CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. srp 2010

Holky, kde jste? 😀 Já jím právě polívku a ohřívám si na sporáku ve velkých hrncích teplou vodu do vany, protože nám neteče už druhý den teplá voda a taky bych se ráda vykoupala 😠 Si připadám jako ve středověku 😀

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka klído se přijedte vyspršit k nám 😀

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava 😀 to by se nám pěkně prodražilo 😝 No je to pěknej adrenalin, aspon 😀

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava kolik si bereš za kubík vody? 😀

teckovanaorchidej
26. srp 2010

holky, nezapomeňte podat hlášení Pampelišce do IP 😵 😵

lenceslava
26. srp 2010

@drndapetka já jsem samaritán,nechtěla bych nic. 🙂 třeba bys mi to příště oplatila. 😀 😀 @teckovanaorchidej to víš že bych zase zapoměla 🙂

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@lenceslava 😅 😅

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej já Pampel píšu přímo romány 😀
@lenceslava Tak....už jsem vykoupaná ve středověké kádi 😝 Voda vlažná, nic moc...ale pocit je teď parádní 😉

drndapetka
26. srp 2010

Holky, já pádím na vychajdu....jedeme na Prýgl na langoše 😀 Tak večer pa

mufinka0
26. srp 2010

Tak holky všem moooc gratuluju k úrodičce 🙂 Já si dnes píchala už 2 Decapeptyl a asi nějak špatně, páč mi tekla i troška krve a bolelo to jako prase 😀 Budu mít nejspíš modřinu 😀 Nooo a pak že mám zkušenosti... 😀 😀 Asi už jsem za ty 3 měsíce vyšla ze cviku... 😒 😒 😝 😝

mufinka0
26. srp 2010

@lenceslava Můžu se tě zeptat na tvoje hodnoty hormonů?? Víš nad čím jsem teď přemýšlela?? Já mám teď aktuálně FSH 5,5 a LH 3,2,...což zhruba odpovídá 2:1, takže prý to je standartní výsledek,..nooo samozřejmě jsem si to ověřovala na netu a jo. Vypadá to na normu a měla bych být spokojená. Bála jsem se aby dr. neřekla jen to co chci slyšet, ale prý fakt podle tabulek na netu je to o.k. Hormony o.k. a stejně jsem měla jen 7 folíků.. To je nemožný, fakt! 😠 😠 A zjistili jsme že ten pravej vaječník sám fakt nefunguje.. 😒 byl na něm včera jen 1 folík a na levém tak 10. Prý ten to chudák táhne za oba.. 😀 😀 Počítám že kdyby mi fungovali oba vaječníky, tak mám šanci u OPU taky na 20 vajuch, ale tak budu mít zas jen těch 50%.. 😒 Ale mě to nevááá, jen když budou kvalitní a udrží se jich co nejvíc. Mě tak napadlo, že tys měla poprvý taky jen 7, tak jaké máš hormony ty.. Samo se nemůžem srovnávat, ale já pak nechápu proč jsem měla tak málo vajuch 😒 😒

lenceslava
26. srp 2010

@mufinka0 já ty svoje hodnoty neznám,nikdy jsem se na to neptala protože předpokládám že kdyby bylo něco špatně tak mi to řeknou a budou to řešit,aspon doufám.

teckovanaorchidej
26. srp 2010

ahojky, tak jsem vyrobila z litru mléka palačinky a už za 15h 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budu volat, jupí

lenceslava
26. srp 2010

@teckovanaorchidej tak tak, už to máme za pár.Ale je super že budeš mít et taky v so.

mufinka0
26. srp 2010

@lenceslava 🙂 Aha,..no,..já když byla na OBI, tak mi řekli že HP byl v normě a při další návštěvě mi jen suše sdělili že neproběhla ovulka, takže to asi tak v pořádku nebylo. Ale když jsem se ptala, takže hormony máš špatný když nebyla OVU a oni nééé v normě.. No tak rozumíš tomu?? Ja ani za mák.. 😒 😒

lenceslava
26. srp 2010

@mufinka0 já se v tom taky nevyznám,jsem rozhodnutá že kdyby to ted nevyšlo tak oběhám všechny možné doktory a nechám si udělat potřebná vyšetření,i manžel.

mufinka0
26. srp 2010

@lenceslava 😒 😒 To jo,..já asi taky, ale mám strach, že by mě poslali někam, páč mám už 3 laparku,..a ty dvě v rozmezí 1 roka.. 😀 Takže kdyby vevnitř něco bylo, tak už to dáávno odhalili. A HP mám taky dělanej několikrát... 😀 😀 Takže už by mi neměli asi co vyšetřovat..

teckovanaorchidej
26. srp 2010

@lenceslava tobě řekli v so?? mě so nebo ne, prý se zítra domluvíme, jsem tááááááááááááák netrpělivá 😠 😠 😠 😠 😠

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka Petuli, ty jsi mi psala že jsi měla občas anovulační cykly,..jak jsi to poznala?? Jen tím že jsi měla cykly tak dlouhé? A jaké jsi měla FSH:LH ty?? Mě to furt vrtá v hlavě,...sakra! 😀 😀 😀

mufinka0
26. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 Buď ráda!!! Aspoň vidíš že embrouši jsou na dobré cestě!! 😉 😉

mufinka0
26. srp 2010

@lenceslava Ještě vím,..že po tom když si mysleli že mám zamlklé těhu (ještě než zjistili že je to mimoděložko) tak mi říkali něco o mé krevní skupině, že se může chovat agresivně k manželové a to mimčo může nějak vypuzovat nebo co... Já mám 0 rh negativní,..to je prý "zlá" skupina... 😀 😀 😀

lenceslava
26. srp 2010

@mufinka o tom jsem taky šlišela,ale to oni nějak řeší myslím infůzí.@teckovanaorchidej no ne říkali o víkendu.ale já počítám s tou sobotou.

drndapetka
26. srp 2010

@mufinka0 já půl roku měřila bazální teplotu a dělala si ovu testy, vždycky jeden měsíc byla adruhý ne, šlo mi to vždy jen z pravýho vaječníku ( podle píchání v něm ), zrovna z té strany, kde má neprůchodnej vejcovod, takže na prd 😒 Hormonální profil mám naprosto v pořádku mi naposledy říkal Frgala, ale taky jsem se divila, že když jsou hormony o.k. proč ty rozházené anovulační cykly? 😕 Asi to záleží na více faktorech.....

drndapetka
26. srp 2010

@mufinka0 k té krevní skupině...neva, že máš mínus, ale manžel nesmí mít taky mínus, tak je pak prý trochu problém s druhým dítětem

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka No manža má b+ mám pocit... 🙂 No,..snad budeme mít aspoň to jedno miminko 🙂

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka No právě,..něco nemohlo být v pořádku,..zdravá žena přece nemá anovulační cykly,..jen tak 1-2 do roka.. 😒 😒 Ale to máš fuk,..ty máš spoustu hrošíků... 😉 😉 Ty to vážně řešit nemusíš... 😀 😀 😀

drndapetka
26. srp 2010

@mufinka0 hrošíky sice mám,a le ani to není záruka, že se udrží 😒

drndapetka
26. srp 2010

Ten Agolutin mě už přestává bavit 😠 Už mám tvrdou prdel jak poleno 😀 Zábavnější teda byly injekce do bříška 😅

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka Fakt jo?? Já dnes píchla Decapeptyl a blbě,..bolí to dote´d... 😀 I krev mi trochu tekla.. 😀 😀

mufinka0
26. srp 2010

@drndapetka Vždy´t se ti drží všech 13, ne?? A máš 8mibuněčný,..to je krááása!!! 😵 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru