlo. Sice to nedopadlo, to je druhá věc. Oba jsme pochopili, že jsme naštvaní a už jsem s ním v poho.

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej tak nám to pověz co jsi měla za problém s Otevřelem 😉

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@drndapetka jo, mlaďoučká, asi jako ty

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka to je dobře že ti je lip 😀

drndapetka
13. srp 2010

Víte, co je ještě zvláštní? 😨 od té doby, co jsem vysadila Marvelon mívám občasný křeče v lýtkách, což normálně nemívám. Prý to po antiko být může, ale i když jím už týden magnesko tak to nepomáhá 😖

raduza2
13. srp 2010

@teckovanaorchidej musíme si přiznat komu se chce v neděli do práce ,ale když to tak dovojtili ,ještě že se to vysvětlilo

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@drndapetka no super

raduza2
13. srp 2010

@drndapetka mám za to že mě někdo říkal ,že na křeče je dobrej hořčík

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@raduza2 no spíš šlo o to, že na neděli nás už bylo moc, že jsem se horko těžko vecpala do programu na sál, ale to byl fakt jejich problém

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@drndapetka křeče v lýtku nemám, Mg by ti měl pomoct, kup si šumivé calcium s vit. C a hořčíkem

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej taky se mě stalo, že sestry spletly hodinu objednání.....hned při první konzultaci, kdy jsme tam měli být o hodinu dřív kvůli spermiu.....Dvakrát jsem se do telefonu ujistila, zda máme dojít teda ve 13hod. a ve 14.hod. začínáme s konzultací...jojojo, je to tak...a pak najednou čekám před Unicou na manžela než dojede a telefon od sestry, kde jako jsme , jestli dojdeme, že za 5 minut máme začít lonzultaci a že jsme tam měli být ale kvůli spermiu už o hodinu dřív.....tak jsem tam vlítla na recepci a ukázala jim v mým diářu hodinu, na kdy jsem byla objednaná a sestra jojo, nějak to teda uděláme, je to náš problém....Naštvalo mě to to, ale chápu-mají toho moc

drndapetka
13. srp 2010

@teckovanaorchidej no dovol, já a mlaďoučká? 😀 kdes na tom byla? Táhne mi na 30cet 😀 😀 😀

drndapetka
13. srp 2010

@raduza2 nooo, hořčík je však magnezko 😀 😉

teckovanaorchidej
13. srp 2010

@drndapetka podívej, mají toho moc, ale za naše prachy, resp. pojišťovny nebo moje, páč jsem samoplátce. Takže se musí holt víc snažit 🙂 Je to byznys jako prase, to mi můžeš věřit. 😎

raduza2
13. srp 2010

tomu věřte že je to pro ně byznys jak hovado ,když jsem kolikrát koukal aže tam jsou i straší než těch 40 a pak taky cizinci co si budem povídat

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru