• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

17. ledna 2017 
@drndapetka ahoj,tak už se ti blíží první UTZ ,jak se těšíš ??
14. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 moooc..... :slight_smile: ale dneska necítím vaječníky, tak mám i trošku strach :unamused: ještě 2x Puregon a 1x Diphereline a jdu na kontrolu :grinning: Celkem mám už za sebou 23 injekcí :astonished:
14. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka kdy že to jdeš ,v úterý ? strach mít nemusíš určo nějaká reakce je :wink: , já měla při píchání i modrý břicho ,dělali se mě modřinky. :unamused:
14. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jak se manžovi líbila knížka ??
14. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak to já modřinky nemám, manýel se strefuje dobře :wink:
14. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 líbila, ale večer si četl knížku, co jsem si koupila pro sebe ( Harmonický život s Feng-šuej - to jsou rady jak harmonicky sladit bydlení - barvy, nábytek atd. , my se teď budeme stěhovat, tak to chci mít pěkné :grinning: )
14. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka našla jsi nějaký ten recept ? :grinning:
14. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka vím postřehla jsem to že si zařizujete byteček :grinning: (nebo baráček ) ted přesně nevím ,aspoň vidíš že se podíva i na něco jinýho
14. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no já vím, že on bude pročítat "jednou" i knížky o těhotenství a o výchově dětí.....on je takový "babochlap" trochu :grinning:
14. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 receptů jsem našla fůůůůru, alenakonec jsem byla líná si něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď přemýšlím kolik peněz si mám v úterý do Unicy vzít, když nevím přesně kolik injekcí a čeho dostanu :confused:
14. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no ono zalezi jaký budou folíci ,já jsem třeba dopalácela 1 600,- ještě na dávku puregonu , 600 jednotek ,a pokud už nebudeš potřebovat puregon tak ti napíší pregnyl a agoluin a estroferm a na to jsem platili kolem 480,-
14. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka máš fajn že chlap se pustí i do takových knížek :grinning:
14. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta 500,- už není tak šílená :grinning: :grinning:
14. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dodělat oběd
14. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo holky, tak si představte....Mě bylo zase blbě, tak jsem si lehla a manžel šel dělat na byt, volal své babičce jestli by tam mohl dojít na oběd a ta mu řekla, proč mu jako nenavařím já. To stejný mu řekla i jeho máti :unamused: No a když jim řekl, že mi je špatně, že mě nechce otravovat , tak je to nezajímalo. Prý tam chodí jíst poslední dobou dost často ( jenže ony se nabídly obě a bohužel, když jsem v práci od rána do večera, tak v devět večer prostě nevařím ). No nevím o co jim jde, ale každopádně jsem zase ta nejlínější a nejhorší manželka....to se zase roztroubí po celé rodině a budou se na mě dívat skrz prsty :frowning2: Ony si totiž tady v rodině všechny ženský hrají na "dokonalé" manželky a partnerky, až je mi kolikrát z toho špatně. Tchýně stojí u sporáku snad od rána do večera v práci a pak doma vyvařuje každý den jak kdyby měl dojet prezident ( stejně tak i manželova babička ), pak uklízí a šůruje každý den barák a večer sténa jak ji všechno bolí, ale "musí" prostě ještě umýt zem, protože do zítřka by to nevydrželo :astonished: Já tohle osobně nechápu. Pořádek mám ráda, ale tohle je na mě příliš. manžel o mě ví, že nehodlám celý dny strávím uklízením, že prostě jenou za týden udělám v bytě pořádný úklid a je to, a nemyslím si, že by u nás byl bordel :unamused: A jídlo nachystané taky má, když je mi dobře a nejsem v práci......Tak zas nevím, proč jsem ta nejhorší a kor, když všichni v rodině ví, že píchám injekce a chystáme se na umělý oplodnění. Mám pocit, že je snad baví mě rozčilovat :pensive:

No tak jsem se vypovídala :grinning:
14. srp 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííí, zítra jedeme na výlet do Vídně do Prátru :grinning: Já, můj manžel , můj táta a moje nejmladší 11tiletá sestřička, která dojela na pár dní z Prahy :slight_smile: Se an ně hrozně těším :slight_smile: Doufám, že mi nebude vadit moc cestování, bude mi dobře, abych mohla jít i na nějaký ten kolotoč :grinning:
14. srp 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ahoj, nic si z těch poznámek o "líné manželce" nedělej, já už to taky ignoruju... :sunglasses: A taky to nepřeháním a taky doma bordel nemáme, nehodlám být otrokyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc, teď máš důležitější starosti, tak co by ses měla ještě zabývat takovými prkotinami jako vaření, uklízení atd. Super, že pojedete na výlet, aspoň přijdeš trošinku na jiné myšlenky :dizzy_face:
14. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni to víš, tchýně dělá 25 let v kuchyni tak ona to bere jako samozřejmost, že doma musí být každý den navařený oběd a nejlpépe i teplá večeře. To, že ona se chce "strhat" a dokazovat si, že je dokonalá je její věc.....Já mám prostě manžela vycvičenýho tak, že holt když jsem bývala v práci, tak měl večeři studenou a oběd měl navařený jen o víkendu nebo když jsem měla volno. A rozhodně mu to nikdy nevadilo ( zaplať panbůh že není v tomto od maminky rozmalenej ). A když jsem byla někdy nemocná nebo mi nebylo dobře tak pochopil, že nebudu prostě kolem domácnosti třeba pár dní lítat. Já si spíš myslím, že tchýni i bábě vadí to, že jim tam manžel jí a nedá jim peníze ( co si budeme povídat, ono to jídlo fakt dost stojí ), tak jsem mu řekla, až tam příště půjde ať každé vrzne do ruky 500,- a ony by se měly bít do hlavy, protože je snad normální vnukovi a synovi navařit....No tahle rodina je trošku někde jinde asi. Když jedeme na návštěvu k našim, tak moje mamka by se roztrhala, manželovi podstrojuje horem spodem , mě taky a nikdy mi to nevyčetla
14. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a to já jsem ještě aspoň chytla tu generaci, kdy ještě vím co je to vařečka a vysavač :grinning: Když vidím ty náctiletý fuchtle, co dneska po ulici chodí, tal pochybuju, že doma pomůžou, nebo někdy držely smeták v ruce....Holt to tak je a je to smutný :frowning2: Dnešní holky jen zajímá, co na sebe, která kosmetika je lepší, jak sbalit nejbohatšího chlapa a mít se dobře.....Nechci všechny házet do jednoho pytle, to ne, ale velká většina holek je taková...
14. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já myslím, že i na ně ještě jednou dojde s věkem :grinning: V 17 jsem taky vysavač nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď myslím, že je to spíš o tom, jak se to efektivně naplánuje :wink: Aspoň u mě to funguje. A manžela mám zlatýho, pokud jde o jídlo, tak je nenáročnej a vaříme rádi oba.
14. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já mám doma taky zlatíčko.... :dizzy_face: On hlavně rád peče :slight_smile: A ty jeho buchyt a moučníky jsou daleko lepší než od babiček :grinning: Co se týče úklidu, tak mi moc rád pomůže, akorát teď jak je na bytu , tak to po něm nemůžu chtít, když chodí úplně sedřenej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peče? :grinning: :grinning: :grinning: Tak to toho mýho trumfnul :slight_smile: Ten spíš masíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni No jo peče peče a jak :grinning: jednou mi na Valentýna upekl srdce :grinning:

Hele, po ET se leží čtvrt hodiny na koze, že? A pak Tě ještě chvilku dají na pokoj nebo se hned převlíkneš a jdeš dom?
14. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka A tak já ti to popíšu celý, protože to je moc pěkný a ráda na to vzpomínám :slight_smile: Nejdřív jsi s manželem na pokoji (na ET vždycky blokují jeden pokoj pro celý pár mi říkali), buď se převlíkneš do nějaké sukýnky nebo už v ní přijdeš, vyfasuješ takový menší prostěradlo. Než jdeš na sálek, tak přijde embryoložka říct, jak to vypadá s embryjky, a potvrdit, kolik jich chceš transferovat. ET se dělá na takovým menším sálku. Na sálku si lehneš na tu kozu (je to spíš lehátko s těma věcma na nohy), sestra tě přikryje tím prostěradýlkem, je to prostě decentní. Manžel má stoličku u tvé hlavy, může ti hladit bříško :wink: K tomu tichá decentní relaxační hudba :slight_smile: ET rozhodně nebolí, jen trochu nepříjemné může být zavedení zrcátek (jak u normální gyn. prohlídky). Po ET ti pak sestra to prostěradýlko stáhne ještě víc přes kolena, aby ti na pipku netáhlo :wink: a taky přisune k lehátku takovej stoleček, takže si můžeš dát nohy na něj - neležíš tam teda s roztaženýma nohama :sunglasses: ale normálně na zádech, s nohama pokrčenýma v kolenou. A poležíš si tak 15 minut, pak ti sestra pomůže slézt, a opět využiješ to prostěradýlko :grinning: protože z tebe teče může trochu týct fiziologický roztok (dezinfekce nebo co), takže se utřeš a jdeš normálně sama na pokoj, kde se oblíkneš a počkáš na sestru, která ti řekne co a jak dál. Mimo jiné zaučí manžela na píchání Agolutinu. A to je všechno :slight_smile:
14. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka koukám, vlastně jsi nebyla ještě na UTZ a už myslíš na ET :slight_smile: nedočkavče :stuck_out_tongue_closed_eyes: Před OPU myslím dostaneš recepty na další léky (agolutin, estrofem), tak jsem ještě chtěla dodat, nezapomeň si vzít jednu dávku agolutinu s sebou na ET - aby ti ji už hned s manžou píchli :wink:
14. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala, že i jiné diskuzní skupiny mají svůj fotoblog, tak ten náš (veřejný) je tedy tady:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/
Je tam ta má včerejší tabulka (snažile, těhule a maminy), taky jsem přihodila typy protokolů a fotky z Unicy.
Co chcete přidat můžu přidat, nebo do IP pošlu přístupová hesla.
No jo, do TT ještě 9 dnů... :grinning: :grinning: :grinning: tak to se mnou vydržte :pensive:
14. srp 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoooj,..tak dočítám... :frowning2: No co na to říct, já si fakt byla tak jistá!!! Všechno jsi měla BEZ problémů a nakonec toto. :frowning2: Jak ale říkají holky,..KET je jasnej. :wink: Já nejspíš za chvilku začnu celý ten proces,..a nevím jestli se mi chce... Ten čas tak utíká... :unamused: :unamused: :unamused: Nejspíš se bojím výsledku,....asi.... :sweat_smile: :sweat_smile: A to jsem byla plná optimismu, vzpomínáš??? Jak se to blíží,..tak se optimismus pomalu vytrácí... :grinning:
14. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mufi, nebooooj, vyjde to! Právě, že čas utíká moc rychle, aby člověk otálel, je lepší na to vlítnout a půl je hotovo :wink:
14. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni děkujuuu :grinning: No už se mi to blíží, tak mě to zajímá :wink: ET bych měla mít cca 28.8. , to uteče jak voda :grinning:

Tak jsem udělala manželovi aspoň večeři, abych nebyla zas až tak líná... :grinning: Vygruntovala jsem byt a čekám až se drahá polovička konečně od rána doství domů
14. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek