CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
raduza2
16. srp 2010
tak já v těhotenství jsm si dávala 2x do týdne decinku píva jelikož jsem byla tak zdutá že to bylo až neuvěřitelný takže na vytrávení
vodni
16. srp 2010
@drndapetka taky myslím, že kouření je hrůza hrůzoucí, naštěstí nikdo v mém okolí nekouří, manžel to nesnáší stejně jako já
vodni
16. srp 2010
@raduza2 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
raduza2
16. srp 2010
@vodni tak se uvidí co mě dají za sajrajt
teckovanaorchidej
16. srp 2010
@vodni no fakt je to tak, hele já si taky ráda dám třeba perlivé, decentně, tak s tím bude konec ]-(
raduza2
16. srp 2010
tak ted už opravdu jdu tak zatím pa
vodni
16. srp 2010
@teckovanaorchidej taky jen decentně a jen občas :-p ale kočenky všechny s tím budeme mít útrum, protože budeme mít ty pupky veliký, kvůli kterým si to na "pár" měsíců holt budeme muset odříct 😎
vodni
16. srp 2010
@raduza2 pa, dobrou x-)
drndapetka
16. srp 2010
@vodni
@teckovanaorchidej Holky, klidně si sklenku dejte, to Vás fakt nezabije :-N Kámoška v těhu normálně pila vždycky sklenku, když byla na oslavě, sice bílý víno a ředila to s vodou, a má zdravou rásnou dceru. Kdyby se měl člověk v dnešní době koukat na to, co smí a nesmá, tak by se brzy zbláznil 😕 Dřív těhotný ženský dřely na poli a děti měly. Nebo byly ženský, co ani nevěděly, že těhotné jsou až rodily a celý těhu normálně dělaly věci jak jindy a dětem se nic nestalo. Kámoška hulila karbičku cigarte denně celý těhu ( bylo fakt nechutný se na ni dívat )a má chlapečka, krásnýho zdravýho.....Tím Vás nepřemlouvám, jen bych to nehrotila 😉
vodni
16. srp 2010
@drndapetka tak ok, hrotit nebudeme, ale ty pupky budou 😎
teckovanaorchidej
16. srp 2010
berušky, mějte se krásně, drndo, kdybych tě zítra neviděla, tak zlom vaz, velikonoční snůšku přeji, pa pa a zítra - nevím kdy - dám vědět
drndapetka
16. srp 2010
@vodni já kouřila, přestala jsem v dubnu a manžel je silný kuřák, snažil se přestat, ale vymlouvá se na to, že nemá tak pevnou vůli jako já.... |-|
vodni
16. srp 2010
@teckovanaorchidej @drndapetka tfuj, tfuj, tfuj a holky kdybyste se potkaly, tak první u netu hlásí za obě!!! Moc vám drřím pěsti x-) x-) x-) a jdu asi taky do hajan...
drndapetka
16. srp 2010
@vodni no pupany budou a tááák veliký, že si přes ně nebudeme ani na nohy vidět 😃 😃 😃 😃
drndapetka
16. srp 2010
@vodni
@teckovanaorchidej Tak dobrou bojovnice 😃
vodni
16. srp 2010
@drndapetka dobrou x-) x-) x-)
drndapetka
17. srp 2010
Tak jdu na to holky 😃 zatím papa 😉
raduza2
17. srp 2010
dobré ráno
raduza2
17. srp 2010
@drndapetka Peti všechno nej k svátku a doufám že dáreček sis už vybrala v podobě krásné úrody 😃
kveta
17. srp 2010
Minule som čítala, že už každodenná sklenka alkoholu v tehu znižuje plodnosť synov... A ak žena vyslovene pije počas tehu /tuším 4 sklenky denne/, tak klesá plodnosť synov o tretinu... Exsvokra pila... Ex nemôže mať deti... 😞
raduza2
17. srp 2010
kočky jsem napjatá jak špagát kde jste ??
drndapetka
17. srp 2010
Kuk, jsem tu 😃 Mám Vás nechat tipovat nebo Vás nemám napínat? 😃

@raduza2 děkuji moc za přáníčko 😉 jojo, nejkrásnější dárek jsem si už vybrala v Unice x-)
luciiiie
17. srp 2010
@drndapetka ahoj....tak jakááá???? kolik kolik kolik kolik?
raduza2
17. srp 2010
@drndapetka tak co povídej přeháněj 😃
raduza2
17. srp 2010
😃 :-p tak Peti ,šup ,šup ,šup
raduza2
17. srp 2010
@luciiiie tak teda Petka si nás vychutnává 😃
luciiiie
17. srp 2010
@raduza2 že??? Si říkám, půjdu do obchodu, ona to sem mezitím napíšu....dorazím a kde nic tu nic! PETÍÍÍ!!!! tak jáák?
raduza2
17. srp 2010
@luciiiie strašná ženská ,to se přece nedělá 😞 ,aby nás takle napínala
drndapetka
17. srp 2010
Holky, já se strašně moc omlouvám 😞 Ale manžel mi zasednul počítač a vůbec ho nezajímalo, že Vám chci sdělit důležité zprávy...Seděl tu skoro hodinu ]-( nezlobte se na mě 😉
raduza2
17. srp 2010
@drndapetka to zas tak nemůžeš brát ,jen jsme nedočkaví 😃

Začni psát odpověď...

Odešli