• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@vodni jsem hrozná
28. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nejsi, já jsem taky hrozně zvědavá :wink: kočky jdu obědvat, na chvíli zmizím
28. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni co se týká peněz ,taky se divím kde jsme na to vzali měli jsme nachstaných 25 tis .pak další doplatky kvůli višším dávkám .Teď radši nebudu ani přemýšlet nad tím kolik to bude teď :angry:
28. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni dobrou chuť
28. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 beru tě za slovo.Mysíl že @drndapetka leží v pelechu.@bobbule09 kukni na @vodni optimistu.člověk musí bojovat at už jde o cokoliv.
28. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no já to myslím vážně :wink:
28. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já potřebuju hlavně najít práci, aby těch peněz trochu přibylo. Bydlíme v podnájmu a to taky není zadarmo, stojí to za prd :rolling_eyes: Ale to miminko stejně mít budem, kdyby bylo já nevím co. A uděláme si ho sami :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
píšu Pampel, nevíte, kdy přijede?
28. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko, co ty a hrošíci? Jaký to bylo? Jsme zvědaví :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda teď jsem snědla 4 švestkový knedlíky, to byla taaaaaková dobrota, mňam :slight_smile:
Petka si to nechává pro sebe a užívá si krásný pocit čerstvě těhotné maminy :dizzy_face:
28. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej myslím že tam bude ted otevřel,protože minulý víkend tam byl gogela. a hlavně zkus před tím nečůrat,třeba od osmi nečůrej jo??!!
28. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej myslím, že pampel říkala, že jedou na dva týdny, tak ještě týden bude válet šunky u vody :wink:
28. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ale taky pozor, ať Otevřela nepočůráš :wink: jééé, to je možná to, co je dnes zdrželo, Peťunka přece hodně pila, a pak nešla čůrat :grinning: :grinning: :grinning: Ne , dělám si srandu, je lepší mít plný měchýřek, ale kdyby to nešlo, tak je lepší se vyčůrat než být v křeči... tak mi to říkali v unice
28. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no mě říkal právě manža že když půjdu v noci na záchod tak pak už nepůjdu.Tak jsem mu řekla že je na játra že tam přece doktora nepočůrám ne?? Stačí hodinu před tím a třeba tročku víc pít,říkal minule frgala ale až po transferu před kterým jsem šla samo na záchod protože jsem nic netušila že. :slight_smile:
28. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava já bych se tím zase tak nestresovala. Prostě, když se bude chtít jen trochu, tak enchoď, ale jinak běž, protože tam přece jen chvilku ležíš, a ta zrcátka trochu zastudí :wink: tak to by bylo určo ještě horší. Ono to není zase tak důležitý, doktoři jsou zkušení, ti správné místečko k umístění embryjek poznají i bez toho :slight_smile:
28. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jůů ty jsi měla naposledy Frgalu ??
28. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já měla poprvé Frgalu a podruhé Otevřela (vždycky na OPU i ET) a oba byli výborní
28. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no já bych se nezlobila kdyby mě to taky vyšlo ,mít Frgalu :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já myslím, že se na něj domluvíme a přemluvíme ho :wink: ale fakt - ten Otevřel mě tam hodně pozitivně překvapil :wink:
28. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já měla s Otevřelem jednu špatnou a jednu dobrou zkušenost takže je to 50 na 50 ale s Fraglou to je jiná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ta dobrá byla u OPU
28. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já vím, už jsme o tompsaly, právě proto říkám, že mě překvapil, a v dobrém
28. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 holky mě je to fuk, hlavně ať to nebolí a trefí se a nemusí dávat anestezii
28. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ale frgala je holt frgala, taky se teď k němu objednám na konzultaci jako jsi to udělala ty :wink:
28. srp 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej bude to ok, a jestli bude anestezie, tak si aspoň chvilku schrupneš :wink: to zas budou vyváádět jiné kočky u telefonu, kdo že to tam zdržuje :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni sestřička mě dala vybrat tak proč bych toho nevyužila :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jo jo máš pravdu že je to vcelku jedno hlavně aby to vše dobře dopadlo ,ale takovej bonus na víc by nebyl špatněj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni si piš, že budu zdržovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petulko? Pořád nic?? Ještě odpočívá máma hrošice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já ještě dneska kromě zapnutí pračky nic pořádného neudělala, chjo, mám lenoru
28. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej hrošice určitě s manželem hladí bříško, úplně ji vidím, jak se na svět usmívá a září štěstím :dizzy_face: však nám přijde říct později :slight_smile:
28. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek