CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Kujuuuu, jsi hodná 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni no uz pred IVF jsem si myslela, ze by jsme si mohli privezt takovyho malyho londynana 😀 a nic... 😀

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 taky moc děkuju....jste fakt zlatíčka, ještě, že Vás mám 😵

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni
@drndapetka diky holky... jojo ja vim... snazim se a vic se divam na veci z te pozitivnejsi stranky 🙂

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka 😀

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 to je fakt, někdy to tak jen letmo přijde. Třeba jsme byli v obchodě a měli tam nějakou legrační mimivěc a manža z ničeho nic řekl: "už to mohl prcek nosit..." tak to mě dostalo asi ještě víc... ☹ Ale on je zlatej, hned to nějak zaonačil, jako že "no nic, teď budeme stejně kupovat všechno dvojmo, a tady od toho mají jen jeden kousek" 😉

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 no, já už vlastě za tu dobu domů navozila taky spoustu takových virtuálních cizinců 😀 ale spokojím se s Brňákem nebo Brňandou 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀

pampeliska36
16. srp 2010

holky ja si jdu cist... ta nova knizka me bera jak blaaaaaaaazen... uz jsem v pulce... jeste, ze mam jeste dalsi dva dily 😀

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 já se konečně odhodlala začít dneska tu mou "práci z domu" 😒 tak jdu taky na to

lenceslava
16. srp 2010

ČÁÁÁÁUUU. Vás než člověk dočte tak mezitím zapomene na co se koho chtěla zeptat.@vodni mám to s tou prodlouženou kultivací chápat tak že den opu a transferu se nepočítá do PK? My to měli minule takto st 11.10 OPU a so 14 transfér. A prodlouženou jsme samozřejme měli. Jo holky k tomu dopíchávání puregonu,jde to i tím perem,stačí si navolit potřebné jednotky(ty které jsou předepsané) nechat tam kontejner se zbytkem,normálně si píchnout,a jak tekutina dojde tak se pero zastaví,pak vyměníte kontejner a dopíchnete zbytek dávky, muže zůstat tatáž jehla,jediné co by se mohlo zdát nevýhodné je to dvojí píchání.Mě toto minule sestra ukazovala.@pampeliska36 budem podrobně informovat neboj. Na dovči si pěkně odpočineš,nabereš síli,a pak to pofrčí.

vodni
16. srp 2010

@lenceslava ahoj kočko, no s tou PK mi to tak při prvním ivf vysvětlili, takže teď jsem to fakt nepochopila. Jestlis to tak ale měla, tak kdo ví - třeba je všechno jinak 😕 Ale te´d jsem o tom přemýšlela, že možná je to tím, že u prvního jsem měla jen to jediné embryo, a teď jsem měla 3, i když vlastně jen 2, protože to třetí to hned druhý den zabalilo... takže bychom tak jako tak nevybírali a dávali obě. Tak nevím, vážně. Hlavně je mi to takové divné, kdy žpoprvé PK nebyla a podruhé ano, a to se vše dělo úplně stejně - i hodinu OPU a ET jsem měla stejnou 😕 Nechám si to asi pak nějak vysvětlit... Od kdy teď vlastně pícháš?

lenceslava
16. srp 2010

@vodni píchám od pátku 225j a už ted to dost cítím.Jsem zvědavá co mi řeknou ve čt po ultr. Holky já se picnu ta naše kočka je kocour.Manža přišel a říká že není jedinej kdo u má u nás doma kulky 😀 😀 Akorát nevim jak mu budem říkat,koča byla mína a on bude asi telemín. 😀 😀 😀 😀

lenceslava
16. srp 2010

Holky nevíte o nějaké práci na doma??

vodni
16. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 však to může být i ten Mína, ne? Jako třeba Miňoch 😝

vodni
16. srp 2010

@lenceslava nooo, a co umíš? 😎

raduza2
16. srp 2010

@pampeliska36 jj konečně modlila jsem aby došla tak jak má aby se to zbytečně dál neprodlužovlo

lenceslava
16. srp 2010

@vodni přece na něj nebudu volat míne to je divný,spíš smradoch,rád se válí v kočkolitu. 😠 No jinak já jsem děvče šikovné,učím se rychle a vařím výbornou kávu 😀 😀 😀 )ale to vám taky asi neukážu že? 😵

vodni
16. srp 2010

@lenceslava v kočkolitu se válí většina koček 🙂 jedna z našich dřív dělávala, že se tam vždycky uvelebila, když je nově nasypáno a myslí si, že má nový pelíšek 😀 Já myslela, volat na něj stejně jak teď Míno jako když třeba na Miroslava někdo volá Míro 😉 jestli už na to slyší...

vodni
16. srp 2010

@lenceslava máš IP

lenceslava
16. srp 2010

@vodni on slyší akorát na cinkání misek když mu dávám žrádýlko.A někdy když chce tak i pocopí když mu řeknu ne,jako že něco nesmí,ale to jenom někdy. 😀 Ale je to mazel

vodni
16. srp 2010

@lenceslava 😀 to znám 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Jéé, taky chci práci na doma 😀 jsem šikovná, mravenec, práce všeho druhu 😀 Jediné co neumím a nikdy dělat nebudu, tak šahat do elektriky 😅

drndapetka
16. srp 2010

Tak jsem podrbla s kámoškou a jsem tu zpět. Pěkně mě tlačí bříško, to bude vajůšek 😀

drndapetka
16. srp 2010

@lenceslava manželova babička má třeba kocourka a říkají mu Koblížek, to se mi líbí 😀 Tlustej ve skutečnosti ale není. A na chalupě máme kočenku, a jmenuje se Hitlinka 😀 😀 😀 😀

mufinka0
16. srp 2010

@pampeliska36 Ahoj Denulko,..nooo já tě nechci moc strašit, ale já taky měla pocit jak strašně jsem v pohodě a jak se to teď blíží táááák,...bojím bojím... 😀

drndapetka
16. srp 2010

Jdu se převlíct zpět do pyžama, je mi v něm líp a nic netlačí 😀 😉

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 Copááák, už tlačí??? Na to se taky moc netěším... 🙂

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Kolikátý den pícháš, že už tě tlačí bříško?? 😕 😕

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 Huš, nestraš nám Denisku 😀 😀 Neboj se, jakmile začneš, tak ta nervozita povolí 😉 Já sice tohle všechno prodělávám poprvé, ale měla jsem to tak, že jsem se všeho bála a pak jak jsem začala píchat a blíží se to, tak je to lepší. O to horší to pro mě bylo, když sjem nevěděla, co mě čeká, to Ty aspoň už víš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru