CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
drndapetka
28. srp 2010
@lenceslava no ona se mě
@raduza2 ptala na celkovou částku, ta je skoro 32 tisíc, ale samo, že puregon, prednison a listovka byla placená v lékárně 😉
lenceslava
28. srp 2010
@drndapetka tak tak pěkně do pelech a rozmazlovat se!!Moc ti gratuluju k mimískům,Zítra se k tobě s @teckovanaorchidej přidáme do čekárny na // 😃 😃
drndapetka
28. srp 2010
@lenceslava nevím, s tím mražením to nechápu, dala jsem na názor embryoložky
lenceslava
28. srp 2010
@drndapetka já tak nějak počítám dohromady 28000 i s tím kryem když bude.
drndapetka
28. srp 2010
@lenceslava já měla celkem puregonu 1200 iu, ale myslela jsem, že ten menopur, který byl jen na 4 dny platit nebudu ]-(
raduza2
28. srp 2010
@drndapetka no tak já na 30 tis už jsem teď ]-(
drndapetka
28. srp 2010
@lenceslava no my dopláceli ještě 4 800,- za 4 vejce na ICSI
lenceslava
28. srp 2010
@drndapetka já se jí taky ptala když dnes volala jestli se ty dvě budou hodit na zmražení a ona řekla že to mi nemůže říct že se uvidí zítra.
drndapetka
28. srp 2010
tak zatím pááááá 🙂
raduza2
28. srp 2010
@lenceslava lenci nech se překvapit uvídš ,že tě tvý embrijka ještě překvapí :-N :-N
raduza2
28. srp 2010
@drndapetka pa pa
lenceslava
28. srp 2010
@drndapetka ale to bys přece neměla. Já se na to optám.Jedine že by menopur nehradila pojištovna,a nebo je to možná doplatek.Jo vlastně vy jste měli ICSI navic.To já už mám 2 ušetřený .Minule bylo 7 vajuch a ted taky.Tak mi to pak třeba nějak vykompenzujou.No asi ne že?
raduza2
28. srp 2010
@lenceslava myslíš jako že by ti jedno vajucho odečetli z minula 😃 tak to mylsím že opravdu ne :-|
luciiiie
28. srp 2010
@drndapetka gratuluji maminko...a hatchující blastocysty? nejkrásnější stádium .. x-) během dneška nebo zítřka máš hrošajdy zavrtaný! Teď mysli jen na krásný věci, nestresovat, nevyhledávat na netu žádný hovadiny, rozmazlovat se a šetřit se 😉 Držím pěsti!
A k tomu jednomu embryjku, co ti ještě zamrazili..jako mazec...super 😉
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@drndapetka nazdárek mámo hrošice, gratuluji k hrošíkům a mražáčkům. To je bááájo, tak teď válení a čekání, zítra se s leni přidáme, hoj hoj, Už za 16 h. 😃
lenceslava
28. srp 2010
holky já už koukám na kočárky a hadříky pro těhu 😃
vodni
28. srp 2010
@drndapetka čau hroší mamino 😉 Takže teď do 12.9. žádné trojčení :-p a jen být šťastná, jasný? 😃
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@lenceslava si z toho nic nedělej, já prohlížím fotogalerii známé, čekala dvojčata a 7. den měla na TT už slabou čárku, poloducha. Tak přemítám, jestli koupit TT, ale zase, je to zbytečné tak brzy?
lenceslava
28. srp 2010
@teckovanaorchidej kdyý peta testí 12 tak mi budem 13 asi.já kupuju test 12. dřív ani ránu.
teckovanaorchidej
28. srp 2010
@lenceslava máš pravdu, vydržíme to?
teckovanaorchidej
28. srp 2010
já asi ne, prubnu to s petkou
lenceslava
28. srp 2010
vodni
28. srp 2010
@teckovanaorchidej @lenceslava Kočenky, na zítra se krásně vyspěte a pořádně si to užijte. Přijdu za váma asi až budete těhule, tak zatím pa!
lenceslava
28. srp 2010
@vodni děkujem.
raduza2
28. srp 2010
@teckovanaorchidej @lenceslava Kočeny na zítra tfuj tfuj tfuj
jimmy1
28. srp 2010
Ahojte bojovnice 🙂
zběžně vás pročítám... a držím vám pěsti x-)

Chtěla jsem reagovat na to mražení embryjek 😉 my jsme měli zamraženo jedno sedmibuněčné a jedno devítibuněčné. A z toho devítibuněčnýho bojovníčka máme Marťulíčka x-) kterému je dneska přesně 7 měsíců x-)
teckovanaorchidej
28. srp 2010
díky všem, lence, zítra jdem na to, tak pa pa
kveta
28. srp 2010
@drndapetka Prsk prsk prsk prsk prsk... Posielam tehu bacile... :-p
lenceslava
29. srp 2010
Tak já u jsem od půl šesté vzhůru.A připravuju se na te velký den 😃 @teckovanaorchidej přeju nám at vše proběhne v pořádku a s patřičným výsledkem.Tfuj tfuj tfuj.
mufinka0
29. srp 2010
@drndapetka Ahoj,..ty jsi platila přes 30 tisíc??????????????????

Začni psát odpověď...

Odešli