• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@vodni nene, já tam vidím tvar hlavičky a tělíčko....a v 6.týdnu už bude bít i srdíčko....to se přece nedá srovnat s hnusným pulcem :angry: :grinning: :zipper_mouth:
24. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nestihli, 12 dnů abstnence, a to zlepšení bude asi už konečně po těch antibiotikách a vitamínech, co manža bral v březnu, jen výsledky se projeví až za 3 měsíce, protože to obnoví všechny spermie za nové :slight_smile:
24. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak aspoň hezčí přirovnání a ne zrovna pulci :sweat_smile:
24. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka taky si myslím, že to bylo těmi antibiotiky :wink:
24. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no a pak že je nejlepší tak 3-5 dní před ,tak si vyber :wink:
24. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 @drndapetka hmmm, se vám nelíbí? Takový "VODNÍ" tvor to je... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak já o tom budu ještě přemýšlet...
ty antibiotika mylsíte co byli před OPU nebo tvůj manža měl nejaký vyloženě na spermíky??
@vodni no já měla minulý těhu ve 4+4tt na utz už 4mm mimi :slight_smile: tak počítej, že tak kolem půl centimetru už má/mají :wink:
24. srp 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ne ne, drndin manžel je měl předepsaný někdy v dubnu nebo tak nějak viď Peti?
24. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni určitě si zaslouží hezčí přezdívku :sweat_smile: :wink:
24. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti a říkali vám jaký ten SPG byl nebo ne ??
24. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nene, měl nasazený od mudry v Heliosu, kam jsme dřív chodili Azitrox, měl ve spermatu nějaký zánět či co a pak dostal vitamíny cca za 2 tisíce, asi mu to pomohlo, ale jak říkám - výsledky jestli to zabralo nebo ne, tak jdou vidět až po těch 3 měsících po ukončení léčby....my měli hned po léčbě ze 44mil. spermií jen 5 milionů, takže aspon vidíte jakej humus způsobují antibiotika chlapům v těle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mně říkala po opu jen embryoložka "tak nějak podobné jako vstupní", ta konkrétní čísla jsme se u 1.ivf dozvěděli až při auditu.
24. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 embryoložka říkala, že je dobrý, že od posledního spermiogramu 28.6. zlepšení a že by se dalo úplně v pohodě oplodnit jen IVF :wink:
24. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka máš doma hotového kance :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vlastně hrocha - nebo hroch jsi jen ty?
24. srp 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ty brdo tak to je hodně velkej pokles ,ale i těch 5 mil .je dobrý proti mýmu chlapovi ten měl jen 1,9 mil.,taky jsme nasadili vitamíny už je bere od února ,tak jsem zvědavá
24. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni takže já se je taky dováím toho 6 to je dobře :wink:
24. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ne ne to bude bejk jak hrom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 konkrétní čísla ale neříkala....nevím proč ale věřila jsem jí a s IVF souhlasila a udělala jsem dobře :wink:

Holky, přemýšlela jsem nad tím, když zůstanou před ET embrijka i z ICSI i z IVF, jak si je mám nechat zavést? jedno a jedno a nebo byste spíš spoléhaly na to ICSI? nevím jak se to v těchto případech dělá, ale asi bych měla trošku strach zavést obě jen z IVF, když vím, že u nás přirozené početí jde, ale těhotenství pak neprosperuje ( přeci jen ta morfologie je tam kolem 20% :unamused: )

24. srp 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni né, hroch, hrošík :grinning: hroch je už moc velkej :grinning: jj, hrošík jsem jen já :grinning: manželovi jsem přezdívku žádnou nedala :sweat_smile:
24. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 dostaneš takový papír, kde je to všechno popsaný v tabulkách - kolik byl vstupní spg a v řádku pod tím kolik byl spg při opu. To, co je pod normou bylo červeně. V další části je kolik bylo získáno embryí, zda šla použít k icsi, pak tam je řádek na vývoj embryií po icsi a dole ještě doporučení k dalšímu postupu. Je to hodně přehledný a všechny informace tam jsou. Nám se počet po 3měsíční péči zlepšil až k normě, ale jinak zůstal ubohý... A přesto to stačilo :dizzy_face:
24. srp 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jj, měl atb na jaře, našli mu ve spermatu hodně shlukovaných buněk či co, to prej značí zánět, tak ho léčil
24. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka já myslela, že ty jsi hroch (přezdívka co ti dal manžel - teda kromě té bójky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), no a když máte malý hrošáčata, tak on jako ten, kdo je zplodil by měl být logicky hroch, hrošák nebo hrošan :wink: Snad bys nechtěla křížit různé živočišné druhy? :sunglasses:
24. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peťulko, a už je ti líp?
24. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni takle mě vysvětlení stačí ,je fajn že to takle rozepíší aspoň člověk ví jak na tom je a jestli vůbec mají ty vitaminy nějakej účinek :sweat_smile:
24. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím Vám říct-je mi zas o krapet líp :wink: Jsem ráda, že si mám s kým "pokecat" , protože by mě doma si jeblo :zipper_mouth: Manža zas pilně pracuje na bytečku, tak jsem sama doma :rolling_eyes: Vypila jsem už snad 3 litry vody a je fakt, že se mi ulevuje....tak snad bude zítra ještě líp, ale už tomu pevně věřím, že bude :wink: Včera bylo tak strašně zle, že jsem ani nedoufla, že to přejde :pensive:
24. srp 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já se z Tebe picnu :grinning: Tak jo, je hrošák :grinning: Mu to večer musím oznámit :wink:
24. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je dobře že se ti ulevilo a teď už budeš jen čekat na ET a uzdravovat se :wink:
24. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek