• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

11. května 2017 
@drndapetka :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ježiši!!! No,..budu doufat, že jsi ji měla třebas silnější i po antikoncepci. Natulaaa ji měla taky silnější a to Diph. nepíchala. Tak asi po Marvelonu. :unamused:
30. srp 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smardik No ty děkovat za nic nemusíš :slight_smile: pokud projdeš všema těma testama,. tak ty pomůžeš!!! :wink: :wink:
30. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, už nespím :slight_smile: jak se máte? co děláte? Co Jája a Pája a Hrošíci? Raduzko - jaká byla noc? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vodni už určitě vybrala kachličky do koupelny :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej čau. My jsme včera s jájou a pájou trošku tvořili.A Zhodnotte jestli se povedlo.Na poprvé myslím že dobrý. :wink: No v noci jsem cítila jako by slabé zemětřesení a myslím že v blansku bylo epicentrum že @raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Přdávám foto mého výtvoru
31. srp 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava woooooooooooooow, nádhera, myslíš, že bys mi časem, samozřejmě uháčkovala takovou pro Blastičku - když bude? Za nějakou odměnu :slight_smile: :slight_smile: Moc krásné, jsi šikulka :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a v regionálních zprávách jsem četla o nevysvětlitelném chvění země někde v Blansku - nevíš, co to může být - Radůzko??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lence - taky u vás tak hnusně lije?
31. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to víš že bych mohla.Tady chčije jak prase.Chci se jít vysprchovat a přemýšlím že si zatopím aby mi nebylo v koupelně zima.@raduza2 nějak nereaguje,asi je ještě v sedném nebi hihihihi :grinning:
31. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava jasně, zatop, ať nenachladneš, já si taky zatopila, troubou - peču buchtu :sweat_smile:
Víš, že naše embrya mají dnes narozeniny? Celých sedm dní :grinning: :grinning:
Radúzka asi ještě dospává, chi chi.
31. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko, co ty, vaříš? Jak se mají hrošíci?
31. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne? Kde jste dneska holky, jsem tu úplně sama :cry:
31. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já spinkala až do teď :sweat_smile: Venku je počasí na prd, tak se mi nechtělo z teplé postýlky :grinning: Měli bypomalu začít v panelácích topit :fearful:

@teckovanaorchidej Já dnes nevařím, mám manžu ve službě, úplně jsem na to zapoměla :sweat_smile: A pro sebe nic kuchtit nebudu, to je škoda nádobí :grinning: Ale asi upeču pudinkovou buchtu, když mi má dojet navečer ta návštěva - hrošíků teta a babička :wink: Jinak já vůbec necítím bříško, nevím jestli to není špatně :unamused: čekala jsem, že bude bolet jako na mrchu a píchat, a ono nic....Nic se se mnou neděje, mám asi líný hrošíky :grinning: Snad to není špatně :pensive:
31. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava čepička je božíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi šikulka :wink:
31. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já jsem tu taky
31. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka děkuju. Neboj určitě tam hrošíci jsou a pěkně si u tebe hoví. :grinning:
31. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava je to takovej divnej pocit, čekala jsem, že by se mohlo začít pomalu už s mým tělem něco dít :sweat_smile:
31. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nic necítím a odpo jdu na chvíli do práce. :wink:
31. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej já se cítím plná energie, nic nebolí, nepíchá, netlačí, je to vůbec možný? :confused:
31. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, asi jo, protože kdybychom otěhotněli přirozeně, tak bychom to ještě nevěděly, ne? Já to podruhé zjistila až v 6tt :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale mějte na paměti že celeý tenhle proces je pro tělo nepřirozený,je uměle vyvolaný.Takže opatrně. A nebojte oni ty příznaky příjdou. :wink:
31. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava A kdy, asi tak? Já už to chci vědět, jestli jo, nebo ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej!!!!!!! vydrž!!!!!!!!
31. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no já jsem poprvé i po druhé o těhu věděla už 10 den po oplodnění, strašně mě bolely prsa, byla jsem unavená a bylo mi špatně od žaludku, proto teď čekám to samé, jsme asi pablb :sweat_smile:
31. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava taky chci nějaké znamení, aspoň :grinning:
31. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neprítomnosť tehotenských príznakov je aj pri tehotenstve počas celého prvého trimestra úplne normálne.. nieto ešte v tak skorých štádiách ako ste Vy... Nemá zmysel sa sledovať... Skúste kukať komédie, čítať si príjemné knižky a nenapínať sa tým až tak.. /"skvelá" rada, že?/
31. srp 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta my se snažíme, ale to jde ztěžka, však to znáš a víš :wink: jsi hodná, děkujeme za uklidnění :slight_smile:
31. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta no to jsou skvělé rady, ale realita jinde, já mám velký problém s trpělivostí celoživotně :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radúzko - kde jsi dneska??
31. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojyk kočenky ,no srandu sio ze mě dělat ,to by vám šlo že :grinning: :grinning: ,to víte že to bylo od nás to zemězřesení tak doufám že to aspoň k něčemu bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak byla jsem na poliši s Lucií,děs běs od 7 hodin no hnus :angry:
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenceslava čepička je úžasna 1 s hvězdičkou :grinning:
31. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 wow, a jaký to bylo, povídej, dyť já už ani nevím, jak se to dělá, hi hi hi, zrovna si tu stěžujeme, že nemáme žádné těhu příznaky
31. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek