• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
mají udělaný články z těch nejlepších výsledků a všechny přece nejste stejné
27. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ze sebe udělám debila holky co je skratka PGD ??
27. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááá já si jdu dát drink na uklidnění.uááááá
27. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla
27. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to bych tam moc netvrdila...z morul budou určitě blastocysty, expandovaný a nebo už hatchující a zbytek to dožene aspoň do morulek nebo časných blastocyst. Musíš jim věřit. Uvidíš, že vám zbydou i ti mražáčci.
27. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak holky přesně tak, věřit embryologům, on ten vývoj není tabulkovej u NIKOHO!
27. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie ahojky moje řeč nejsme každá stejná :grinning:
27. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie a oni mrazí jen basťačky a morulky nebo i nižší stadia? co by sis nechala ty zmrazit? A ještě jsem tak přemýšlela-dají mi na výběr, když by třeba byly plácnu 4 blasťačky, z toho dvě po IVF a dvě po ICSI, jestli chci zavést třeba 2 po ISCI, 2 po IVF nebo od každé jednu, nebo tohle neřeší a zavedou prostě to nejlepší?
27. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se na chvíli zdejchnu,musím nakoupit a uvařít,zatím páááááá
27. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ses nějak odmlčela kočeno :wink:
27. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej malinkej dotaz ,kolik jsi dávala za minimálku ??
27. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Tak tohle netuším, nám po IVF nezůstali, jen po ICSI... :unamused: Ale myslím, že ti zavedou jen to nejlepší :wink: Jinak ona za váma přijde a řekne vám, jak ty embryjka vypadají, jaké jsou kvality a které by byly vhodné k zamražení, ale stoprocetně se zamražují i menší stádia než moruly a blastocysty!!. Většinou to nejsou všechny, protože jsou některé třeba kvality C a rozmražení by pak prostě nepřežily. Dobře do dopadne, uvidíš :wink: Věříš, že ti zítřek závidím? Ráda na ET vzpomínám :wink:
27. srp 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiiie Jééé, a já Ti zas tiše závidím toho prďolku, že už máš v bříšenku :dizzy_face: Co si s sebou mám vůbec na ET všechno zítra vzít? Ona mi do telefonu řekla jen v 8:30 a to je vše :confused:
27. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem už tady, lence - jsem ti ani pořádně nepogratulovala - takže gratulace veliká, v ne už budou v boudičce :grinning: :grinning:
raduz - za minálku jsem dala něco přes 12 tis, ale byly to vyhozený peníze, měla jsem jít rovnou na dlouhej protokol :rolling_eyes:
27. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka mrkni do fotoblogu - vodni to píše
27. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co asi ta naše Vodni, pořád na ni musím myslet...snad je s bobiškama v pořádku :fearful:
27. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já se táááák bojííím :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím si na zítřejší snídani vymyslet nějakou "vhodnou" stravu, určitě mě totiž zase doženou střevní potíže, potvory jedny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jasně, určitě je ok, jen se jí nechce s pelechu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vodni napiš aspoň, že jsi ok :slight_smile:
27. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo @vodni mě se po Tobě stýská :cry: :grinning:
27. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj se, vklouznou tam jedna radost
27. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no doufám, že to nebude bolet jak při průtahu čípku.....ty se nebojíš? :confused:
27. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka bojím se, obzvlášť když s mým čípkem byly jenom potíže, ale co mi zbývá, nějak to dopadne, já mám spíš hrůzu z toho, že nebude co transferovat
27. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jen sukýnku a plnej močák :slight_smile: a vemte si penízky stoprocentně, oni tam udělají vyúčtování a budete doplácet případný zamražení a ty globule a tak... :wink:
27. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka a když nemáš sukýnku, tak ti půjčí prostěradlo nebo co to tam mají... :wink:
27. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka et opravdu nebolí!!!! sebou si vem nějakou sukýnku at tam nejseš je tak dole bez :grinning: a aspon půl hodky líp hdku před tí nechod na malou,čípek je potom líp průchodnej.
27. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciiie mi tedy měli vyúčtování u auditu.
27. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava sukýnky nevedu :grinning: mám doma jen šaty, takže jejich prostěradlo to asi jistí :wink: a když tam mám jít na 8:30, tak půjdu na řadu hned? já jen, abych sii vypočítala to nečůrání :grinning: se asi scvoknu, když jsem nervozní, tak chodím čůrat pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava fáákt? nás vždycky skasírovali po ET :grinning: Jsem se vždycky radši držela pravidla - Bez peněz, do Unici radši nelez.
27. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek