• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
Ahoj a dobré ránko maminy
30. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je u vás taky tak hnusně brňandy ,tady lehje jak z konve hnus ,to bude den :angry: a co u vás lenco ??
30. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radua2 nezaprší a nezaprší.
30. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava to je hnus :angry:
30. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tady chčije a chčije, mám taky hlad úplně na všechno, za víkend sežráno všechno jídlo doma a vycházky až od 14.h. :cry: :cry:
Hele, raduz, já jsem tak netrpělivá, já snad budu testovat už zítra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jůůů neblbni :grinning:
30. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej najdi nějakou zábavu ,třeba jak Lenca :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava ne, mě ten můj právě že vůbec neomezuje.....už hned po ETu když jsem ho volala z postele, ať mi něco podá, že se mi nechce pořád vstávat , tak prý že nejsem nemocná, ať se projdu, že mi to prospěje, a včera po nákupu mě nechal táhnout jednu igelitku s jídlem....chvilku jsem na něj byla naštvaná, čekala jsem,že mě bude obletovat, ale na druhou stranu je dobře, že mě nechrání....pokud to má vyjít tak to prostě vyjde, i když budu normálněfungovat jako vždycky....mám v hlavě pořád slova dr Otevřela, že když žena otěhotní přirozeně, tak o tom taky prvních 14 dní neví a dělá všechno normálně, tak proč mít strach vstát z postele, vzít tašku s nákupem atd. :wink:
30. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak dneska to na vycházky nevypadá :frowning2: Já budu vařit asi noky se sýrovou omáčkou a zítra udělám rajskou se sekanou a knedlíkama, mňam :dizzy_face:
30. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jo, rajskou, Peťu díííííík, na to mám všechno, nemusím do obchodu, jdu na to. Já mám doma nařízený klid jen dnes a zítra, toť vše. Ve st jdeme na houby :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já budu dělat i svoje knedlíky....strašně se na ni těším, mám na ni chuť snad už měsíc :grinning:
30. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jééé, taky bych šla na houby, miluju houbovou polívku a smažený bedle :dizzy_face:
30. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte, že po Agolutinu můžu mít citlivější prsa, nebo to se ještě ozývá ten Pregnyl? :confused: Sem tam mě od včerejška bolí bradavky.....Aaaa, už se pozoruju, to je v prčicích :sweat_smile:
30. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Houby už moc nerostoz mjsou tam jen zbytky těch velkých :angry: včera jsme to byli prubnout
30. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka je fakt že když otěhotníš přirozenou cestou tak o tom ani nevíš ,jenže když víš že prostě tam jsou tak je nechceš ohrozit to úplně chápu :wink: :sweat_smile:
30. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prominte že se tu pletu ale mám dotaz co souvisí i s vámi :slight_smile:, zvažuju darování vajíček a zatím mám vybranou právě unicu v Brně tak jsem se chtěla zeptat jak jste tam spokojené?
30. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik ahoj,je to věc názoru,někdo si na ni stěžuje ,ale já za sebe musím říct ,že jsem spokojená . :grinning:
30. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 dík,jasně názory budou různé ale převaha něčeho asi bude :slight_smile:,nebude to třeba 9 blbých a 1dobrý
30. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik určitě to tak bude a uvidíš až ti odpoví další holky :wink:
30. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jo no já už tam psala emeil jak na tom s vajíčky jsou tak uvidíme co odpoví
30. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik já jsem spokojená taky moc :wink:
30. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz jsem asi v půlce cyklu a bolí mě v podbříšku .Je možný aby to byli dozvuky hormonů ??
30. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 pokud jsi v půlce cyklu, tak bolesti můžou znamenat ovulku :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no to jo,já ovulku normálně cítím ,ale až takle ne :frowning2:
30. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 být Tebou, tak s manželem zapracuju, prý se hned po nepodařeném IVF hodně dobře zadělává na miminku :wink:
30. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 tak pokud máš jako hodně křeče, že se tonedá vydržet, tak si raději zajdi k doktorovi
30. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jéé tak to mě ani nenapadlo a manža je v práci :wink: ,ale že by jsme to dneska ještě stihly :grinning:
30. srp 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no uvidí se je tam až odpoledne ,ale asi jo jelikož je to opravdu úmorný píchání ,tak jen doufám že tonebue zánět nebo něco :angry: to by se celé posunulo :frowning2:
30. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no mě teď taky u počítače dost píchlo, až mě to nazvedlo ze židle :astonished:
30. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hrošíci se zavrtávají :sweat_smile: :wink:
30. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek