CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@drndapetka tak to jsem ráda 🙂 🙂

vodni
30. srp 2010

@teckovanaorchidej Díky! Proberu to tam toho 6.9.

vodni
30. srp 2010

@drndapetka prd hormony, ty T R O J Č Í Š !!!!!!!! Takže bacha ségra, klíííííííííííd, žádná žáha zatím nežahá, to se ti jen zdá 😎

drndapetka
30. srp 2010

@vodni a co ty slzy slzoucí, který se mi samy derou jen tak? 😀

vodni
30. srp 2010

@drndapetka jj, to je z toho počasí 😎

drndapetka
30. srp 2010

@vodni když to říkáš Ty, ségra 😀

raduza2
30. srp 2010

tak jsem zpět a mám ovulku jak vyšitou 😅 jsem ráda že tam není žádnej zánět nebo cysta hurááááá

raduza2
30. srp 2010

@vodni obdivujitě !!!!! já toho 6 jedu taky na 13 hod to je divný že by objednali 2 na stejnou hodinu nemylsím?? 😒

smardik
30. srp 2010

holky dík, už mi odpověděli i na emeil tak asi fakt jdu do toho 🙂

raduza2
30. srp 2010

@smardik tak to gratuliji a držím pěstičky .Tak vypadá že vajca mají v zásobě 😢

smardik
30. srp 2010

@raduza2 mi na to psali že děkují a že můžu přes týden přijet kdykoliv na vyplnění nějakých papírů,genetiku. no i kdyby to bylo třeba za měsíc nebo 2to už tak roli snad hrát nebude 🙂. ještě to pořádně proberu s manželem-bude hlídat takže at o tom ví ale když jsem se ho ptala souhlasil

raduza2
30. srp 2010

@smardik tak to je dobrý to je tedy rychlovka a jak je to v jiných kárech s těma vajuchama ??

smardik
30. srp 2010

@raduza2 jo prý kdykoliv-dneska jsem tam psala. No psala jsem i do jiných CAR a všude že to uvítají-zájemkyn je prý dost ale málo jich projde přes ty genetické testy,někdo pak nevydrží hormony takže k samotnému odběru zas tolik lidí nepřijde, všude jsou rádi, líbí se mi i Motol (před 14dny mi operovoli syna a dopadlo to dobře takže se dožije 2let tak bych šla i tam) ale na dojíždění na houby tak právě přichází v úvahu Ostrava-co jsem koukala na diskusi je tam dost nespokojených a pak právě unica Brno a ta se mi líbí a musím tam jet na ten vstupní pohovor a pak až na samotný odběr vajíček, na to mezi tím můžu jezdit do Havířova na jejich detašované pracoviště a to mám právě kousek

raduza2
30. srp 2010

@smardik tak hlavně tím pomůžeš nějaké holčině a taky je to dobrá finanční injkce

smardik
30. srp 2010

@raduza2 první musím projít přes testy a pak můžu pomoct. Díky bohu by měli štěsti a kluci se nám povedli rychle a tak za 8,9let bychom chtěli ještě jedno

raduza2
30. srp 2010

@smardik 😀

raduza2
30. srp 2010

@vodni já tam budu určutě kolem 12:45 od nás budu vyjíždět tak ve 12 jelikož nevím jaký budou cesty .Takže když budeš chtít tak se ke mě přihlaš určitě mě poznáš podle fotky 😀

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@drndapetka pak že netrojčíš 😀 🙂
holky, padla na mě nějaká únava a trochu mě bolí břicho jako před MS, tak si Blastička asi dělá noru, kéž by

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@raduza2 to bude dnes divočina, s taťkou doma, co 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@smardik tak ti přeju, abys prošla,a dobře snášela stimulaci, penízky se ti určitě budou hodit a navíc pomůžeš 😅

raduza2
30. srp 2010

@teckovanaorchidej no tak to teda nevim jestli divočina ,břicho mě bolí víc jak při stimulce a taky jich tam mám i vic než při stimulce ,nevím co si o tom těle mám mylset 😠 .To víš že se tečkovaní zavrtávají 😅

vodni
30. srp 2010

@raduza2 já měla po prvním ivf, kde jsem na stimulku reagovala minimálně, taky hodně výraznou ovuli - bolesti a kk tomu ovuhlen, až mi to bylo trapný 😀

vodni
30. srp 2010

@raduza2 jj, to je divný, ale ptala jsem se, že chci k Frgáčovi a ona mi řekla 13, tak třeba půjdem spolu 😀 😀 😀 Neboj, dám ti přednost, bylas objednaná dřív 😉

vodni
30. srp 2010

@raduza2 já tam teda raděj zítra zavolám a čeknu to, jestli se nesekla... byla taková chuděra vyklepaná (ta mladá, co bývá i u punkcí) - vypadalo to, že se jí zrovna dvakrát dobře neříká, co mi říkala... tak možná se přehlídla... Mně Frgala říkal, že i s mizerným spg se někdy může zadařit, je to sice veliká náhoda, ale proč to nezkusit... co když se mezi těmi chudáčky zrovna jedna najde 😎

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@vodni tak ti přeju jednu velkou tlustou mrštnou SPERMII 😀

vodni
30. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 no já ještě ovuli mít nebudu 😀 nejdřív je na řadě radúzka 😉 já budu nejdřív týden až dva čekat na mrchu, která má být po tom biochem.těhu prý obzvlášť vydatná 😖 No aspoň si zase užiju, co to mrcha je, už ani nepamatuju, kdy byla delší než 2 dny o síle ani nemluvě 😝

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@vodni radúzce taky, ty jsi psala o špatném spg, tak co kdyby náhodou

vodni
30. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, my máme s radúzkou podobné spg, teda naše drahé polovičky 😝 A co orchidejky? Už určitě zapouštějí kořeny 😀

teckovanaorchidej
30. srp 2010

@vodni jde to, vyčistili jsme akvárko, morčata, vyprali, pověsili, uvařili, uklidili, trochu pracovali (já a plod nebo dva) a teď se mi chce hrozně spát, ale musím ještě na veterinu, psovi pro ATB. Tj asi tak všechno 🙂 Ještě mám pocit zvetšených prsou, což přičítám hormonům. A co ty a tvoje čindy?? Puboši v kině a na rande, tak jsme tu sami se zvěřincem.

vodni
30. srp 2010

@teckovanaorchidej to, taky to jde, celkem... asi vyrazíme s manžou ven realizovat plán B 😉 (=nová koupelna)

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru