• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
Holky já vůbec nemám náladu na nic,jsem smutná kvůli @vodni.Fakt je mi to moc líto. :cry:
27. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava mě to taky sebralo :pensive: Pořád na ni myslím.....

Já s epomalu odebírám do sprchy a do hajan, chci být zítra odpočatá na ten můj velký den. Bude to moje poprvé, tak jsem i trošku nervní :unamused: tak dobrou noc holky
27. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zrovna jsem přišla z venku se psem a taky pořád myslím na vodni, :cry: nálada nic moc, Peťulko, přivítej za mě hrošíky, lences - my v nedeli..... :wink:
27. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu na to :wink: Manžel hrál hry do 4 do rána, tak jsem na něj zvědavá u transferu :grinning: Pak dám vědět, co a jak, ju. Zatím pa a držím pěstičky u embrijek, at se stále drží všechny :wink:
28. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahojky co jsem to četla za slova ,fuj že s enestydíš jaká satrá ,jsme přece ženský v nejlepším věku :sweat_smile: .Na vodní taky musím myslet :frowning2:
28. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka ať se daří a hrošíci se tě drří zuby nechty :sweat_smile:
28. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava @teckovanaorchidej jak budete něco vědět o ET tak písně jsem zvedavá :sweat_smile:
28. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 pořád nic, jsem napjatá jako kšandy :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nedivím se ,tyky bych byla .Řekli ti v kolik by asi měli volat nebo jen že zavoaljí :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Peta už by to mohla mít za sebou jestli ji vzali na čas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bledá zavist
28. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jasne že napíšem.Já se bavím úklidem,dneska to tu chci pořádně vygruntovat at pak neležím v bordelu.Loni jsem manžu donutila vysávat po týdnu tím že jsem se zmínila před tchýní že se mu nechce tak to budu muset udělat já.No byl sice dotčen ale pak vysál. :grinning: Já ted vysávám každý den,a jemu připadá vysát jednou za týden často :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já u nás už vysavač neřeším :grinning: je to to samé co u tebe ,přijde mě jak kdyby se toho vysavače štítil nebo co ,protože normálně jinak funguje ,ale k vysavači má prostě odpor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom si děvčátka pořádně vygruntujte, protože za chvíli budete všechny těhule a budete co nejvíc odpočívat a hýčkat si mimísky v bříšku :dizzy_face: Jo a co se týká vysavače, tak to je u nás skoro sprosté slovo. Naštěstí skoro žádné koberce nemáme, tak pořád vytírám a zametám a nadávám psovi, že pouští chlupy. :grinning:
28. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj@bobbule09. :slight_smile:
28. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bobule, taky nemám koberce, protože náš pes líná celoročně. Dva dny nezameteš a můžeš chodit po kolena v chlupech. Holky, mě se vůbec ale vůbec do ničeho nechce :angry: :angry:
Petulka už určitě nosí hrošíky :sweat_smile: :sweat_smile: . Radu mě řekli, že do 12h - dopoludnia - byla tam nějaká slovenka.
28. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tobě řekli, kdy zavolají nějak přesněji?
28. srp 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a jakýho máte psa? Náš pes totiž taky líná celoročně a je to na zabití. Když se projdeš doma naboso, tak máš hned obalený nohy chlupama jako teplý ponožky a to každej den uklízím :angry:
@teckovanaorchidej aha tak to je teda dobrý nechat vás tak dlouho napjaté :confounded:
@bobbule09 labradorský retriever
28. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej neřekli,jen že zavolají a že se domluvíme na zítra :angry: Ale myslím že budou volat taky po té desáté
28. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 my máme chlupy všude, ale opravdu úplně všude, v telefonu, v ovladači na tv, v klávesnici, prostě všude. Ale žádné alergie neboť žijeme v souladu z přírodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ten váš je má aspoň dlouhý :grinning:
28. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava wow, takže za 25 :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej my máme francouzskýho buldočka a ten teda líná pořád :confounded:
Ještě si vzpomínám, jak jsem taky tak netrpělivě čekala, až mi zavolají z embryologie, bylo to takové krásné těšení se a obavy zároveň :dizzy_face:
28. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jses nesmrtelná
28. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobbule09 tak to jsme na tom stejně s těma psanama mám taky buldočka a je to děs krátká srst je na hovno :sweat_smile:
28. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak to teda neeee, žádné smutnění, musíme jít dál a vy co budete dnes a zítra těhule musíte být zvlášť veselé!!!!
Já se seberu, ale chvíli to potrvá. Nejhorší to bylo dnes při píchání agolutinu - nemám léky vysazovat do pondělního kontrolního odběru, naději teda moc nemám, je to spíš abych nezačala dřív krvácet a mohla projít nějakými těmi vyšetřeními co nejdřív... Injekce jsme dávali vždycky po snídani, jakože snídaně pro ty naše vodníky, no a teď to bylo takový beze slov, se slzičkama, co mi od manžela kapaly na zadek :cry:
No kruci, to jsem vám tu asi psát neměla.... :frowning2:
Víte co kočky, musíte pořád věřit, být veselé a optimistické, jsem přesvědčená, že to strašně pomáhá - u mě problémy nasataly ve chvíli, kdy jsem ztratila tu pohodu, tak prosím už myslete hlavně na sebe, odpočívejte, hlaďte bříško a těšte se na miminka.
U mně se to lepší každou chvíli, jen to člověka tak nějak vždycky přepadne. Ale zase jsem si říkala, jak dnes krásně svítí sluníčko, @drndapetka se právě stává těhulkou a ti moji hrošíci budou vlastně jen o 4 měsíce mladší než ti vaši :wink:
28. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no to teda je. A do toho ještě to slintání, chrápání, chrochtání a prdění. No skoro jako chlap :grinning:
28. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nemá, má krátký chlupy
http://www.retriever-klub.cz/view.php?cisloclanku=2007070004 my máme ale žlutýho,
dlouhý chlupy má Golden retriever
28. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek