CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@mufinka0 mufi, zítra dopo mi budou volat a ET bude v neděli

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej jsme přeci sůsedky, potkáme 😀

drndapetka
27. srp 2010

Tak já mám poklizeno, hnízdečko pro hrošíky připravené....možná ještě utřu prach a vyperu pár praček...musí se jim tady přece líbit 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka kašli na to a odpočívej, ty hrošice 🙂 , zítra si to nádherně užij a pak napiš, jaký to bylo 😅 jsem celá napjatá 😵

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej nene, já nemůžu, musí to tady být ťip ťop....to je taky nějakej předběžnej mateřskej pud tohlensto moje vyšilování? 😀

mufinka0
27. srp 2010

Holky můžu se zeptat na Puregon... S ním zkušenosti nemám,... Ty pera jsou přeplněný?? Jako je tam víc než 300 jednotek??? 😕 😕 Prý jo, prý budem mít jakoby navíc, což mi ušetří pár kaček.. 😒

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka netrojčíš trošku, trošičku?

drndapetka
27. srp 2010

@mufinka0 jj, je tam rezerva...třeba já jsem měla u 900 iu rezervu aspoň 100 iu 😉

drndapetka
27. srp 2010
mufinka0
27. srp 2010

aha,..prý je tam místo těch 300j 420j,.... no uvidím. Za chvilku ho mám u sebe... Tak trochu vám závidím, že už máte po OPU... 😀 😀 😀

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej už za 14 hodin 😵

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@mufinka0 taky budeš mít, zatím se těš 😉

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka wooooooooow, budou hrošíci 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mufinka0
27. srp 2010

@drndapetka Akorát asi nebudu mít PN od prvního UTZ folíků jak jsem předpokládala, páč mám kolegyni na dovolené, takže musím být v práci. No snad to nějak půjde,..kdyby hold ne, tak ne.... Se nezblázním..

mufinka0
27. srp 2010

@teckovanaorchidej 😒 😒 hmmm,..já vím jak je po OPU,..neboj 😀 😀 😀 Už to mám taky za sebou...

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@mufinka0 😅 😅

drndapetka
27. srp 2010

@mufinka0 no OPU mi ani nepřipomínej 😝

mufinka0
27. srp 2010

@teckovanaorchidej Nooo,..vydržet se musí všechno, že... Táák to hold vydržím. 😒 😒 Jen se bojím trochu těch nevolností po Puregonu,..já je teda měla až cca 3 poslední injekce, ale i tak,..bylo to v práci fakt náročný.. 😝 😝 😝 A taky vím jak bolí břicho po OPU,... 😒 😒 Holky,..blbej dotaz, ale ležely jste před OPU na bříšku při spaní??? Já měla strach, abych je nějak nepopraskala ty folíky... 😀 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@drndapetka No právě,.... 😀 😀 😀

mufinka0
27. srp 2010

@drndapetka No mě tolik vajíček nehrozí co jsi měla ty,..doufám, páč ten jeden vaječník by to nemusel rozdýchat... 😕 😕 Chci mít tak přiměřeně 🙂 Ale tak chtít můžu cokoliv, že...

bobbule09
27. srp 2010

Nazdárek děvčata. Je to už víc než rok, co jsem byla v Unice na IVF a účastnila jsem se vaší diskuze. Všechny holky co tu byly se mnou už se přesunuly do těhulek, skoro všechny už jsou maminky, jen já jediná odpadlice pořád nic 😒
Strašně moc vám přeju, ať se zadaří a máte brzo miminka. Držím palečky 😵

drndapetka
27. srp 2010

@mufinka0 Mě teda po Puregonu blbě nebylo 😒 až teprve po Pregnylu 😝 Já normálně na bříšku spávám, ale když už byly folíky velké, tak jsem instinktivně na něm nespala ( v noci jsem se na něj nepřetočila ) - jinak je to moje moc oblíbená poloha a teď po OPU to taky nejde ☹

kveta
27. srp 2010

@bobbule09 Čo si ten rok robila?

drndapetka
27. srp 2010

@mufinka0 Já se jich taky neprosila, aby jich bylo tolik 🤐 😅 Ale te´d jsem na druhou stranu ráda, že bylo tolik vajec a že máme tolik hrošíků 😵 Ale....pondělí bylo strašný po OPU, nerada na to vzpomínám 😝 Doufám, že už mě čekají jen příjemné zážitky 🙂

teckovanaorchidej
27. srp 2010

mufi před OPU jsem byla na výletě - asi 17 km a spala jsem, jak mě napadlo. Folík ti nepraskne, a kdyby náhodou jo, tak nebyl v pořádku. PN jsem měla až od OPU. 😎 😎

bobbule09
27. srp 2010

@kveta přestěhovala jsem se, snažila jsem se najít práci a otěhotnět přirozenou cestou. Zatím bohužel nemám ani práci, ani nejsem těhotná a peníze na další ivf taky nemáme 😢

kveta
27. srp 2010

@bobbule09 Sakra...

bobbule09
27. srp 2010

@kveta no když se nedaří, tak pořádně a ve všech směrech. A roky přibývají 😕

mufinka0
27. srp 2010

@drndapetka No právě,..já taky měla břicho jak před prasknutím a raději na něho nelehala.. 😀 😀 😀 V den OPU už jsem nemohla ležet ani na boku, páč jak se mi to vevnitř jakoby "posunulo" na jednu stranu, tak to tlačilo jako prase 😀 No a po OPU?? V čekárně na OBI jsem seděla jak po porodu... 😀 😀 Áááále,..všechno se dá pro miminko vydržet!!!

mufinka0
27. srp 2010

@drndapetka Jo a ty zážitky už tě určitě čekají jen ty krásné! Musíš tady prolomit ledy a tentokrát to budeš ty na koho budem spoléhat a čekat na ty // !!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru