CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
13. srp 2010

no asi jak jsem si rozesr.la ten kompl, tak se mi to nějak podělalo, doufám, že už vás nebudu mást 😉

drndapetka
13. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 my jsme to pochopily 😉

raduza2
13. srp 2010

@carunicabrno ahoj tak s vajuchama jsem na tom stejně,já mám za sebou 1 ICSI a ET nebyl ,takže penízky nám zbyli,
na dávky jsem si tak ymusela dopácet cca 9 000,-

raduza2
13. srp 2010

😀 @drndapetka tak já to nepochopila myslela jsem že je tady takle někdo přihlášenej 😀 😀 😝

vodni
13. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 no kdybyste mě dneska viděly, mačkala jsem na kde co a furt se mi podělávalo ☹ holt 13.pátek 😠

drndapetka
13. srp 2010

@vodni já naštěstí na 13týho pátek nadám...nejsem pověrčivá 🙂

vodni
13. srp 2010

@raduza2 no jo, to já 😅 ale je to k vzteku, vem si, že bych vlastně za celý dva cykly IVF ještě nevyčerpala ani jeden ten balík ICSI... Takže přes 10tis do něčí kapsy 😒 No asi je lepší na to nemyslet, zbytečně se člověk rozčiluje...

vodni
13. srp 2010

@drndapetka no já taky nějak ne, ale dnešek se mi nějak nedařilo 😖 Hele, Gogela = Paroubek, to je trochu moc ne? I když mírně, možná 😀 😀 😀

raduza2
13. srp 2010

tak to je fajn ,že se dovíme i SPG v den odběru ,to mě bude zajímat jestli se mu to zlepšilo nebo ne,krmí se už 1/2 roku vitamínama .Asi se domluvím jak se budu objednávat jestli tam musí být manžel semnou při té 1 návštěvě po nezdaru a uvidí se

raduza2
13. srp 2010

@vodni asi je lepší takle nepřemýšlet ☹ je to pro naše dětičky 😀

vodni
13. srp 2010

@raduza2 nemusí tam být - ptala jsem se na to. My původně taky mysleli, že nám to nevyjde, a že půjdu sama, ale nakonec to manžel z práce stihl.

vodni
13. srp 2010

@raduza2 jo, jo, já jim to taky říkám, že je to pro ně (koukám teď na bříško) 😵

raduza2
13. srp 2010

@vodni takže hlavu si s tím lámat nebudu ,to je fajn u nás je to složitější s časem

raduza2
13. srp 2010

@vodni moc ti přeji aby to vše v pořádku dopadlo a tiše doufám že na 2 se zadaří ,no prostě musí

vodni
13. srp 2010

@raduza2 děkuji! však nám to dopadne dobře nakonec všem 🙂 někomu dřív a někomu později, ale dočkáme se 😵

raduza2
13. srp 2010

ještě že nám Otevřel nabídl že se mám objednat už v září abychom nestráceli čas

raduza2
13. srp 2010

@vodni pevně tomu věřím že to dopadne dobře všem,ale já prostě jsem nedočkavec a chtěla bych ted hned 😀

vodni
13. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀

raduza2
13. srp 2010

asi to není ten správný přístup že ?? 😀

vodni
13. srp 2010

@drndapetka jejej, petko, nakoukla jsem do jiné diskuze, a vy tam pořád řešíte to pití před OPU... se tam v té srpnové diskuzi tak nestrašte 😎 vždyť se vzájemně jen vystresujete, a přitom zbytečně...

vodni
13. srp 2010

@raduza2 ale myslím, že i jo 🙂 hlavně být pozitivní, ale zároveň počítat s tím, že když přírodě samotné se nechce, tak že to nemusí být hned ani s lékaři 😉 A když je člověk nedočkavec, tak většinou je připravený pro úspěch i hodně udělat, nebo já to tak většinou mám 😵

raduza2
13. srp 2010

@vodni tak 1 neuspěch máme za sebou ,akorát na jeden den depky.To jde 😀.Mě dneska potěšila ta tvá tabulka kolika holčinám se potom zadařilo i přirozeně.Nebude to náš případ 😠

vodni
13. srp 2010

@raduza2 my přirozeně tedy určitě můžem otěhotnět jen s minimálními šancemi (máme 1-3% morfologii a já anovulaci). Ale mě hlavně sebralo to (myslím pozitivně), že nakonec se všechny mimča dočkaly... když to člověk tak před sebou vidí (barevně 😝 ), tak mě to hodně motivuje 🙂 Jen se mi zdá trochu podezřelý ten nepoměr holčiček a kluků. Nevím, jestli je to jen babská povídačka, že samčí spermie jsou rychlejší a samičí pomalejší, ale možná by to vysvětlovalo, že embryologové spíš vyberou tu rychlejší, protože vypadá zdravěji... No jestli na tom něco je, tak my rychlých spermoušů máme nulu 😀

raduza2
13. srp 2010

@vodni tak s SPG jsme na tom stejne ,ma polovička má morfologii 3%, rychlé 0,pomalé 54%, já podle testů jsem v pořádku tak nechápu kde se stala ty chyba že mě nedozráli vajucha

raduza2
13. srp 2010

@vodni s těma spermiema jsem to taky četla že rychlý jsou na holčičky 😀

raduza2
13. srp 2010

napadlo mě že mě je vzali brzo ,ale zase měli velikost tak fakt nevím

drndapetka
13. srp 2010

Dotaz na toho kdo měl Puregon 900 IU....mám za sebou 3 dávky po 150 IU a 3 dávky po 150 IU mě čekají.....Jukala jsem teď ale na kontejner v peře a toho roztoku je tam už míň než půlka, zdá se mi, že to na 3 dávky už nemůže vyjít, takovej blbej pocit mám 😒 Přitom 6x150 IU je 900 IU , takže to musí vyjít, že jo 😅

luciiiie
13. srp 2010

@drndapetka Peti neboj, ono to vyjde, já taky vždycky stresovala, že je toho málo a že to prostě nemůže vyjít a ještě mi vždycky zbylo..😝

kveta
13. srp 2010

@drndapetka Tam je vždy veľká rezerva.. ale mimochodom, ak by sa Ti stala nehoda a fakt Ti neostalo, tak sa to dá dopichnúť iným liekom, čo máš na protokole... Volala som raz takto do Unicy v núdzi /nechtiac som vytlačila liek mimo tela z ihly.../ a povedali mi koľko a čoho si mám navyše pichnúť...

drndapetka
14. srp 2010

@luciiiie
@kveta Děkuju holky za uklidnění.....dneska ráno při píchání jsem se už uklidnila, viděla jsem, že na dvě dávky to už určo vyjde 😉

Včera jsem měla krásný večer s manžílkem 😵 Pozval mě na večeři a do kina, tak jsem byla šťastná jak blecha, že mě vyvenčil 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru