CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
raduza2
28. srp 2010
@vodni ahojky kočeno,skus se té naděje držet i když nevěříš ,není vše potvrzené na 100% ,přinejhorším budou hrošíci hlídat tvé vodníky :-N
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@bobbule09 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
raduza2
28. srp 2010
@teckovanaorchidej aha stejně já delší než ta naše chrochta 😃 ,jsou to krásní psi
vodni
28. srp 2010
@raduza2 😃 😃 😃 no jo, čtyři měsíce vlastně budou o léto, tak to vodníci půjdou do školy o rok později než hroši, takže po mi @rndapetka schová snad i akťovky 😉
raduza2
28. srp 2010
@bobbule09 chrápání mě nevadí to mám doma duo ,slintání taky v pohodě,ale to prdění je děs a ten smrad 😃 😃
raduza2
28. srp 2010
@vodni to je dobrá vyhlídka néé?? :-N
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@vodni chjo, no v nejhorším se budou vodníci dívat z kočárku, jak se hrošíci na písku perou o lopatku a kyblík,
vodni, nemohlo třeba jen jedno zamlknout a druhý se držet + nějaký hematom? V každým případě se opatruj jak nejlíp umíš, jdi si koupit něco krásného a buď tu s námi, když budeš mít chuť. Myslíme na tebe 🙂
bobbule09
28. srp 2010
@raduza2 to mi povídej, nejhorší je to večer u televize, to je potom romantická atmosféra, když si ta naše hvězda ubzikne. Pak má mít člověk chuť na nějaké erotické hrátky :-p 😃
raduza2
28. srp 2010
@vodni taky mě napadlo že jedno to třeba vzdalo a druhý se bude držet zuby nechty 🙂 😉
raduza2
28. srp 2010
@bobbule09 😃
bobbule09
28. srp 2010
@vodni já se odměňuju každej měsíc, když mi dorazí tetka. Jako bolestné, že je další měsíc v tahu a zase nic 😞 Pokaždé si koupím něco na sebe pro radost, když nejsem těhotná, tak ať jsem aspoň krásná 😃 Skříň se pomalu začíná přeplňovat a mimís pořád nikde =-)
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@bobbule09 😃 😃 😃 😃 ten náš neslintá, moc nechrápe, ale to ostatní - blééééééééééééééé umí taky :-p :-p :-p :-p
bobbule09
28. srp 2010
@teckovanaorchidej dneska máme fazolovou polívku, tak se mu pomstíme a oplatíme mu to dvojnásobně 😃 😃
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@bobbule09 OMG 😎 😎 😎
raduza2
28. srp 2010
@teckovanaorchidej to umí každej bafan ,prý je to z garnulí 😃
vodni
28. srp 2010
@teckovanaorchidej @raduza2 taky mi nejdřív říkali, že špinění může znamenat jen to jedno embryo nebo roztahování dělohy apod. Takže to ten problém až tak není, problém je hCG 34,5 - v pátek mělo být dávno přes sto (a to je minimum), takže kdyby se jedno embryjko drželo, muselo by být hCG mnohem vyšší 😞 No nic, DOST kočky, teď tu máme novou várku do čekárny x-)
vodni
28. srp 2010
@bobbule09 😃 😃 😃 já se moc odměňovat nemůžu, hypotéka mi bere celý plat 😉 a taky nesnáším nakupování 😉 vlastně mi všechbno oblečení kupuje manžel :-p Ale jo, odměnu už jsem si naplánovala, koupím si novou vanu 😎
bobbule09
28. srp 2010
@raduza2 ale když je to jinak takový miláček, tak mu to odpouštím 😃
raduza2
28. srp 2010
@vodni tak aspoň pořádnou i s masáží 😃 😃
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@vodni dobrá, berem na vědomí, takže vzhůru do budoucnosti, budeme ti schovávat použité hadříky a hračky atd. 🙂 🙂
raduza2
28. srp 2010
@bobbule09 tak ten krásnej já mám béžovýho
bobbule09
28. srp 2010
@vodni no já jsem bez práce, takže taky na rozdávání nemáme. Ještě že existují sekáče a bazar na koníkovi a taky miluju čokoládu 😉
bobbule09
28. srp 2010
@raduza2 ti jsou ještě hezčí x-)
vodni
28. srp 2010
@bobbule09 😃 jo tak to já taky 😃 akorát je to už nějak moc vidět :-p
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@bobbule09 on je v posteli, no super, ten náš taky (trochu se stydím), ovšem zabere víc místa, váží celých 40 kg
vodni
28. srp 2010
@teckovanaorchidej jj, správně, malý orchideje porostou jak z vody, takže po čtyřech měsících vždycky šup s tím k vodníkům 😉
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@bobbule09 úplný mazel s černýma ušima
vodni
28. srp 2010
@teckovanaorchidej my spíme s kočkama :-N
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@vodni :-N :-N
vodni
28. srp 2010
@teckovanaorchidej no jo, a ony při tom ještě tak krásně předou :-p