CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
28. srp 2010

@lenceslava tak kdepak máme tvoje hlášení?

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej ty jsi konečně pamatuješ co ti nahlásili 😀 😀

lenceslava
28. srp 2010

Tak my máme už jen 4, Jedno je kompaktovaná morula,a ty ostatní myslím říkala 7mi buněčný nevím přesně.Zítra na 10 a uvidí se jestli budou ty dvě na zamražení. Ale to jedno je asi bojovník, když si vezmu že včera byli 5ti a 4 buněčný. @teckovanaorchidej jak na tom jsou vaše?Sakra doufám že spon to jedno se chytne.

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanorchidej než já to napíšu tak ty už to tu vykecáš 😀

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@raduza2 to je kvalita? fakt? to jste mě potěšily. Jsem se extra na tu buněčnost vyptala, ať vím, díky za všeobecné gratulace, moc moc, jste hodný holky. Lenceslávko - a ty?

vodni
28. srp 2010

@lenceslava to je skvělé!!! neboj, kvalita je výborná 🙂 Mražáky nepotřebuješ, budeš mít dvojčata 😉 Já měla 7buněčná v den transferu a chytlo se

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava nevěš holka ,bude to dobrý uvidíš do zítra je ještě času dost 😉

vodni
28. srp 2010

@teckovanaorchidej je to superkvalita!!!!! 🙂

lenceslava
28. srp 2010

@teckovanaorchidej tak se dneska musíme psychicky připravit na to naše těhotenství.A zítra v čekárně na // 😉

lenceslava
28. srp 2010

@vodni oni určitě do zítra ještě vyrostou.

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@lenceslava gratuluju, zítra budou silní zdraví a určitě, bude lenceslavátko nebo dvě 😀

vodni
28. srp 2010

@lenceslava no právě, že do zítra ještě vyrostou, takže je to taky superkvalita!!! Kočky naše, tak vám to přeju 😵 😵

raduza2
28. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava holky společný orgie nebudou .O hodinu se míjíte 😀

bobbule09
28. srp 2010

No jenom tady chvilku nejsem a takové dobré zprávy 😵 Holky já vám to taaaaaaaaaaaaaaak moc přeju 😵 😵

lenceslava
28. srp 2010

@raduza2 no se s @teckovanaorchidej asi nikdy nepotkáme. ☹ Leda až si uděláme nějakej sraz na kafíčko. 🙂 Všechny samosebou!!!!

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava @teckovanaorchidej zítra na vás budu moc myslet 😅 😉 .Není to špatnej nápad s tím srazem 😀

vodni
28. srp 2010

@lenceslava uděláme kočárkové závody 😀 😀 😀

bobbule09
28. srp 2010

@raduza2 já jsem byla na jaře s holkama co otěhotněly v Unice a já jediná jsem zbyla netěhotná. Všechny ostatní už mají mimíse 😢

raduza2
28. srp 2010

@vodni chudáci dětičky 😀 😀

vodni
28. srp 2010

@bobbule09 bobulko, taky se dočkáš, jen to ber trošku pozitivněji 😉

lenceslava
28. srp 2010

@vodni ale já myslela ještě před ....... 😉

raduza2
28. srp 2010

@bobbule09 taky sedočkáš uvidíš ,stačí tomu jen trošku věřit a vyvarovat se negativnímu myšlení 😅 😉

lenceslava
28. srp 2010

@bobbule09 já se na to po prvním nezdaru vyprdla.Bude bude nebude nebude.To že nepůjdeš na další pokus ted to neznamená že nemůžeš jít příští rok.Věř holka že se dočkáš.Všechny se dočkáme.

vodni
28. srp 2010

@bobbule09 tak tak, jak píše radúzka a lenča, na podzim tu máme další kolo snažení - nejdřív pampeliška s ketem, pak radúzka krátký protokol a já to vidím, že v listopadu začnu marvelon a v prosinci taky krátký protokol. Přidej se k nám a půjde nám to veseleji 😉 Taky toho za sebou nemáme nic veselého, ale nesmíme přestat věřit 😵

bobbule09
28. srp 2010

@vodni já bych se i přidala, ale nejsou na to finance. Ne, že bych byla pesimistka, ale po těch letech snažení už mě trochu opouští optimismus. My se snažíme už 5 let 😢

teckovanaorchidej
28. srp 2010

@vodni holky, já chci taky na ten sraz 🙂 to není vůbec špatný nápad, pěkně udržovat komunitu, jednou budem všechny matky, dřív nebo později, můžeme si hlídat a vyměňovat hadry na mima a tak, nebo jen poklábosit 🙂

vodni
28. srp 2010

@bobbule09 my se snažíme 9 let, mám za sebou nechutné zákroky, vážnou nemoc, celý plat mi bere hypotéka, naprosto nepřející prognózu na úspěch (prolblém na mé i manželové straně), ale nevzdávám se! Navíc, ty máš syna, tak máš hodně silnou motivaci. Já nemám nic, momentálně mám jen dvě čárky na testu, které bohužel neznamenají úspěch ☹ Peníze se vždycky našly (a to mi kvůli potřebě vyšších dávek ivf přijde v průměru o 10-15tis dráž než ostatním holkám), tak to je to poslední, kvůli čemu ztrácet optimismus!!! Musíme věřit a to je důležité, bez toho to opravdu nejde... Posílám moc sil (i když bych je sama teď taky potřebovala), určitě to zvládneš 😵

raduza2
28. srp 2010

já budu pro vyzvednu lencu na Lipůvce a dojedeme 😅 .A co Drnda ta nám nepříjde zdělit své pocity 😒

vodni
28. srp 2010

@raduza2 drnda se už vidí jak drndá kočárek 😉 ať pěkně odpočívá, ví, že na ni myslíme 🙂

raduza2
28. srp 2010

@vodni tak jasně ať odpočívá a hlídá si ten poklad ,ale přece jen aspoň slovíčko 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru