CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
30. srp 2010

@drndapetka 😲 😝 😝 Ježiši!!! No,..budu doufat, že jsi ji měla třebas silnější i po antikoncepci. Natulaaa ji měla taky silnější a to Diph. nepíchala. Tak asi po Marvelonu. 😒

mufinka0
30. srp 2010

@smardik No ty děkovat za nic nemusíš 🙂 pokud projdeš všema těma testama,. tak ty pomůžeš!!! 😉 😉

teckovanaorchidej
31. srp 2010

ahoj holky, už nespím 🙂 jak se máte? co děláte? Co Jája a Pája a Hrošíci? Raduzko - jaká byla noc? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vodni už určitě vybrala kachličky do koupelny 🙂 🙂

lenceslava
31. srp 2010

@teckovanaorchidej čau. My jsme včera s jájou a pájou trošku tvořili.A Zhodnotte jestli se povedlo.Na poprvé myslím že dobrý. 😉 No v noci jsem cítila jako by slabé zemětřesení a myslím že v blansku bylo epicentrum že @raduza2 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Přdávám foto mého výtvoru

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@lenceslava woooooooooooooow, nádhera, myslíš, že bys mi časem, samozřejmě uháčkovala takovou pro Blastičku - když bude? Za nějakou odměnu 🙂 🙂 Moc krásné, jsi šikulka 😅 😅
Jo a v regionálních zprávách jsem četla o nevysvětlitelném chvění země někde v Blansku - nevíš, co to může být - Radůzko??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lence - taky u vás tak hnusně lije?

lenceslava
31. srp 2010

@teckovanaorchidej to víš že bych mohla.Tady chčije jak prase.Chci se jít vysprchovat a přemýšlím že si zatopím aby mi nebylo v koupelně zima.@raduza2 nějak nereaguje,asi je ještě v sedném nebi hihihihi 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@lenceslava jasně, zatop, ať nenachladneš, já si taky zatopila, troubou - peču buchtu 😅
Víš, že naše embrya mají dnes narozeniny? Celých sedm dní 😀 😀
Radúzka asi ještě dospává, chi chi.

teckovanaorchidej
31. srp 2010

Peťulko, co ty, vaříš? Jak se mají hrošíci?

teckovanaorchidej
31. srp 2010

No ne? Kde jste dneska holky, jsem tu úplně sama 😢

drndapetka
31. srp 2010

Ahojky, já spinkala až do teď 😅 Venku je počasí na prd, tak se mi nechtělo z teplé postýlky 😀 Měli bypomalu začít v panelácích topit 😨

@teckovanaorchidej Já dnes nevařím, mám manžu ve službě, úplně jsem na to zapoměla 😅 A pro sebe nic kuchtit nebudu, to je škoda nádobí 😀 Ale asi upeču pudinkovou buchtu, když mi má dojet navečer ta návštěva - hrošíků teta a babička 😉 Jinak já vůbec necítím bříško, nevím jestli to není špatně 😒 čekala jsem, že bude bolet jako na mrchu a píchat, a ono nic....Nic se se mnou neděje, mám asi líný hrošíky 😀 Snad to není špatně 😔

drndapetka
31. srp 2010

@lenceslava čepička je božíííííí 😵 😵 😵 Jsi šikulka 😉

lenceslava
31. srp 2010

@teckovanaorchidej já jsem tu taky

lenceslava
31. srp 2010

@drndapetka děkuju. Neboj určitě tam hrošíci jsou a pěkně si u tebe hoví. 😀

drndapetka
31. srp 2010

@lenceslava je to takovej divnej pocit, čekala jsem, že by se mohlo začít pomalu už s mým tělem něco dít 😅

teckovanaorchidej
31. srp 2010

Taky nic necítím a odpo jdu na chvíli do práce. 😉

drndapetka
31. srp 2010

@teckovanaorchidej já se cítím plná energie, nic nebolí, nepíchá, netlačí, je to vůbec možný? 😕

teckovanaorchidej
31. srp 2010

Peti, asi jo, protože kdybychom otěhotněli přirozeně, tak bychom to ještě nevěděly, ne? Já to podruhé zjistila až v 6tt 😎 😎

lenceslava
31. srp 2010

Holky ale mějte na paměti že celeý tenhle proces je pro tělo nepřirozený,je uměle vyvolaný.Takže opatrně. A nebojte oni ty příznaky příjdou. 😉

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@lenceslava A kdy, asi tak? Já už to chci vědět, jestli jo, nebo ne 😝

lenceslava
31. srp 2010

@teckovanaorchidej!!!!!!! vydrž!!!!!!!!

drndapetka
31. srp 2010

@teckovanaorchidej no já jsem poprvé i po druhé o těhu věděla už 10 den po oplodnění, strašně mě bolely prsa, byla jsem unavená a bylo mi špatně od žaludku, proto teď čekám to samé, jsme asi pablb 😅

drndapetka
31. srp 2010

@lenceslava taky chci nějaké znamení, aspoň 😀

kveta
31. srp 2010

Neprítomnosť tehotenských príznakov je aj pri tehotenstve počas celého prvého trimestra úplne normálne.. nieto ešte v tak skorých štádiách ako ste Vy... Nemá zmysel sa sledovať... Skúste kukať komédie, čítať si príjemné knižky a nenapínať sa tým až tak.. /"skvelá" rada, že?/

drndapetka
31. srp 2010

@kveta my se snažíme, ale to jde ztěžka, však to znáš a víš 😉 jsi hodná, děkujeme za uklidnění 🙂

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@kveta no to jsou skvělé rady, ale realita jinde, já mám velký problém s trpělivostí celoživotně 🙂 🙂

teckovanaorchidej
31. srp 2010

Radúzko - kde jsi dneska??

raduza2
31. srp 2010

ahojyk kočenky ,no srandu sio ze mě dělat ,to by vám šlo že 😀 😀 ,to víte že to bylo od nás to zemězřesení tak doufám že to aspoň k něčemu bude 😝

raduza2
31. srp 2010

a jinak byla jsem na poliši s Lucií,děs běs od 7 hodin no hnus 😠

raduza2
31. srp 2010

@lenceslava čepička je úžasna 1 s hvězdičkou 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 wow, a jaký to bylo, povídej, dyť já už ani nevím, jak se to dělá, hi hi hi, zrovna si tu stěžujeme, že nemáme žádné těhu příznaky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru