CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
30. srp 2010

Ahoj a dobré ránko maminy

raduza2
30. srp 2010

Je u vás taky tak hnusně brňandy ,tady lehje jak z konve hnus ,to bude den 😠 a co u vás lenco ??

lenceslava
30. srp 2010

@radua2 nezaprší a nezaprší.

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava to je hnus 😠

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@raduza2 tady chčije a chčije, mám taky hlad úplně na všechno, za víkend sežráno všechno jídlo doma a vycházky až od 14.h. 😢 😢
Hele, raduz, já jsem tak netrpělivá, já snad budu testovat už zítra 🙂 🙂 🙂

raduza2
30. srp 2010

@teckovanaorchidej jůůů neblbni 😀

raduza2
30. srp 2010

@teckovanaorchidej najdi nějakou zábavu ,třeba jak Lenca 😅 😅

drndapetka
30. srp 2010

@lenceslava ne, mě ten můj právě že vůbec neomezuje.....už hned po ETu když jsem ho volala z postele, ať mi něco podá, že se mi nechce pořád vstávat , tak prý že nejsem nemocná, ať se projdu, že mi to prospěje, a včera po nákupu mě nechal táhnout jednu igelitku s jídlem....chvilku jsem na něj byla naštvaná, čekala jsem,že mě bude obletovat, ale na druhou stranu je dobře, že mě nechrání....pokud to má vyjít tak to prostě vyjde, i když budu normálněfungovat jako vždycky....mám v hlavě pořád slova dr Otevřela, že když žena otěhotní přirozeně, tak o tom taky prvních 14 dní neví a dělá všechno normálně, tak proč mít strach vstát z postele, vzít tašku s nákupem atd. 😉

drndapetka
30. srp 2010

@teckovanaorchidej tak dneska to na vycházky nevypadá ☹ Já budu vařit asi noky se sýrovou omáčkou a zítra udělám rajskou se sekanou a knedlíkama, mňam 😵

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@drndapetka jo, rajskou, Peťu díííííík, na to mám všechno, nemusím do obchodu, jdu na to. Já mám doma nařízený klid jen dnes a zítra, toť vše. Ve st jdeme na houby 🙂 🙂

drndapetka
30. srp 2010

@teckovanaorchidej já budu dělat i svoje knedlíky....strašně se na ni těším, mám na ni chuť snad už měsíc 😀

drndapetka
30. srp 2010

@teckovanaorchidej jééé, taky bych šla na houby, miluju houbovou polívku a smažený bedle 😵

drndapetka
30. srp 2010

Holky, myslíte, že po Agolutinu můžu mít citlivější prsa, nebo to se ještě ozývá ten Pregnyl? 😕 Sem tam mě od včerejška bolí bradavky.....Aaaa, už se pozoruju, to je v prčicích 😅

raduza2
30. srp 2010

Houby už moc nerostoz mjsou tam jen zbytky těch velkých 😠 včera jsme to byli prubnout

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka je fakt že když otěhotníš přirozenou cestou tak o tom ani nevíš ,jenže když víš že prostě tam jsou tak je nechceš ohrozit to úplně chápu 😉 😅

smardik
30. srp 2010

holky prominte že se tu pletu ale mám dotaz co souvisí i s vámi 🙂, zvažuju darování vajíček a zatím mám vybranou právě unicu v Brně tak jsem se chtěla zeptat jak jste tam spokojené?

raduza2
30. srp 2010

@smardik ahoj,je to věc názoru,někdo si na ni stěžuje ,ale já za sebe musím říct ,že jsem spokojená . 😀

smardik
30. srp 2010

@raduza2 dík,jasně názory budou různé ale převaha něčeho asi bude 🙂,nebude to třeba 9 blbých a 1dobrý

raduza2
30. srp 2010

@smardik určitě to tak bude a uvidíš až ti odpoví další holky 😉

smardik
30. srp 2010

@raduza2 jo no já už tam psala emeil jak na tom s vajíčky jsou tak uvidíme co odpoví

drndapetka
30. srp 2010

@smardik já jsem spokojená taky moc 😉

raduza2
30. srp 2010

Holky mám dotaz jsem asi v půlce cyklu a bolí mě v podbříšku .Je možný aby to byli dozvuky hormonů ??

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 pokud jsi v půlce cyklu, tak bolesti můžou znamenat ovulku 😵

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka no to jo,já ovulku normálně cítím ,ale až takle ne ☹

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 být Tebou, tak s manželem zapracuju, prý se hned po nepodařeném IVF hodně dobře zadělává na miminku 😉

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 tak pokud máš jako hodně křeče, že se tonedá vydržet, tak si raději zajdi k doktorovi

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka jéé tak to mě ani nenapadlo a manža je v práci 😉 ,ale že by jsme to dneska ještě stihly 😀

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka no uvidí se je tam až odpoledne ,ale asi jo jelikož je to opravdu úmorný píchání ,tak jen doufám že tonebue zánět nebo něco 😠 to by se celé posunulo ☹

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 no mě teď taky u počítače dost píchlo, až mě to nazvedlo ze židle 😲

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka hrošíci se zavrtávají 😅 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru