• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

25. listopadu 2016 
no asi jak jsem si rozesr.la ten kompl, tak se mi to nějak podělalo, doufám, že už vás nebudu mást :wink:
13. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme to pochopily :wink:
@carunicabrno ahoj tak s vajuchama jsem na tom stejně,já mám za sebou 1 ICSI a ET nebyl ,takže penízky nám zbyli,
na dávky jsem si tak ymusela dopácet cca 9 000,-
:grinning: @drndapetka tak já to nepochopila myslela jsem že je tady takle někdo přihlášenej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no kdybyste mě dneska viděly, mačkala jsem na kde co a furt se mi podělávalo :frowning2: holt 13.pátek :angry:
13. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni já naštěstí na 13týho pátek nadám...nejsem pověrčivá :slight_smile:
13. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 no jo, to já :sweat_smile: ale je to k vzteku, vem si, že bych vlastně za celý dva cykly IVF ještě nevyčerpala ani jeden ten balík ICSI... Takže přes 10tis do něčí kapsy :unamused: No asi je lepší na to nemyslet, zbytečně se člověk rozčiluje...
13. srp 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no já taky nějak ne, ale dnešek se mi nějak nedařilo :confounded: Hele, Gogela = Paroubek, to je trochu moc ne? I když mírně, možná :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je fajn ,že se dovíme i SPG v den odběru ,to mě bude zajímat jestli se mu to zlepšilo nebo ne,krmí se už 1/2 roku vitamínama .Asi se domluvím jak se budu objednávat jestli tam musí být manžel semnou při té 1 návštěvě po nezdaru a uvidí se
13. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni asi je lepší takle nepřemýšlet :frowning2: je to pro naše dětičky :grinning:
13. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 nemusí tam být - ptala jsem se na to. My původně taky mysleli, že nám to nevyjde, a že půjdu sama, ale nakonec to manžel z práce stihl.
13. srp 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 jo, jo, já jim to taky říkám, že je to pro ně (koukám teď na bříško) :dizzy_face:
13. srp 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni takže hlavu si s tím lámat nebudu ,to je fajn u nás je to složitější s časem
13. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni moc ti přeji aby to vše v pořádku dopadlo a tiše doufám že na 2 se zadaří ,no prostě musí
13. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 děkuji! však nám to dopadne dobře nakonec všem :slight_smile: někomu dřív a někomu později, ale dočkáme se :dizzy_face:
13. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě že nám Otevřel nabídl že se mám objednat už v září abychom nestráceli čas
13. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni pevně tomu věřím že to dopadne dobře všem,ale já prostě jsem nedočkavec a chtěla bych ted hned :grinning:
13. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
13. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
asi to není ten správný přístup že ?? :grinning:
13. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka jejej, petko, nakoukla jsem do jiné diskuze, a vy tam pořád řešíte to pití před OPU... se tam v té srpnové diskuzi tak nestrašte :sunglasses: vždyť se vzájemně jen vystresujete, a přitom zbytečně...
13. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 ale myslím, že i jo :slight_smile: hlavně být pozitivní, ale zároveň počítat s tím, že když přírodě samotné se nechce, tak že to nemusí být hned ani s lékaři :wink: A když je člověk nedočkavec, tak většinou je připravený pro úspěch i hodně udělat, nebo já to tak většinou mám :dizzy_face:
13. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak 1 neuspěch máme za sebou ,akorát na jeden den depky.To jde :grinning:.Mě dneska potěšila ta tvá tabulka kolika holčinám se potom zadařilo i přirozeně.Nebude to náš případ :angry:
13. srp 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduza2 my přirozeně tedy určitě můžem otěhotnět jen s minimálními šancemi (máme 1-3% morfologii a já anovulaci). Ale mě hlavně sebralo to (myslím pozitivně), že nakonec se všechny mimča dočkaly... když to člověk tak před sebou vidí (barevně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak mě to hodně motivuje :slight_smile: Jen se mi zdá trochu podezřelý ten nepoměr holčiček a kluků. Nevím, jestli je to jen babská povídačka, že samčí spermie jsou rychlejší a samičí pomalejší, ale možná by to vysvětlovalo, že embryologové spíš vyberou tu rychlejší, protože vypadá zdravěji... No jestli na tom něco je, tak my rychlých spermoušů máme nulu :grinning:
13. srp 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak s SPG jsme na tom stejne ,ma polovička má morfologii 3%, rychlé 0,pomalé 54%, já podle testů jsem v pořádku tak nechápu kde se stala ty chyba že mě nedozráli vajucha
13. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni s těma spermiema jsem to taky četla že rychlý jsou na holčičky :grinning:
13. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
napadlo mě že mě je vzali brzo ,ale zase měli velikost tak fakt nevím
13. srp 2010 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dotaz na toho kdo měl Puregon 900 IU....mám za sebou 3 dávky po 150 IU a 3 dávky po 150 IU mě čekají.....Jukala jsem teď ale na kontejner v peře a toho roztoku je tam už míň než půlka, zdá se mi, že to na 3 dávky už nemůže vyjít, takovej blbej pocit mám :unamused: Přitom 6x150 IU je 900 IU , takže to musí vyjít, že jo :sweat_smile:
13. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Peti neboj, ono to vyjde, já taky vždycky stresovala, že je toho málo a že to prostě nemůže vyjít a ještě mi vždycky zbylo..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka Tam je vždy veľká rezerva.. ale mimochodom, ak by sa Ti stala nehoda a fakt Ti neostalo, tak sa to dá dopichnúť iným liekom, čo máš na protokole... Volala som raz takto do Unicy v núdzi /nechtiac som vytlačila liek mimo tela z ihly.../ a povedali mi koľko a čoho si mám navyše pichnúť...
13. srp 2010 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciiiie
@kveta Děkuju holky za uklidnění.....dneska ráno při píchání jsem se už uklidnila, viděla jsem, že na dvě dávky to už určo vyjde :wink:

Včera jsem měla krásný večer s manžílkem :dizzy_face: Pozval mě na večeři a do kina, tak jsem byla šťastná jak blecha, že mě vyvenčil :grinning:
14. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek