• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@drndapetka tak to jsem ráda :slight_smile: :slight_smile:
30. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Díky! Proberu to tam toho 6.9.
30. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka prd hormony, ty T R O J Č Í Š !!!!!!!! Takže bacha ségra, klíííííííííííd, žádná žáha zatím nežahá, to se ti jen zdá :sunglasses:
30. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a co ty slzy slzoucí, který se mi samy derou jen tak? :grinning:
30. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka jj, to je z toho počasí :sunglasses:
30. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni když to říkáš Ty, ségra :grinning:
30. srp 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět a mám ovulku jak vyšitou :sweat_smile: jsem ráda že tam není žádnej zánět nebo cysta hurááááá
30. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni obdivujitě !!!!! já toho 6 jedu taky na 13 hod to je divný že by objednali 2 na stejnou hodinu nemylsím?? :unamused:
30. srp 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, už mi odpověděli i na emeil tak asi fakt jdu do toho :slight_smile:
30. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to gratuliji a držím pěstičky .Tak vypadá že vajca mají v zásobě :cry:
30. srp 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 mi na to psali že děkují a že můžu přes týden přijet kdykoliv na vyplnění nějakých papírů,genetiku. no i kdyby to bylo třeba za měsíc nebo 2to už tak roli snad hrát nebude :slight_smile:. ještě to pořádně proberu s manželem-bude hlídat takže at o tom ví ale když jsem se ho ptala souhlasil
30. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak to je dobrý to je tedy rychlovka a jak je to v jiných kárech s těma vajuchama ??
30. srp 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jo prý kdykoliv-dneska jsem tam psala. No psala jsem i do jiných CAR a všude že to uvítají-zájemkyn je prý dost ale málo jich projde přes ty genetické testy,někdo pak nevydrží hormony takže k samotnému odběru zas tolik lidí nepřijde, všude jsou rádi, líbí se mi i Motol (před 14dny mi operovoli syna a dopadlo to dobře takže se dožije 2let tak bych šla i tam) ale na dojíždění na houby tak právě přichází v úvahu Ostrava-co jsem koukala na diskusi je tam dost nespokojených a pak právě unica Brno a ta se mi líbí a musím tam jet na ten vstupní pohovor a pak až na samotný odběr vajíček, na to mezi tím můžu jezdit do Havířova na jejich detašované pracoviště a to mám právě kousek
30. srp 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak hlavně tím pomůžeš nějaké holčině a taky je to dobrá finanční injkce
30. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 první musím projít přes testy a pak můžu pomoct. Díky bohu by měli štěsti a kluci se nám povedli rychle a tak za 8,9let bychom chtěli ještě jedno
30. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. srp 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já tam budu určutě kolem 12:45 od nás budu vyjíždět tak ve 12 jelikož nevím jaký budou cesty .Takže když budeš chtít tak se ke mě přihlaš určitě mě poznáš podle fotky :grinning:
30. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka pak že netrojčíš :grinning: :slight_smile:
holky, padla na mě nějaká únava a trochu mě bolí břicho jako před MS, tak si Blastička asi dělá noru, kéž by
30. srp 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 to bude dnes divočina, s taťkou doma, co :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik tak ti přeju, abys prošla,a dobře snášela stimulaci, penízky se ti určitě budou hodit a navíc pomůžeš :sweat_smile:
30. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no tak to teda nevim jestli divočina ,břicho mě bolí víc jak při stimulce a taky jich tam mám i vic než při stimulce ,nevím co si o tom těle mám mylset :angry: .To víš že se tečkovaní zavrtávají :sweat_smile:
30. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já měla po prvním ivf, kde jsem na stimulku reagovala minimálně, taky hodně výraznou ovuli - bolesti a kk tomu ovuhlen, až mi to bylo trapný :grinning:
30. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jj, to je divný, ale ptala jsem se, že chci k Frgáčovi a ona mi řekla 13, tak třeba půjdem spolu :grinning: :grinning: :grinning: Neboj, dám ti přednost, bylas objednaná dřív :wink:
30. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já tam teda raděj zítra zavolám a čeknu to, jestli se nesekla... byla taková chuděra vyklepaná (ta mladá, co bývá i u punkcí) - vypadalo to, že se jí zrovna dvakrát dobře neříká, co mi říkala... tak možná se přehlídla... Mně Frgala říkal, že i s mizerným spg se někdy může zadařit, je to sice veliká náhoda, ale proč to nezkusit... co když se mezi těmi chudáčky zrovna jedna najde :sunglasses:
30. srp 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak ti přeju jednu velkou tlustou mrštnou SPERMII :grinning:
30. srp 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :grinning: :grinning: :grinning: no já ještě ovuli mít nebudu :grinning: nejdřív je na řadě radúzka :wink: já budu nejdřív týden až dva čekat na mrchu, která má být po tom biochem.těhu prý obzvlášť vydatná :confounded: No aspoň si zase užiju, co to mrcha je, už ani nepamatuju, kdy byla delší než 2 dny o síle ani nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni radúzce taky, ty jsi psala o špatném spg, tak co kdyby náhodou
30. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jj, my máme s radúzkou podobné spg, teda naše drahé polovičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co orchidejky? Už určitě zapouštějí kořeny :grinning:
30. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni jde to, vyčistili jsme akvárko, morčata, vyprali, pověsili, uvařili, uklidili, trochu pracovali (já a plod nebo dva) a teď se mi chce hrozně spát, ale musím ještě na veterinu, psovi pro ATB. Tj asi tak všechno :slight_smile: Ještě mám pocit zvetšených prsou, což přičítám hormonům. A co ty a tvoje čindy?? Puboši v kině a na rande, tak jsme tu sami se zvěřincem.
30. srp 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to, taky to jde, celkem... asi vyrazíme s manžou ven realizovat plán B :wink: (=nová koupelna)
30. srp 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek