CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
16. srp 2010

tak já v těhotenství jsm si dávala 2x do týdne decinku píva jelikož jsem byla tak zdutá že to bylo až neuvěřitelný takže na vytrávení

vodni
16. srp 2010

@drndapetka taky myslím, že kouření je hrůza hrůzoucí, naštěstí nikdo v mém okolí nekouří, manžel to nesnáší stejně jako já

vodni
16. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raduza2
16. srp 2010

@vodni tak se uvidí co mě dají za sajrajt

teckovanaorchidej
16. srp 2010

@vodni no fakt je to tak, hele já si taky ráda dám třeba perlivé, decentně, tak s tím bude konec 😠

raduza2
16. srp 2010

tak ted už opravdu jdu tak zatím pa

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej taky jen decentně a jen občas 😝 ale kočenky všechny s tím budeme mít útrum, protože budeme mít ty pupky veliký, kvůli kterým si to na "pár" měsíců holt budeme muset odříct 😎

vodni
16. srp 2010

@raduza2 pa, dobrou 😵

drndapetka
16. srp 2010

@vodni
@teckovanaorchidej Holky, klidně si sklenku dejte, to Vás fakt nezabije 😅 Kámoška v těhu normálně pila vždycky sklenku, když byla na oslavě, sice bílý víno a ředila to s vodou, a má zdravou rásnou dceru. Kdyby se měl člověk v dnešní době koukat na to, co smí a nesmá, tak by se brzy zbláznil 😨 Dřív těhotný ženský dřely na poli a děti měly. Nebo byly ženský, co ani nevěděly, že těhotné jsou až rodily a celý těhu normálně dělaly věci jak jindy a dětem se nic nestalo. Kámoška hulila karbičku cigarte denně celý těhu ( bylo fakt nechutný se na ni dívat )a má chlapečka, krásnýho zdravýho.....Tím Vás nepřemlouvám, jen bych to nehrotila 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka tak ok, hrotit nebudeme, ale ty pupky budou 😎

teckovanaorchidej
16. srp 2010

berušky, mějte se krásně, drndo, kdybych tě zítra neviděla, tak zlom vaz, velikonoční snůšku přeji, pa pa a zítra - nevím kdy - dám vědět

drndapetka
16. srp 2010

@vodni já kouřila, přestala jsem v dubnu a manžel je silný kuřák, snažil se přestat, ale vymlouvá se na to, že nemá tak pevnou vůli jako já.... 😔

vodni
16. srp 2010

@teckovanaorchidej @drndapetka tfuj, tfuj, tfuj a holky kdybyste se potkaly, tak první u netu hlásí za obě!!! Moc vám drřím pěsti 😵 😵 😵 a jdu asi taky do hajan...

drndapetka
16. srp 2010

@vodni no pupany budou a tááák veliký, že si přes ně nebudeme ani na nohy vidět 😀 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni
@teckovanaorchidej Tak dobrou bojovnice 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka dobrou 😵 😵 😵

drndapetka
17. srp 2010

Tak jdu na to holky 😀 zatím papa 😉

raduza2
17. srp 2010

dobré ráno

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka Peti všechno nej k svátku a doufám že dáreček sis už vybrala v podobě krásné úrody 😀

kveta
17. srp 2010

Minule som čítala, že už každodenná sklenka alkoholu v tehu znižuje plodnosť synov... A ak žena vyslovene pije počas tehu /tuším 4 sklenky denne/, tak klesá plodnosť synov o tretinu... Exsvokra pila... Ex nemôže mať deti... ☹

raduza2
17. srp 2010

kočky jsem napjatá jak špagát kde jste ??

drndapetka
17. srp 2010

Kuk, jsem tu 😀 Mám Vás nechat tipovat nebo Vás nemám napínat? 😀

@raduza2 děkuji moc za přáníčko 😉 jojo, nejkrásnější dárek jsem si už vybrala v Unice 😵

luciiiie
17. srp 2010

@drndapetka ahoj....tak jakááá???? kolik kolik kolik kolik?

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka tak co povídej přeháněj 😀

raduza2
17. srp 2010

😀 😝 tak Peti ,šup ,šup ,šup

raduza2
17. srp 2010

@luciiiie tak teda Petka si nás vychutnává 😀

luciiiie
17. srp 2010

@raduza2 že??? Si říkám, půjdu do obchodu, ona to sem mezitím napíšu....dorazím a kde nic tu nic! PETÍÍÍ!!!! tak jáák?

raduza2
17. srp 2010

@luciiiie strašná ženská ,to se přece nedělá ☹ ,aby nás takle napínala

drndapetka
17. srp 2010

Holky, já se strašně moc omlouvám ☹ Ale manžel mi zasednul počítač a vůbec ho nezajímalo, že Vám chci sdělit důležité zprávy...Seděl tu skoro hodinu 😠 nezlobte se na mě 😉

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka to zas tak nemůžeš brát ,jen jsme nedočkaví 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru