• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

23. ledna 2017 
@teckovanaorchidej teď jsem to dolouskala musíš vydžet ,dyď je to ještě brzy :sweat_smile: ,počkej pak budeš chtít aby ty přízaky už přešli :grinning: .No co se týká noci tak já to vyloženě přetrpěla ,opravdu to břicho včera hodně bolelo ,dneska je to už lepší ,ale stejně to není to pravé ořechové :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 museli jsme toho využít když jich tam bylo tolik a je to divný jelikož u stimulky tam byli jen 4 a ted jich ta,m bylo 6 nechápu to :unamused:
31. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a někde jsem četla že budeš testit 7 den ,na kdy to vychátí ?? :grinning:
31. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 na neděli, čéče, zase se ale trošku bojím tak nevím :frowning2:
6 folíků, ty jsi nosnice, tolik jsem neměla ani po clostíku :slight_smile: třeba to vyjde, moc přeju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty hele beru to už jak to je,moc tomu nevěřím ,no já po stimulce taky ne,proto se divím kde se jich tam tolik vzalo :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej nedivím se tak ybych se bála,ale koukla jsem že některé holčiny už tam měli ducha :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak co volala jsi do Unicy ?? Nebo se necháme překvapit :grinning:
31. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 nějaký prodloužený účinek stimulace? Co kdyby, pravděpodobný to je, řekni jim to v UNICE, ať tě něčím nekrmí a ty třeba těhu??? Moje známá měla 7.den slabou čárku . ale čekala dvojčata.
31. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jo jo to se chystám jim to říct ,ale i paní dr. co tam byla řekla že to může být tou stimulkou :slight_smile: No však ty budeš mít taky dvojčata :grinning:
31. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 pomoc to ne, stačí mi jedno............. no, nebo dvě :grinning:
Tak pa raduzko, musím jít kupovat rifle dítěti do školy, ufuf
31. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej už to zase začíná :grinning:
31. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska to krááásně utíká :grinning: Umyju nádobí, osprším se,dojede akorát návštěva, jedeme kuknout do Ikey, to ten den bude za chvilku fuč :wink:
31. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A cítím hrošíky, jupííííí :grinning:
31. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 máš IP
31. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka cítíš hrošíky??? zase trojčíš viď? :wink:
31. srp 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahoj kočeno, no bolí mě bříško, je to takové řezání :slight_smile: jakpak se máš?
31. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, musím říct, že už jsem téměř OK. Sice včerejší návštěva koupelnových studií nedopadla nejlíp a) prd jsem vybrala - kachličky a dlažbu teda tak nějak namyšlené mám, ale ty vany, to bude oříšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: b) byly tam samé mamky, taťci a prcci v kočárech a to mi teda moc dobře neudělalo, ale už to jde. A hlavně, už jsme s manželem mluvili o dalším pokusu, určitě do toho taky chce jít hned. Moc mi to pomohlo, když s tím sám přišel, jakože jestli už jsem to tam domluvlla, kdy má jít zase s materiálem na vodníky :sunglasses: Prostě musíme zase mít nějaký ten pevný bod před sebou oba :wink: Ale nevím - zákroky by mohly vycházet kolem vánoc - myslíte, že na Unice fungují i přes svátky, nebo že stimulky schválně plánují tak, aby měli dovolené?
31. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka áááá, tak to máš schváleno, to netrojčíš, to JSOU hroši :wink:
31. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, holky, při ET se používá ultrazvuk? :confused: Já mám ale pocit, že mi embrijka zaváděli bez UTZ :sweat_smile: No nic jsem neviděla a jak by ten UTZ do mě zavedli? :astonished: jsem si říkala, že musel snad Otevřel nějak určit správnou polohu kam embrijka dát, že jo? Mě taky překvapilo, že samotný ET trval jen cca 5 minut, pak už jsem jen ležela.
@vodni teď taky netrojčím, jen se informuju :slight_smile:
31. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka těch 5 minut, to je správně :slight_smile: UTZ se asi nepoužívá ne? Máš přece zavedený normálně gynekologický zrcátka, takže doktor kouká přímo - teda tak si to představuju, raděj detaily vědět nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no holky z jiných CARů mi právě psaly, že UTZ na ET měly, tak mě to tak nějak překvapilo :astonished: Prý viděly i na obrazovku, jak mudr zavádí katétr a pak jak vypustí embrijka, prá to jde krásně vidět a dostávaly některé i fotku, prý t :unamused: ak mě jen zajímalo, proč některé CARy používají UTZ a některé ne, vždyť každá žena má jinak velkou a jinak tvarovanou dělohu, tak by to mělo být pod UTZ kontrolou, ne? :sweat_smile:
31. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hele já nevím, hlavně že je tam nějak strčí ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Že by tam byla nějaká kamera na těch zrcátkách? No fakt nevím a celkem je mi to jedno, dyť když tam hrochy vystřelí manžel, tak na pinďourovi taky UTZ nemá :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni :grinning: no to je fakt, ale on nemusí hledat polohu na embrijko, on hledá ve vejcovodech teprve vajíčko :sweat_smile:
31. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka hm, pravda, ale pak oplodněné vajíčko samo vpluje do dělohy a místo si vybere samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak když ho tam šplíchne, tak si to místo třeba taky vybere samo nejvhodnější :sweat_smile: Nebo víš ty co, v pondělí jdu k Frgalovi, tak já mu povím, že ta s těmi hrochy zase trojčí a ať mi řekne jak to dělaj, že jinak nebudeš mít klid :sunglasses:
31. srp 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni chichi, mě to jen zajímá, jsem taková badatelka :grinning:
31. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka dyť víme :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
31. srp 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já valím do té Ikey , vybrat něco krásnýho na byteček...ať žije nakupovací mánie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni všechno vím, všechno znám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@drndapetka neutrať všechno, pro dvojčata bude zapotřebí věcí :wink:
@vodni haha, až uvidím něco na UTZ , budu věřit :wink: zatím utrácím na byt :grinning:
31. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek