• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@drndapetka jj nemůžu si stežovat.
25. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem se musela smát...manža se ptal, prý kdyby to vyšlo, kdyby se to narodilo, tak mu říkám, že květen a on na to,že je to škoda, že to mohl být červenec, aby to měl k narozkám....si bude ještě vymýšlet :grinning: jedině, že bych tahala břuch 11. měsíců :astonished: :grinning:
25. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka zjisti si jak dlouho jsou gravidní hrošice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no určitě míň jak 9 měsíců :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
jsem nám uloupila v jiných diskuzích, jsou tam hladiny hCG, kukněte :slight_smile: :slight_smile:
25. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: na hladiny hcg máme ještě čas :wink: ....čekárna bude hoooodně dlouhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já jdu dneska s manžílkem na menší prochajdu, potřebuju protáhnout svaly a kosti, jsem z toho ležení úplně ztuhlá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahoooj,...hele ale tohle jsme si nedomluvily!!! :angry: Neboj,..všechno bude o.k. Špinění fakt nic neznamená i u přirozeného otěhotnění! A navíc ty nešpiníš,..máš jen něco hnědého na papíře! Myslím na tebe a myslím, že nejsem sama!! Přeju hodně sil a uvidíš že to dotáhneš do zdárného konce!!! :wink: :wink:
25. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!! Dnes jsem potkala tady u nás dvojčátka z Unici,..holčičku a chlapečka... Jsou tedy až na 2 pokus, ale věřte že to za to stojí!!!! V Unice tedy umí dělat kráásné děti :grinning: :grinning: :wink: :wink:
25. srp 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dnes hladiny hormonů v pořádku, genetika v pořádku, UTZ v pořádku.....tákže už mám v sobě první injekci Decapeptylu :grinning: :grinning: Jo a mám teda dlouhý protokol. :slight_smile:
25. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 gratuluji k první injekci, to je fajn, že už se něco děje, viď :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka se máš, já vycházky až od zítra a musím říct, že mi není dvakrát dobře :frowning2: :frowning2:
25. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Díky,..no jo už se něco děje. Jsem pitomá,..nevím proč ale radost z toho nemám... :unamused: Prostě to beru tak jak to je. Myslela jsem že mě to nakopne...a zatím nic. Možná to přijde až večer, nebo zítra...doufám... Chci se těšit!! :confounded:
25. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 možná to chce ještě trochu času :wink: :wink:
25. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ty máš kolik embroušů??? :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :slight_smile: jj čas,..asi jo...Ono při prvním IVF jsem se radovala z první injekce jako blázen,..ale teď,..možná obavy z dalšího neúspěchu, ale ty budou vždycky. :wink:
25. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Ze 14 bylo 8 na ICSI, do rána 5, zítra mám volat na transfer - kdy bude.
25. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej A kdy jsi byla na OPU že už ti řeknou kdy bude ET??? :confused:
25. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Včera jsi měla OPU? Hele neboj,..určitě ví co dělají!!!! A hlavně nezapomeň na ty dvojčátka co jsem dnes viděla... :slight_smile: Byly krásný!!! :wink: :wink: Určo taky takový budeš mít! :slight_smile: Jen věřit!
25. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej hele nefňukej 5 je dobrých ber to tak :sweat_smile:
25. srp 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 gratulka a teď už to jen povalí :wink:
25. srp 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej 2 zavedou a ze třech ti udělají nanučky :grinning:
25. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :slight_smile: Díky, no snad jo.. :slight_smile:
25. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 uvidíš že jo :wink:
25. srp 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :unamused: :unamused: Tak chápeš,..trochu obavy po předešlém neúspěchu.... Ale to přejde a budu se radovat!!! :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 jo to mě povídej ,já jsem to hodila za hlavu a říkám si že teď to bude to pravé ořechové :sweat_smile:
25. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :slight_smile: Jsi statečná! Říkám si, měla jsem vajíčka, měla jsem embrya, dokonce blastocysty,..tak sakra teď to musí být minimálně stejný! :slight_smile: :slight_smile: Jen bych chtěla znát důvod proč to tenkrát nevyšlo,..všechno šlo podle plánu... :unamused: No co bylo bylo, co bude bude... :grinning:
25. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 to ti nikdo neřekne proč to nevyšlo :unamused:
25. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 njn, dyť nefňukám, tolik, beru to tak, že to je poslední pokus, tak snad to klapne
25. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ak špiníš, vôbec nezúfaj, môže to byť implantačné špinenie/slabé krvácanie a nič zlé to nemusí znamenať... Ale rozumné je dať sa do úplného kľudového režimu, vynechať kofeín, opatrné pohyby a zákaz sexu...
25. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek