CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 to bylo jen jedno vrtnutí 😒 a vlevo dole 😖

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka ještě jedna věc ,pochybuji že by s manžovým SPG by to šlo normálně ,to by byl strašnej zázrak 😀 😀

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka určitě to bylo vrtnutí se zavrtávání hrošíků 😅 ,dneska od rána myslím na vodní

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 i zázraky se přeci dějí 😉

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka docela bych se zasmála kdyby to byla pravda 😀

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka drndo kdy si tam hodíš spátky fotku ta copatá kočka je příšerná 😀 😀

drndapetka
30. srp 2010

@raduza2 nevím, nejdou m i dát ani fotky na FB, nechápu proč 😒 manža říkal, že je to prý chyba na koníkovi, ale nezdá se mi, že by měli stejnou chybu na FB, tak se ho dneska ještě optám, at to nějak spraví 😉

raduza2
30. srp 2010

@drndapetka všimla jsem si že jsi se na jiné diskuzi ptala na pregnyl,podle mě když budeš mít zvíšenej pitnej režim tak určitě by měl vyprchat rychleji 😉

lenceslava
30. srp 2010

Holkýýýý to je nuda. Já teda do ted spala s minoušem 😀 Asi zase vezmu háček do ruky a zkusím háčkovat. @raduza2 najdu nějaký obrázek té čepička.

raduza2
30. srp 2010

Tak holky jdu se chystat paní dr mě slíbila že mě veme ,ale musím si počkat 😝 škoda že tam dnes není Novotná

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava anechceš totovat zétra jak orchidejka 😀

lenceslava
30. srp 2010

@raduza2 no udělá ti ultr a třeba tam bude krásnej folík,tak hup s tatkem na to!!! 😀

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava to už seš druhá 😀 já tomu moc nevěřím 😒

lenceslava
30. srp 2010

@raduza2 to nechci. @teckovanaorchidej by nejradši ještě dneska večer odrodila a za týden už by šlo teckovany do školi ne??

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava hupsali jsme na to celou dobu a nic 😠

lenceslava
30. srp 2010

@raduza2 jj to já znám.

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava to byla rychlovka ,ale věřím že to čekání je děsný

raduza2
30. srp 2010

@lenceslava a to byla paní dr ještě tak hodná že ovulku jsme měi potvrzenou i utz aby to teda bylo v tu pravou dobu 😅

raduza2
30. srp 2010

No nic jdu se umýt a hurá na polišu ,jen ať to není zánět asi by mě z toho jeb.. 🙂

lenceslava
30. srp 2010

@raduza2 tak to mi nikdy nemeli.Moji ovulku nikdo neřešil.

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@raduza2 ho ho s váma je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 , raduz, ať ti to u dr dobře dopadne 🙂
jasně, odrodíme zítra a za týden bude Blastička jíst příborem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vyčistila jsem akvárko a trochu tady poklidím , dokonce jsem i pracovala z domu, jen půl hoďky, testuju poprveé 7. den, no co 😉 😉 😉

teckovanaorchidej
30. srp 2010

vodni, jakpak se máš??

lenceslava
30. srp 2010

@teckovanaorchidej ty jsi akční jak terminátor. 😀 To já si vybojovala že si sama ukrojím meloun. 😀 Jdu si tady konečně dělat album.

vodni
30. srp 2010

Ahoj kočky, tak to mám za sebou, uf 😒 Ráno kontrolní odběr a v 11 to definitivum po telefonu. Objednala jsem se hned na tu konzultaci, ale chtěla jsem k Frgoušovi, takže až na příští týden. @raduza2 už jsem zapomněla, kdy toho 6.9. jdeš a nějak se mi nechce číst zpátky, co jsem 6. měla původně naplánováno já... takže kdy že to jdeš? Se možná setkáme - jsem na 13 😎

vodni
30. srp 2010

@smardik ja jsem v unice taky spokojená

drndapetka
30. srp 2010

Boooože, ty hormony jsou fakt děsný 😠 Právě jsem plakala, protože mi ségra oznámila, že mi zítra místo manžela, protože je ve službě přijde píchnout Agolutin 😅 No, jsem já to normální 😀 A možná dojede za mnou do Brna i mamka, tak ji po 3 týdnech taky uvidím, tak to mě taky rozplakalo....Uf, už dost, jdu si umýt hlavu, na tu poštu, vyprat pár praček a připravit večeři....ať se něco děje a nemám čas bulet na číčovinama 😀

drndapetka
30. srp 2010

Jo a oznamuju, že mě z toho mýho obžerství už začíná pálit žáha 😝

drndapetka
30. srp 2010

@vodni Jsi statečná holka 😉 Vzhůru k lepším zítřkům 😵

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@drndapetka hele, nezačínáš petulko zase trošinečku trojčit?
smardik - já jsem v unice taky spokojená
vodni - máš IP

drndapetka
30. srp 2010

@teckovanaorchidej nene, tohle není trojčení, za tohle fakt můžou hormony 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru