• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2016 
@raduza2 u lenči jsem to upravila (umazala jsem začátky stimulky, když už mají holky za sebou opu) - už je to tam vidět prosím i s tím datem? http://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/album/tabulka/
24. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni tak teda joooo, ani zlobit se nebudu, že jsi to Ty :grinning: já jsem na své hrošíky tááááák pyšná, že byh to nejradši vykřičela všude :grinning: jsem jak malý dítě :sweat_smile:
24. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ano ano ,máš to na výbornou :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no tak abys měla radost, "že jsi to ty" :grinning: hrošíci tam jsou :wink:
24. srp 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ne nejsi jak malý dítě ,prostě máš radost a basta :sweat_smile: :wink:
@vodni a Ty ses teda od dneška vrátila do práce, ju? bud na sebe a na bříško hlavně opa :wink:
@vodni tak hrosíci nemají chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni jééééééééééééééé :dizzy_face: no ale to jsem ti to ted zavařila - to budeš muset hrošíky měnit každý den až do ET :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni hrošíky, Čuky, Geky, Paty, Maty, Timury a jejich party může mít každá na fotoblogu, hlasuji pro stručně, jasně a systémově nebo???
24. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty jsi zrádkyně teda :grinning: no počkej, jak tam zítra ty svoje hrošíky taky budeš pyšně chtít :grinning:
24. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ha, asi pozdě................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
taky bych byla pro stručný info ,aby jsme se v tom za chvíli vyzanli :slight_smile:
@drndapetka no promiň promiň promiň, vodni prosím tě, přidej tam ještě nějakou ilustraci, ať má petka radost :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni no, jsou tam docela v tabulce nenápadní :grinning: ale asi je fakt, že ta tabulka ztratila to původní kouzlo, tak je tam nech chvilku ohřát a až budeš tabulku zas měnit, tak je klidně vyšoupni :wink:
24. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka no tak to teda neeee, počítám s tím, že hrošíci prostě musí vydržet - když už jsou v tabulce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka ok, tak dnešní den bude ve znamení hrošíků, a pak si je drnda bude dávat jen do svého fotoblogu jo?
24. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy nebudete dávat svým ebrijkům "pracovní" název? :grinning: Pampel měla samuraje, já mám hrošíky, a co Vy? :grinning:
24. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni oki :slight_smile: no když vydrží, tak zůstanou :grinning:
24. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka nádhera, taky tam píšou, že se dobře rozmnožuje, takže můžeš být úplně klidná :sweat_smile: :sweat_smile:
@drndapetka ale jedno jsem ti ještě změnila - doplnila jsem ICSI/IVF protože bychom nebyli féroví vůči tvému borci manžovi - dyť vy máte hrošíky i bez icsi :wink:
@drndapetka já nevím, já mám asi zatím pulce nebo tak něco :wink:
24. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: rozmnožující se hroši :wink: celá drnda jo?
24. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: no vidíš, to jsem ani nevěděla :grinning:

@vodni to je pravda, musím manžu pochválit :grinning: to taky bylo včera řečí.....prý když přestal kouřit, tak spermio se zhoršilo a ted když zas kouří, tak je spermio dobré....hmmm, určitě to bylo těma cigaretama, že :grinning:
24. srp 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: kdyby tě mimisci slyšeli jak o nich mluvíš :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni ty už nemáš dáááávno pulce, ty už máš malinkaté tvorečky :dizzy_face:
24. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@drndapetka je dobré že i starší spermio nebylo lenošné ,nebo jste to stihli ?? :wink:
@raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: no ale oni přece tak ze začátku vypadají ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo, teď na to sama koukám, oni jako už teď toho mají tolik??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: tedaaa, já mám nějaké mezery ve vzdělání :sweat_smile:
24. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek