• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@drndapetka a ještě koho jsi měla ,narazila jsi konečně na miláčka Frgalu
17. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tááákže......dneska je 17.týho, mám svátek a folikulů byla celkem 17 náct :grinning: Dobrý, že? :wink:

Na pravé straně bylo 9 folíků, na levé 8 folíků, jeden měl 9mm, druhý 10mm, třetí 11mm, a ostatních 14 byla mezi 12-15mm :dizzy_face: Takže některý vyrostly více než se očekávalo ( že každý den by měly narůst po 2mm ) a dokonce tam jsou ty 3 bonusy ( i když malý ) navíc, těch 14 ostatních to jsou asi ty mé, které mám přirozeně :grinning:

Nooo, a "vyfasovala" jsem konečně pana doktora Frgalu, je fakt božíííííí :dizzy_face: Prý je spokojenej, reakce není ani malá, ani velká, prý optimálně krásná :grinning: A endometrium mám 6 mm, což se mi zdá málo :confounded: ale pan doktor mi žekl, že prý roste hezky, tak nevím :confused: Nevíte jak to s tou sliznicí má být?

Další kontrola v pátek 20.8. a OPU buď v neděli, když bude dobrá reakce, ale s největší pravděpodobností by to pan doktor viděl na pondělí 23.8. :wink: Nevm teda jak to tak dlouho ještě vydržím, protože ten tlak je už docela hustej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dávku mi nechali stejnou, jen s tím, že píchám Puregon 75 IU a k tomu 1 ampuli Menopuru. Puregon sjem si musela dokoupit 300 IU, zbylo mi málo z toho předchozího kontejneru, ale dopláceli jsme 980,- , což není zase taková hrůza. A Menopur máme grátis, to jsem koukala - to je normální? :fearful:

To je asi vše, stačí? :grinning:
17. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no tak to je parádní úrodička ,buď ráda že rostou tak akorát ,spoměn si na mě honili to na poslední chvíli a hoby z toho ,sliznice je akorát ta poroste taky neboj,takže ti dávku i snížili ne ?? Podle mě ten Menopur je v ceně ,ale fakt přesně nevím .A teda velká gratulace :grinning:
17. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jsi dobrá kvočna tak to ma být :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neměla jsi OPu maplánovaný na 28.8 nebo se mě to s něčím plete ??
17. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 No pan doktor Frgala říkal, že ten Menopur dohoní tu dávku Puregonu,takže vlastně dohromady to udělá zas těch 150 IU, aspoň tak já jsem to pochopila :grinning: prosím Tě, ten Menopur, má být v ledničce nebo ne? Nějak jsem sestřičku přeslechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o kolik by mi měla do pátku asi tak zhruba ta sliznice povyrůst? :confused: Vím je, že před MS mívám více jak 10mm, tak mi to připadalo strašně málo :sweat_smile:
@raduza2 nene, 28.8. by to mělo vyjít na ET :grinning:
@drndapetka aha tak to jo ,tak jksem si to spletla s tím ET ,ne menopur být v ledničce nemusí
17. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 z čeho ta sliznice vůbec roste? jako myslím jestli je taky na to nějaká z těch injekcí? :sweat_smile: A kolik mají mít folíky před OPU? tak trochu mám obavy ( vím, že nemám mít ,a le i tak ), že mi ty folíky, které mají těch 15mm do pondělí přerostou :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik mají mít cca aby v nich byli vajucha?
@drndapetka ta sliznice by měla být tak plus mínus kolem těch 10 mm,ale já ji třeba měla před OPu na poslední UTZ 14 mm
@drndapetka jéééé tak to ti Peti moooc gratuluji!!! To je krásná úrodička :wink: Ona ti sliznice ještě povyroste, neboj :wink:
17. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejančím, netrojčím....mám to od vodni zakázané já vím :grinning:
17. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 oni dělají ještě přímo před OPU taky UTZ? Nebo jsou jen dva kontrolní?
17. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka co mě říkal dr .když zjistil že nereaguji tak jak mám ,tak mě řekl že kdyžtak skusí punktovat i ty 15 mm,takže asi i tam by mohli být zralý vajucha a jinak od 20mm-22mm to je pro ně optimální velikost
17. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ne ne před opu už UTZ nedělají jelikož punkce vajuch se stejně dělá přes UTZ takže kouknou přímo tam
17. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no hele a když tak počítám.....od dneška do pátku do kontroly to je 3 injekce, tudíž by měli folíky vyrůst cca o 6mm...to by přece ty 15mm měly už 22mm, a to je už moc, ne? :astonished:
17. srp 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ježiš, já neumím počítat :sweat_smile: 21 mm :wink:
17. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no v ten pátek už ti dají Pregnyl a ten je na zastavení reakce vaječníku ,aby náhodou nepraskli
17. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nechápu jednu věc...to ty větší se nějak v růstu pozastaví, jak už jsou moc velké a ty menší dorůstají, takže se nemůže stát, že teď ty největší by mohly mít třeba před OPU i 25mm? ony asi dorostou do max. průměru a za pár dní by normálně samy praskly, že jo? :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já myslela, že Pregnyl se dává až den před OPU.....ne?
17. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie děkujuuuu :dizzy_face: Jsem se tak bála, aby toho nebylo málo :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj oni vědí co dělají proto se chodí na kontroly a proto ti snížili i tu dávku Puregonu ,aby náhodoú nepraskli
17. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 No jinak orchidejka taky dopadla dobře, ale určitě Vám to poví ráda sama :wink: Jen tak letem světem jsme si vyměnily výsledky....Je to velká sympaťanda :slight_smile: Usměvavá, příjemná....bude krásná mamina :dizzy_face:
17. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Oni z toho něco vyberou a určitě vám ještě zbyde na mražáky, uvidíš :dizzy_face: Krásná nosnice jsi! Hoolka šikovná!
17. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ale menopur je asi taky na růst folíků jen není tak silnej, že :wink: Já už se nebojím :grinning: Mě to jen strašně tlačí, už by je chtěla ven :grinning: Kéž by vyšla ta neděle :wink:
17. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka takže vy jste se dnes s orchideii potkali po první ??
17. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak uvidíš jak na tom budeš,co se mě na unice líbí tak že dojdou prostě i v sobotu a v neděli když to tak nějaké vyjde .Je mě jasný že za ty prachy by měli i o pul noci :grinning:
17. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Já tomu pořád nemohla uvěřit :dizzy_face: A manžel byl paf :grinning: Je teď nějakej přítulnej a něžnej...si mě bude asi teď ještě víc vážit, když slyšel jaká jsem "extrasamička" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: byl se mnou totiž taky v ordinaci a poslouchal, pan doktor Frgala se mu taky líbil :wink:
17. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 po druhý :wink:
17. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frgala je úžasnej i mýmu manželovi se líbí
17. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek