• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@teckovanaorchidej dnes nic nedělej, relaxuj a odpočívej a těš se na své orchidejky :wink:
28. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no jo, máš recht, co děláš, vodni, krom psaní s náma, hladíš kočkám hřbítky??
28. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak já zapla pračku a upekla kuře :grinning: nebo spíš trouba upekla
28. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak jak říká vodní šetři se na zítřek :dizzy_face:
28. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: já se vrhla trochu do práce (mám tu nějaký papírování v komplu), to mi pomáhá se soustředit na to co píšu a pak mi myšlenky neběhají tam, kam už nechci :frowning2: Teda, ne tak často :frowning2: Ale asi půjdeme s manželem na chvíli na prochajdu, sice se tu začly nějak honit mraky, ale i tak
28. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no ale to svědomí :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. srp 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni z toho nic nebude z těch mraků ,tady to bylo takový pošmurný a ted svítí sliníčko ,pršet nebude a jde to od nás k vám :grinning:
28. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak šikulka nevím a na svědomí se vykašly :grinning:
28. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej na to kašli :sunglasses: já od začátku stimulky a až do testu nehla doma ani prstem :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky se svět nezbláznil, že není vysáto atd... :grinning:
28. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo kočky, vyrážíme na procházku, dokud neprší, zatím pa a jestli přijde Peťulka, tak ji gratulujte i za mě - že to doženu jakmile přijdu :wink:
28. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jo jo, mě čeká papírování v pc v pondělí. Tady taky pod mrakem a vítr, jsi z Brna?
28. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni užij si to :wink:
28. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu něco dělat, aspoň chvilku
@teckovanaorchidej věř že vám tam pršet nebude :sweat_smile:
zatím ahojky
28. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni pa a měj se hezky
radu - pa, zase nakouknu
28. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :slight_smile: Byli jsme ještě s manžou u tchýně na obědě a na kafi, až ted jsem lehla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak na transfer jsme dole čekali 2 hodiny :angry: Když jsme došli o půl 9 na Unicu, tak jsem byla plná optimismu, po hodině už jsem byla otrávená a začalo mi být blbě z hladu, manža tam chrápal a byl protivnej, protože jsem mu zakázala kouřit, aby se mnou mohl na sálek....Ta blondatá sestra je šííílená :angry: :angry: Jsem měla dneska sto chutí jí něco říct....úplně nám tu atmosféru předem zkazila, i manža je na ni už alergickej, je taková chladná....jinak zážitek krásnej, ale nějak si to pořád všechno neuvědomuju :unamused: Hned po transferu jsem plakala, nějak mi samy od sebe vyhrkly slzy štěstí a strááááášně se mi ulevilo :wink: Byl tam dnes Otevřel. Joooo, a to nejdůležitější - máme zavedený 2 hatchující blastocysty a dvě jsme dali zamrazit. Pak byly ještě 2 kompaktované moruly, ale tu nám embryoložka nedoporučovala mrazit, tak máme jen 2 nanučky....čekala jsem jich víc z toho velkýho počtu :cry: A test 12.9. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak to je nádhera ,mylsíš tu mladou blondýnku ?? takové menši postavy ??
28. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka copak vám provedla ??
28. srp 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj, tu fůrii, je strašně nesympatická...brr....na to, že jsem šla na transfer, tak mohla býr příjemnější :angry: Co udělala? no měla jsem jít na řadu, ale předtím než si pro nás přišla se mi chtělo hrozně na záchod a ono místo toho, aby na mě tu minutu počkala, tak vzala někoho, kdo přišel po nás a my tam čekali o půl hodiny dýl :angry: už mě bylo z toho čekání fakt zle a přestala jsem se po těch 2nhodinách úplně těšit :rolling_eyes: byl tam strašně vydýchaný vzduch, lidi jak sr...k!
28. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 neee tu mladou blondýnu, tu starou, co je na hoře na lůžkovým
28. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka gratulace,určitě myslíš tu starší blondýnu,myslím že je to sálová sestra,jinde než nahoře jsem ji nepotkala. Taky si myslím že by měla ,vzhledem k tomu co děla a s jakými lidmi je denodenně v kontaktu svoje chování změnit,nezažila jsem ji se usmát,já měla na etu sestřičku zezdola,je tam nejstarší a ta byla ůplně super.Příjemná. Jo a jinak mám vycíděněj celej byt tak ted můžu dát konečně nohy hore :grinning: Teda pak ještě musím uvařit.
28. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka takhle já byla naštvaná v úterý, čekala jsem přes hodku než mě odvedou nahoru. :angry: A tam jsem čekala taky víc jak hodku než příjdu nařadu.
28. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka aha tak to bylo teda sprosty a fakt tam bylo tolik mamin to je až neuvěřitelný :grinning:
28. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no i podle těch ut opu,vem si že nás tam bylo 10. :astonished: :astonished:
28. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava tak to muselo být jak na běžícím páse :sweat_smile:
28. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava no připravte se, že budete zítra asi taky pěkně čekat :unamused: to víš, o víkendu se nespěchá :angry: jsem koukala kolik tam bylo lidi :astonished:
28. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: @drndapetka my si říkali kd jsi tak dlouho tak teď už se není čemi divit
28. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek