• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@teckovanaorchidej Kolikátý pokus máš už za sebou??Priomiň,..mám tady ve všch už guláš... :unamused: :unamused:
25. srp 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 Já vím, že mi to nikdo neřekne,...Sama jsem si tu otázku kladla snad tisíckrát a myslíš že jsem si na ni dokázala odpovědět?? NE!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 1x minimálka - 2 vejce, obě se neoplodnily, teď podruhé dlouhý protokol
25. srp 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Jo já zapomněla, že si to hradíš sama, viď?...Proto druhý a poslední,...no ty finance jsou šílený!! Nechápu jak někdo může vydělávat na lidském neštěstí!!! :angry: :angry:
25. srp 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni určitě půjdeš na et v pátek.Já s tím taky tak nějak předběžně počítám.
25. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáj já jsem zmatená jak sánky v léte,to víš že jsem myslela tebe :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme poprvé píchali,a dobrý. :grinning:
25. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :confused: :confused: Jako jak??? :astonished:
25. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: Agolutin asi myslíš, co?? :grinning: :grinning: Tak je fajn, že zase další manžel to bez problémů zvládnul!! Jsou to šikovní kluci!! :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no na co ty nemyslíš?? :grinning: :grinning: To víš že agolutin. Chudák byl z toho vystresovanej. Já měla taky strach říkám mu rychle rychle a on na to už to je. :grinning: :grinning:
25. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava čááááááááááu, tak zítra budou další povzbuzující zprávy, taky tak trochu počítám s ET v pá :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky, kde jste ???
vodni - jak se ti daří, doufám, že jsi doma :sweat_smile:
lenceslava - už jen 2.18h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se píchá po ránu, docela to jde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. @teckovanaorchidej ty jsi číslo.vsadím se že sedíš před hodinama a posunuješ ručičky smer dopředu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Dobré ranko, já teprve vstala :sweat_smile: Dneska mě bolí vaječníky, asi jsem to včera s tím venčením trochu přepískla :stuck_out_tongue_closed_eyes: My pícháme večer a měli jsme včera nehodu - manža jak vytahoval krytku od jehly, tak se o ni píchnul, to bylo krve :astonished: Málem mi omdlel a nebyl to pomalu schopen píchnout na druhý pokus :grinning: Za hodinu a půl voláme - věříš těm svým bobanům doufám? :wink:
26. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkýý, nespím od půl čtvrté, ale nechtěla jsem vás budit. Jehlu v prstu jsme měli taky, je to docela sranda :slight_smile: :slight_smile:
Já se při píchání držím našeho psa za ocas, hned se To líp snáší :wink: Tipuju, že dneska budou 3. :unamused:
26. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava už jen 90 minut, asi si pustím nějaký film, ať mi čas utíká...
26. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti, asi při tvém počtu vajec budou vaječníky ještě nějakou chvíli bolet, otevřel říkal, že vaječníky zůstanou zvětšené několik týdnů, budeme cítit pnutí nebo bolest, ale nic to neznamená :slight_smile: tak dneska odpočívej :grinning: :grinning:
26. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej No mám tu hromadu nádobí a strašnej binec, jsem právě myslela, že bych dnesak mohla něco poklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Ne, bude jich pořád 5 :wink: Za statečnost hrošíkůůůů :grinning:
26. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej To jsi hodná, že jsi nás nechtěla budit :grinning:
26. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já jsem spavej tvor, spánek mám tvrdej jak poleno....to víš, hroší spánek :grinning: Víš jak je super, že nemusím do práce a můžu "hrošit"? Si to užívám :grinning:
26. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jo jo, to chápu, taky jsem spáč. Ale poslední dny jsem jako na jehlách.
Kde ses venčila??? Byla jsi v ZOO navštívit příbuzné - hrošíky? :sweat_smile:
26. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no neeee :sweat_smile: představ si , tak manža mi slíbil malou prochajdu a nakonec z toho bylo, co? :confused: No jeli jsme do Aska doplatit sedačku na byt, takže nuda, pak mě vzal na kafe ke tchýni, takže nuda, no a nakonec nakoupit nějaký "žraso" do Albertu, nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem si plánovala romantiku :grinning: Ale vyvenčená jsem, tak dobrý :wink:
26. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ten spánek musíme dohánět teď všechny , protože od května nám začne spánkový deficit :grinning:
26. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka aspoň něco, ne? já dnes teprve vychajdy, půjdu vzít psa na výběh, ať má radost.
26. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek