CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka ty a jak dlouho trval ten ET

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 samotnej ET tak cca 5 minut víc ne a pak jsem tam cca 15 minut ležela 😉

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka tak to je rychlovka,docela ti ten pocit závidím samozřejmě v dobrém slova smylsu 😅

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka a jesště jeden dotaz bavili jste se tam s někým o pěnězích atd.??

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 bolestivý to nebylo, ale příjemný taky ne....nejdřív mi vylil mezi nohy tu srajdu, pak studily a tlačily zrcátka a asi jsem nějak moc citlivá, ale cítila jsem tu hadičku - ten pohyb přes čípek do dělohy (ale nebolelo ) a pak jsem ucítila takový menší tlak, jak tam stříknul embrijka.....pak chvilku počkal, embryoložka zkontrolovala jestli embraa skutečně už nejsou v katétru a pak ze mě vydoloval zrcátka....a pak nastala hrozná úúúúleva 😀

lenceslava
28. srp 2010

@raduza2 no myslím že to nešlo jak na běžícím páse.

drndapetka
28. srp 2010

Joooo holly, k těm prachům.....poslala nás hned na ekonomický oddělení.....já na ni koukala jak puk, že nám nikdo o placení nic neříkal 😲 Tam jsme s tou aekretářkou zkontrolovali na papíře vše, co jsme lěli a domluvili se s ní na bankovní převod, protože prašule jsme u sebe neměli 😒 Pokud to ale chcete mít z krku hned, tak si zítra na ET prašule vemte a můžete tio rovnou kásnout

drndapetka
28. srp 2010

asi jim lidi neplatili, tak to ted ženou hned po ET zkasírovat do kanclu 😠

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava přesně tak, běžící pás to rozhodně není 😀 😝

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka a můžu mít dotaz na kolik ti to teda vyčíslili ??

drndapetka
28. srp 2010

cca 28 700,- nějaký drobný....nechce se mi ted vstávat a hledat tu fakturu 😀 no a injekce a prášky dalších 3 500,-

nejvíc mě štve, že máme zamražený jen 2 embrija přitom do 4 embrijí je stejná cena 😢 nechápu, proč mi řekla, že kompaktovaný moruly by nemrazila a já debil na ni dala, ach jo 😔

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka tak asi vědí co mají mrazit nevím no ,ale je to divné jelikož jind marzí i ty moruly .Jaky injekce a parášky ?? A vůbec ty potřebovat nanučky nebudeš kdyžtak až třeba za 2 roky až budete chtít pro mimisky brášku nebu sestřičku 😅

drndapetka
28. srp 2010

jéééé=é, ted telefonát z Unicy 😀 embryoložka....jsem to nějak přivolala 😀 Prý že nám mrazili embrya až hodinu po transferu a jedna ta morulka za tu hodinku dozrála do blastocysty, tak máme nakonec 3 mražáčky 😵 😵 😵 😵 jupíííííí......To je najednou hromadu štěstí.....no jen aby vydrželo 🤐

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka ty brdo to je dobrý ,zajímavý že stačila na to hodina 😀

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 těch 3 500,- je za Puregon, Prednison, listovku....Diphereline byl myslím hrazený zcela pojištovnou, a ty globule, 4 ampulky Menopuru a antibiotika Doxybene jsou pak až na faktuře jako doplatek

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka je dobrý že zavolají tak jen sami od sebe 😅

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 no já taky čumím....asi mi to jedno chtělo udělat radost 😀

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka já si rozhodně nebudu brát prašule nebudu,Jednak nevím jestli budem mít Kryo a za druhý mi to nikdo neřekl. Ale stejně bysme to platili zase převodem. a za jaký injekce jsi platila? Vždyt jsi se měla vejít do těch jednotek hrazených pojištovnou ne?

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 to jo, potěšilo 😉 jsem se ale nejdřív lekla, že se něco stalo 😕

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka a ted teda budeš píchat agolutin ?? nebo máš něco jinýho ?? a jinak ti přeji aby se tě drželi zuby nechty 😅

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava nene, za Menopur 4 ampule 440,- a Puregon mi vyšel celkem na 3 000,-

drndapetka
28. srp 2010

@raduza2 ještě ten Estrofen, to jsou takový modrý pilulky, ty beru 3x denně

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka počke počkej.Ale ten puregon,lis a prednison jsi platila v lékárně ne? A menopur máš na fa??Za atb a glogule vím že se doplácí.

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka tomu věřím že se něco pokazilo musí to být šok 😅

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka tak estrofen a agolutin už mám doma z minula 😠

drndapetka
28. srp 2010

Jsem ze všeho kjakási unavená, jdu na chvilku lehnout 🙂 ale nejdřív něco smlsnu dobrýho 😀

drndapetka
28. srp 2010

@lenceslava jo , Menopur mám na faktuře....i globule a doxybene

lenceslava
28. srp 2010

@drndapetka Ajo. No já jsem zvědavá na sebe protože mám spočítáno že bych se měla vejít do 2000IU. Já jsem zvědavá jak nám ty naše děti vyrostou do zítra.Ale s mražákem už ani nepočítám.Ale oni tedy mrazí jenom Blastocysty?

raduza2
28. srp 2010

@drndapetka jen odpočívej a hlidej svůj poklad 😅

raduza2
28. srp 2010

@lenceslava to víš že vyrostou vem si příklad z malých hrošíků stačila jen hodina 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru