CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
16. srp 2010

@raduza2 to je dobře, že chceš začít co nejdřív! 🙂 Tak s tam zavolej, třeba že to chceš jen upřesnit, že jste se domluvili na auditu, že se má začít v září, tak jestli už máš přijít hned 2.DC na ten HP nebo jak - já bych to tak asi udělala..

raduza2
16. srp 2010

@vodni asi to bude nejlepší,abych řekla pravdu tak už zas tak času nemám ,nevím jestli jsi to postřehla ale mám už 38 takže nejvišší čas

vodni
16. srp 2010

@raduza2 no tomu já nerozumím 😕 ale asi z toho umí poznat, jestli je tam nějaký větší výkyv nebo problém... Si zavolej, nebo třeba napiš mail, že ET nebyl a že chceš začít co nejdříve, tak kdy máš tedy přesně přijít. Určitě je pochopitelné, že po takové smutné situaci kdy k ET nedojde člověk pokyny moc nevnímá a ověřuje si je. Myslím by to nebrali nijak špatně...

raduza2
16. srp 2010

@vodni jsem rozvedená a s manželem jsme spolu 14 let a,holky ted mají 17 a 20

raduza2
16. srp 2010

@vodni jj ,ještě jsem byla za 1 zblblá ,takže jsem opravdu až tak nevnímala a potom ta rána že jsou nepoužitelné

vodni
16. srp 2010

@raduza2 jj všimla jsem si, a máš doma dva puboše, vím 😉 Tak to určitě tak udělej, ať se do toho pustíte co nejdřív. Četla jsem na lekari-online.cz názor jednoho lékaře, že z medicínskéh hlediska není problém začít hned další měsíc, že to bývá síš problém psychický, že se s tím neúspěchem musí někdo dýl vypořádat. A že ta tříměsíční minimální pauza je zejména pro pojišťovnu. U tebe ale nebyl ET, tak to pojišťovna nebude brát jako celý cyklus a není tedy ta pauza vyžadována. Pokud se na to cítíš a není nějaký problém (který by na té prohlídce pak objevili), tak do toho jdi! Aspoň bude tělo už nějak vybuzený a bude líp reagovat 😉

raduza2
16. srp 2010

podle mě smutnější zpráva když všechno proběhne a ono stejně nic ,s tím že nejsou použitelné se člověk nějak vyrovná snáž

vodni
16. srp 2010

@raduza2 než jsem to stihla dopsat, tak jsi o holkách napsala 🙂 já si to ale pamatuju 😉

vodni
16. srp 2010

@raduza2 to je asi fakt, protože pokud jsou nezralá, tak nevzniklo ani embryjko, který člověk chtě nechtě bere za něco jiného než pár buněk, prostě už je to spojený život dvou lidí, aaaach jo... teď mi tu dva takoví spinkají doufám pořád v bříšku, tak jsem asi nějak naměkko nebo co 😝

raduza2
16. srp 2010

@vodni jí jsem jakoby v pořádku ,měla jsem prokázanou i ovulku UTZ když jsme to řešili ještě u nás s paní dr. Novoutnou, má u nás 1 týdně ordinační hodiny a je z Unicy .Když si to tak věm,u tak ovulku jsme pozorovali 1/2 roku a když nám to nešlo tak napsala papír manžovi na SPG

raduza2
16. srp 2010

@vodni no pobuši už to nejsou ,jsou docela rozumný a ta mldší se dokonce i těší 😀

vodni
16. srp 2010

@raduza2 tak teď přiznávám si nepamatuji - jak spg dopadl?

raduza2
16. srp 2010

@vodni hlavně žádná depka ,prosím to je nejhorší

vodni
16. srp 2010

@raduza2 nééé, žádná depka, takový to naměkko typu usmívám se, haldím si bříško, zasněně koukám do blba 😀

raduza2
16. srp 2010

@vodni jo SPG byl katastrofa 1,9 mil ,špatná morfologie ted nevím už kolik ,ale 0 rychlí ,pomalý 54% takže žádná sláva

raduza2
16. srp 2010

@vodni tak to jo máš povolený 😀 😉

raduza2
16. srp 2010

@raduza2 mě teda těší že se dovíme i spg ted co dával při opu zajímalo by mě jestli se to po těch vitamínech aspon trosku sparvilo

vodni
16. srp 2010

@raduza2 juj, tak to se raduj, my to máme horší! sice 12mil., rychlých taky 0, pomalých jen 20%, a morfologie (to je nejdůležitější ukazatel) nejhorší - pohybuje se okolo 1% až 3% ☹ Ale co, jsou jich tam milióny, tak těch pár kousků v těch procentech najít musí 😉 neboj 🙂 a navíc máš prokázanou ovuli, to je výborné! 😵 😵 😵

raduza2
16. srp 2010

ajé už zase si povídám sama se sebou 😀 😝

raduza2
16. srp 2010

@vodni no to jo ,ale proč teda reagovali tak jak reagovali to mě docela zaráží ,mám za to že ta morfologie byla taky kolem 3%

vodni
16. srp 2010

@raduza2 nám se po vitamínech spravil jen počet, jinak naprosto žádná změna, procento pohybu se lišilo o 1% (ale bohužel směrem dolů), a morfologie kolísá mezi těmi 1-3... ale my ten důvod spg máme i jinde, takže s těma vitamínama u nás moc nepořídíme. No a já jsem případ sám pro sebe 😝 takže ty s ovulkou jsi ve výhodě 😝

raduza2
16. srp 2010

@vodni jo ovulka je v pohodě ,ale jak říkám nevím proč se to stalo jak se to stalo ,no necháme se překvapit ,to že se spravil jen počet to je taky dobře ,tak jak řekl dr, Frgala manžovi že embrioložka si bude muset hodně namáhat oči aby něco vybrala ,ale bral to spíš tak aby trošku uvolnil napětí jelikož manža byl jak zařezanej a takovej napjatej

vodni
16. srp 2010

@raduza2 ono někomu nemusí jen sednout prostě léky nebo typ protokolu a reakce se změní, když se to změní. Může to být stejný preparát, ale prostě trošinku se liší, a reakce může být jiná, aspoň co jsem tady tak na koňovi pozorovala.. Já jsem to brala tak nějak smířeně (vypěstovala jsem si to za roky snažení), prostě není reakce, co se dá dělat, zkusíme to znovu 😉

raduza2
16. srp 2010

@vodni no tak jako šli jsme tam s tím že nebude problé ,když ovulka je normálně a ejhle,věřím tomu že zabere ten krátký protokol

raduza2
16. srp 2010

@vodni jak dlouho jste se snažili o mimíse ??

teckovanaorchidej
16. srp 2010

ahojte drbaleny, no to je síla, nestíhám číst, tak ve zkratce - bez stimul jsem měla 17 folíků, zítra jdu 8.30, nic mě nebolí, neschopenku si zatím nebudu brát, vážím 55 kg, 5 už jsem přibrala, jinak nic nového, všem držím všechny palce a petce obzvlášt, pampel - hezkou dovču - na Pagu jsem byla loni, vodni - pohlaď za mě skoroděcka......jdu dočíst, co jsem nestihla

vodni
16. srp 2010

@raduza2 to je dobře, že to tak bereš, já do toho šla taky tak. A reakce na krátký protokol byla u mě o hodně lepší. Sice by se mohlo zdát, že co je lepšího na tom, že bylo 7 folikulů a 3 embrya, ale prosím, nesrovnávej se se mnou - to první ivf jsme dopadly podobně, ale pro mě byly ta dvě zdravě se vyvíjející embryjka ohromný úspěch. Já mám těch problémů víc, už na začátku jsme věděli, že u nás to nebude vůbec jednoduché, ale dárce jsme nechtěli a adopci taky ne. Nejdřív chceme vyzkoušet co půjde. A věřím tomu, že to vyjde, že ne napoprvé, to jsem po pravdě ani nečekala...

teckovanaorchidej
16. srp 2010

puboše mám já 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej nazdár kočko! a hladím pilně 😉 takové zprávy jsi tu vychrlila v jednom příspěvku, ještě snad velikost bot 😀

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej jooooo, puboši jsou teckovaní! 😝 no ale já pamatovala něco v tom smyslu, že @raduza2 odpovídala, že má doma taky, tak jsem je nějak dala do jednoho pytle 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru