CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
27. srp 2010

tak máme 3 5ti buněčná a 4 4buněčná. nějak mě to znervoznuje.@teckovanaorchidej ty si už dneska pamatuješ jak na tom jsou ty tvoje dítka?4 jsou skvělí!!! Trasfer budu mít taky v neděli.

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka ó gratuluju ti mooooooooooooooooooooc, tj super, mám husí kůži až za ušima

luciiiie
27. srp 2010

@drndapetka jéé...zítra už budeš těhulka. A uvidíš, že zítra to budou Blastocysty jak vyšitý 😉

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka gratulace a zítra z tebe bude mamina tió je nádhera 😅

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@lenceslava mi to neřekli, jen, že jsou v pořádku, já jsem se nezeptala, rozdýchávala jsem to jedno ztracené...

luciiiie
27. srp 2010

@teckovanaorchidej
@lenceslava holky super 😉

drndapetka
27. srp 2010

@luciiiie děkujuu 🙂 no začínám mít nějaký strach, pochyby 😒 je to normální? z těch dvou morul budou možná blasťačky, zbytek to asi nedožene ☹

lenceslava
27. srp 2010

@drnapetka to je úžasný takový čísla.gratuluju.To já jsem proti tobě brzdy

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava tak budte mít orgie s orchideii 😅 pěkné gratulace

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka klid prosím tě, zítra musíš být naprosto v poho, dožene, neboj, nemůžou dbýt všechny zaráz, taky nemáme všichni modrý oči

drndapetka
27. srp 2010

Takže mě v tom holky zase necháte zítra samotnou, jo? 😠 Já ale nechci testit o den dřív , já se bojííím 😀

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava jaký brzdy,byla jsi přece na OPU o den pozdějc 😉

drndapetka
27. srp 2010

Uf, si jdu dát čokynu a rozdýchat ten poxit, že zítra už budou hrošíci u mě....je to tak zvláštní 😅

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka tak si jeden den počkáš na kočeny 😀 😅

drndapetka
27. srp 2010

@raduza2 no oni mě v tom normálně nechali, chápeš 😀

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka a není to krásnej pocit ,že konečně ten D nastal ??

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka byla jsi holt rychlejší 😀 😝

drndapetka
27. srp 2010

@raduza2 to bude pak hromadný testování 😀

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka mě minule zaváděli 8 a 6 ti buněčná.a to bylo čtvrtý den po opu!!! Holky můžou být vůbec 5ti buněčná??@raduza2 no to jsem měla,ale podívej na @drndapetka jaký má čísla. ☹

drndapetka
27. srp 2010

@raduza2 je to spíš smíšený pocit....takhle když jsem otěhotněla přirozeně, tak jsem to podvědomě až do těhu testu nevěděla, hrozím se těch 14ti dnů, jak to ve zdraví přežiju 😀 😝

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava nevěš hlavu ,tak jsou prostě lenošnější 😅 😉

raduza2
27. srp 2010

@drndapetka ale přežiješ nebuj ,to uběhne jak voda 14 dní je tu cobydup 😅

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava no ale 4.den po OPU jsi až zítra, tak to přeci doženou na ty 8mi buněčná, ne? Jojo, můžou být kolikatibuněčné jak chcou 😉

lenceslava
27. srp 2010

@raduza2 no taky neví co bych chtěla,po kom by asi měli být že když tataka s mamkou mají nejradši ležink a gaučink 😀 😀 😀

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava no vidíš a je to venku 😀

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava 4.den kultivace by měli být už moruly, ale vidíš, že já mám z 11ti jen 2, a mám tam i 9ti buněčná, a embryoložka říkala, že to je o.k., že to není zabržděný vývoj, takže proč bys nemohla mít 3.den kultivace 5ti buněčná

lenceslava
27. srp 2010

uáááááá já si ted četla v tom odkaze z heliosu co jsi sem @drndapetka dávala že 3 den kultivace by měli mít správně se vyvíjející embrya 7 buněk uáááááá já se jdu zahrabat.Ale říkala že je to v pořádku,tak já sakra nevím.

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava jasně , že je to o.k. , ze začátku je ten proces dělení asi pomalejší...teď jsem koukala Pampel do fotobloku a ona měla 4.den kultivace mezi 9 samuraji i 8mi buněčné....z toho bych si hlavu nedělala a věřila bych embryologům 😉

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava vykašli s ena nějaké články věř tomu co ti říká embrioložka 😉

lenceslava
27. srp 2010

Holky vy jste tak hodný.m 😢 😢 😢 😢 😢 😢 No však uvidíme zítra až zavolají.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru