CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
lenceslava
25. srp 2010
@drndapetka jj nemůžu si stežovat.
drndapetka
25. srp 2010
Včera jsem se musela smát...manža se ptal, prý kdyby to vyšlo, kdyby se to narodilo, tak mu říkám, že květen a on na to,že je to škoda, že to mohl být červenec, aby to měl k narozkám....si bude ještě vymýšlet 😃 jedině, že bych tahala břuch 11. měsíců :-o 😃
lenceslava
25. srp 2010
@drndapetka zjisti si jak dlouho jsou gravidní hrošice 😃 😃 😃 😃 😃
drndapetka
25. srp 2010
@lenceslava no určitě míň jak 9 měsíců :-p 😃
teckovanaorchidej
25. srp 2010
http://rodina.cz/scripts/journal/journal.asp?id...
jsem nám uloupila v jiných diskuzích, jsou tam hladiny hCG, kukněte 🙂 🙂
drndapetka
25. srp 2010
@teckovanaorchidej 😃 na hladiny hcg máme ještě čas 😉 ....čekárna bude hoooodně dlouhá :-p

Tak já jdu dneska s manžílkem na menší prochajdu, potřebuju protáhnout svaly a kosti, jsem z toho ležení úplně ztuhlá :-p
mufinka0
25. srp 2010
@vodni Ahoooj,...hele ale tohle jsme si nedomluvily!!! ]-( Neboj,..všechno bude o.k. Špinění fakt nic neznamená i u přirozeného otěhotnění! A navíc ty nešpiníš,..máš jen něco hnědého na papíře! Myslím na tebe a myslím, že nejsem sama!! Přeju hodně sil a uvidíš že to dotáhneš do zdárného konce!!! 😉 😉
mufinka0
25. srp 2010
Holky!!! Dnes jsem potkala tady u nás dvojčátka z Unici,..holčičku a chlapečka... Jsou tedy až na 2 pokus, ale věřte že to za to stojí!!!! V Unice tedy umí dělat kráásné děti 😃 😃 😉 😉
mufinka0
25. srp 2010
Jinak já dnes hladiny hormonů v pořádku, genetika v pořádku, UTZ v pořádku.....tákže už mám v sobě první injekci Decapeptylu 😃 😃 Jo a mám teda dlouhý protokol. 🙂
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@mufinka0 gratuluji k první injekci, to je fajn, že už se něco děje, viď :-N
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@drndapetka se máš, já vycházky až od zítra a musím říct, že mi není dvakrát dobře 😞 😞
mufinka0
25. srp 2010
@teckovanaorchidej Díky,..no jo už se něco děje. Jsem pitomá,..nevím proč ale radost z toho nemám... :-| Prostě to beru tak jak to je. Myslela jsem že mě to nakopne...a zatím nic. Možná to přijde až večer, nebo zítra...doufám... Chci se těšit!! :-S
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@mufinka0 možná to chce ještě trochu času 😉 😉
mufinka0
25. srp 2010
@teckovanaorchidej Ty máš kolik embroušů??? :-N
mufinka0
25. srp 2010
@teckovanaorchidej 🙂 jj čas,..asi jo...Ono při prvním IVF jsem se radovala z první injekce jako blázen,..ale teď,..možná obavy z dalšího neúspěchu, ale ty budou vždycky. 😉
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@mufinka0 Ze 14 bylo 8 na ICSI, do rána 5, zítra mám volat na transfer - kdy bude.
mufinka0
25. srp 2010
@teckovanaorchidej A kdy jsi byla na OPU že už ti řeknou kdy bude ET??? =-)
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@mufinka0 včera |-|
mufinka0
25. srp 2010
@teckovanaorchidej Včera jsi měla OPU? Hele neboj,..určitě ví co dělají!!!! A hlavně nezapomeň na ty dvojčátka co jsem dnes viděla... 🙂 Byly krásný!!! 😉 😉 Určo taky takový budeš mít! 🙂 Jen věřit!
raduza2
25. srp 2010
@teckovanaorchidej hele nefňukej 5 je dobrých ber to tak :-N
raduza2
25. srp 2010
@mufinka0 gratulka a teď už to jen povalí 😉
raduza2
25. srp 2010
@teckovanaorchidej 2 zavedou a ze třech ti udělají nanučky 😃
mufinka0
25. srp 2010
@raduza2 🙂 Díky, no snad jo.. 🙂
raduza2
25. srp 2010
@mufinka0 uvidíš že jo 😉
mufinka0
25. srp 2010
@raduza2 :-| :-| Tak chápeš,..trochu obavy po předešlém neúspěchu.... Ale to přejde a budu se radovat!!! 😃 😃
raduza2
25. srp 2010
@mufinka0 jo to mě povídej ,já jsem to hodila za hlavu a říkám si že teď to bude to pravé ořechové :-N
mufinka0
25. srp 2010
@raduza2 🙂 Jsi statečná! Říkám si, měla jsem vajíčka, měla jsem embrya, dokonce blastocysty,..tak sakra teď to musí být minimálně stejný! 🙂 🙂 Jen bych chtěla znát důvod proč to tenkrát nevyšlo,..všechno šlo podle plánu... :-| No co bylo bylo, co bude bude... 😃
raduza2
25. srp 2010
@mufinka0 to ti nikdo neřekne proč to nevyšlo :-|
teckovanaorchidej
25. srp 2010
@raduza2 njn, dyť nefňukám, tolik, beru to tak, že to je poslední pokus, tak snad to klapne
kveta
25. srp 2010
@vodni Ak špiníš, vôbec nezúfaj, môže to byť implantačné špinenie/slabé krvácanie a nič zlé to nemusí znamenať... Ale rozumné je dať sa do úplného kľudového režimu, vynechať kofeín, opatrné pohyby a zákaz sexu...

Začni psát odpověď...

Odešli