CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 ale byl dneska trošku zarostlej podle fotky, co má na netu 😀 jsem se prvně lekla 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka já mylsím že mu to sluší i tak 😀 je šílenej simpaťák 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 jojo, pochválil manžela, že nemám žádný modřiny na bříšku, že píchá injekce dobře 😀 A pak když jsme odcházeli, tak natáhnul ruku, že nám s ní potřese a manža se natahoval první a Frgala povídá: "Pardon, ale dáma první" 😀 To mě dostal, gentleman 😵

raduza2
17. srp 2010

já už chci taky počítat ☹ ☹

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka jj to on pokaždý si myslím teda nám to taky tak udělal

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 budeš, za chvilku neboj 😉 s náma Ti to tady rychle uteče 😵

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka no to doufám,je to děs když se teď nic neděje ,ale začátek září to jistí 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka jo a vy pak zdrhnete na jiný forum jako těhulky a podobně 😒

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 neboj, já Vám budu věrná 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka tak to tě beru za slovo 😎

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka kdyby jsi věděla jak ti závidím tu tvou úrodičku

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 no nezáviď, to ještě neznamená, že v nich něco bude 😒

drndapetka
17. srp 2010

Už mi dělá trochu problémy, když jsem na wc ☹ Je to jako bych měla zácpu, celá jsem jakási ucpaná, brrr 😠 Ty folíky tam teda pěkně zlobí, lumpíci

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka tak přece je tam něco na víc než obvykle tak to přece msuí být cítit 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka a je málo pravděpodobný že z tech 17 foliklů by nebyl ani jeden dobrej

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 no, ale může jich být dobrejch třeba jen půlka, z té půlky se oplodní taky půlka, ta další půlka z té půlky se přestane vyvíjet a nakonec nemusí zbýt na ET nic.....Já víím, trojčím 😀

drndapetka
17. srp 2010

Jééé, měla bych napsat pampel do IP 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka ty seš trdlo ,to nemůžeš takle brát já vím že nemusí být všechna dobrá ,ale přece jen u tebe je dobré procento

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka to by sji měla nebo to tady bude hledat 2 dny 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 Tak, zpráva podána 😉 a já bych te´d měla zaměstanavateli oznámit, že mám neschopenku, ale pořád nevím, co mám přesně říct 😖

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka no co chces rict ze ses asi tehotna a vzhledem k tomu co jsi mela pred tím ,že ti hned napsali neschopenku

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 já bych o těhotenství raději nemluvila, za prvé to nechci zakřiknout 🤐 a za druhé kdybych se vrátila do práce ( kdyby to nevyšlo ), tak by se na mě dívali všichni jak na chudinu, protože by si mysleli, že jsem potratila 😔 Asi jim řeknu, že jdu na gynekologický zákrok, že přesně nevím jak dlouho budu doma.....co myslíš? a kdyby se podařilo, tak bych jen zavolala, že se mi podařilo po zákroku otěhu levou zadní 😉

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka no taky možnost .,takže máš odedneška neschopenku.Tak a já se ted objednala na září takže jdeme 6.9 😀

raduza2
17. srp 2010

měla jsem nenechavé ruce ,spočítala jsem kdy by měla dojít mrška ,tak týden před ní pujdu a jsem objednaná k dr. Frgalovi 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 tak to gratuluju..... 🙂 teda, ty jsi mi teď dala brouka do hlavy, jestli fakt neříct, že jsem "asi" těhotná..... 😲 byla by to určo měnší lež než, že bych řekla, že jdu do nemocnice na zákrok...

drndapetka
17. srp 2010

Tak já teď nevím 😒

drndapetka
17. srp 2010

hele na neschopence mám ale kod B 2490364 a to znamená něco jako léčba neplodnosti, to by jim asi došlo, že kecám, že 😅

elllenka
17. srp 2010

@drndapetka : Zaměstnavateli nemusíš říkat vůbec nic. Já jsem v práci nic neřekla. Jen jsem donesla neschopenku s tím, že jsem nemocná.
Můžu se zeptat kde jsi vyčetla kód? Mě tam doktorka nic nevyplnila, kolonku s nemocí mám prázdnou

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka ty hele to musíš vědět sama jak to máš v práci ,nechci poradit nějak špatně,aby si se pak nemlátila do hlavy 😉

drndapetka
17. srp 2010

@elllenka mám ho na lístku na peníze 😉 Jinak v prácijsme všechni fír, každý ví, že chci otěhotnět, takže by se stejně vyptávali. No, vždyť ej to jedno. řeknu, že jsem asi těhotná, pak můžu buď říct, že to vyšlo nebo nevyšlo, že.....je to šumák

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru