CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni puboš jako puboš, to máš fuk, zítra zase uvím petku, holky já mám takový recept, jak být v poho, neříkám, že mě neuspěch nepoloží, ale už teď pracuju na plánu B - tzn. náhrada za nepovedené IVF, je to morbidní, ale udržuje mě to se zdravým rozumem

raduza2
16. srp 2010

@vodni taky jsem nevěřila že to vyjde na po první,ale že to zkolabuje zrovna tady na tom ,to jsem si nemylsela .Co se týká darců taky nechceme

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej morbidní plán B? fííí, to tedy zní zajímavě 😎

vodni
16. srp 2010

@raduza2 možná je to i tím, věřit člověk musí, pak to jde hned líp! Já si prostě řekla, že už ví co by u mě mohlo zabrat, tak to prostě bude lepší a basta 🙂 a držím se toho do teď 😉

raduza2
16. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to ti přeji být v pohodě ,to je to nejlepší co pro to můžeš udělat a na zítra držím pěsti 😀

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej jo jo, vlastně, taky držím moc pěsti na hodinu matematiky 🙂 dobře to tam spočítejte 😀 😀 😀

raduza2
16. srp 2010

@vodni taky to tak beru ,že si mě ted jen otestovali a ted to bude na 1,musí

vodni
16. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀

vodni
16. srp 2010

kočenky, za dnešek máme už 12 stránek, tak to fakt ta pampeliška za dva týdny dovolené nedočte 😎 😎 😎

raduza2
16. srp 2010

@vodni tak bude mít potom co dělat až zůstane doma ,já když jsem odpoledne nakoukla tak jsem nevěřila ,že jste toho za dnešek tolik naklábosili .Budeš se ptat na tu PK nebo se na to vyakšleš a necháš jim to ??

teckovanaorchidej
16. srp 2010

děkuju ale dám vědět až večer pozdě, v práci vás můžu někdy chvilku číst, přihlásit se nemám odvahu, nejsem tam sama, počítání - no nevím, já žádné extra bolesti nebo dloubání, píchání a podobně jako petka nemám, snad teda něco snesu - aspoň skořápku ☹ ☹
raduz- určitě zavolej, nám už běží čas hrozně rychle, dobře ti rozumím 🙂 🙂
plán B - dodělat rigo, pořídit chatku nebo zahrádku, dostudovat pořádně jazyk - v těchto oblastech sbírám info a připravuju půdu
holky, myslíte že si můžu dát dvojku vína??

vodni
16. srp 2010

@raduza2 já teď nějak nevím, asi až podle výsledku 😉 Jestli budu naštvaná, tak si to budu chtít na někom vylít, tak bych se možná pustila do nějakých diskuzí a nechala si to řádně vysvětlit, protože to prostě nechápu. Ale když lenceslava psala, že to měla taky tak, tak třeba jim křivdím (no, to mi trochu šlo hůř napsat... 😎) Jinak mi to asi bude jedno a budu ráda, že jsem ráda 😎

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej já po prvním ivf udělala doktorát ale moc mi to k radosti nepřidalo 😀 ale chatička nebo zahrádka, to je paráda! do toho bych taky šla 🙂 Sestra mi říkala, že při stimulce decka-dvě vína nevadí, červený snad myslím je i dobrý na sliznici 😉

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej neboj, taky něco sneseš, to že nemáš žádný dloubání nic neznamená 😉 budou to určitě krásně tečkovaný folíčci

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni no to je super, dvojku si dám, rigo samo o sobě radost nenese, ale kontakt ze spolužáky, zabaví to mozek a třeba by mi pak klapl nativ nebo minim, na víc už peníze nebudou, zahrada by šla z hypotéky, tu mi ale na ivf asi nikdo nedá

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni no kéž by, hele, tu PK bych já teda opatrně a důrazně prodiskutovala

raduza2
16. srp 2010

@teckovanaorchidej a proč bys nemohla si dát 2 vína

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@raduza2 😀 😀

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni můžu se optat v kterém oboru máš doktorát? třeba IP 🙂

pampeliska36
16. srp 2010

@teckovanaorchidej zitra drzim moc pesti... tfuj tfuj tfuj... at jsou tam!!! hele plan B si teda odloz... nebude potreba! 😉

raduza2
16. srp 2010

@vodni asi bych se na tu PK zeptala ,jen slušně že by jsi chtěla něco vysvětlit ,třeba že ti nesedí fa

raduza2
16. srp 2010

@teckovanaorchidej taky bych na plán B nespolíhala věř tomu 😀 😉

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@pampeliska36 děkuju to moc 🙂 a pozdravuj na Pagu 🙂

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@raduza2 díky díky, ste hodný holky 😉

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej jo taky to tak nějak plánuju, aby mi doktor vysvětlil ten rozdíl, když to bylo u obou ivfek stejný dokonce i na hodiny... teda z mého pohledu. Jestli tam s těmi embryjky dělají nějaké psí kusy o kterých nevím, tak ať mi to aspoň řeknou, že jo. Ale teď na to kašlu, až přijde čas 😎 Ale chci o tom mluvit s doktorem, ne s tim pitomečkem z ekonomického, který dělá jak tomu rozumí a prd - i jsem mu říkala "ale ty jednotky z pojišťovny máte blbě spočítaný, já mám nárok ještě na proplacení 200 jednotek, tak mi ten menopur neúčtujte celý..." no a on "jee, aha, opravdu, děkuji za upozornění..." no komické a smutné zároveň 😖

vodni
16. srp 2010
teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni jo podivné, v takových věcech by měl být pořádek, mě zase ztratili papír - že jako my dva budeme mamka a taťka - ověřený podpis atd. Podruhé ho už nechtěli, tak se asi našel 😒

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej tak si dej ty dvě decky a napij se na zítřek! Budeme na tebe a drndu všechny myslet 😵

raduza2
16. srp 2010

@vodni ses v tom taková zběhlá ,jak to teda s těma jednotkama je?? kolik ti proplatí pojišťovna a kolik ty

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni máš IP, no dala bych si, ale nemám, zítra to napravím 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru