• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@vodni máš to krásně nalajnovaný :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jen se trochu bojím, aby mi neřekli, že to tak nejde, že mají na svátky svátek :sweat_smile:
2. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a tak já mylsím že asi ne jelikož jsou to jejich prašulky a vem si že tam jsou i so a ne .No nevím to jsem zvědavá a nebo to nějak sešolichají tak aby to vyšlo před svátkama :grinning:
2. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: klidně ať to sešolichaj na příští týden :grinning: :grinning: :grinning: to bychom braly ne? :wink:
2. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no já všema 10 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni abraka dabra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo, 6 hodin a zase jsem prd udělala. Zítra snad na koně vůbec nepůjdu, to pak rejdím na netu, jen abych nemusela pracovat :angry:
2. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ty se na nás nepřijdeš ani podívat :angry: to by jsi nám přece neudělala :slight_smile:
2. zář 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já abych řekla pravdu tak mě se tady v tom počasí ani nechce nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 já se znám, proto jsem napsala "snad" :sunglasses:
2. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no já si myslela že by jsi se ani nejukla :grinning:
2. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: ale už mi fakt trochu hoří termíny :confounded: takže juknu a pak si musím zakázat koukat jinam :angry:
2. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej vodni, to nemůžeš, nás tady nechat bez dozoru :confounded:
2. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak víš co na nás můžeš a jinam ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej helemese kdo se ozval :grinning: no tak to je pádný argument :sunglasses:
2. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ale musím jít udělat večeři, mám tam nějaké maso, tak s tím něco vymyslím
2. zář 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ty máš strach ,že potřebuješ dozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vy moje holky..... JA VAS PROSTE MILUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! diky moc za vsechny zpravicky do ET.... uz jsem si to precetla :slight_smile:

dneska jsme se podle planu vratili a bylo uuuuuuuuuuuuuuzasne!!! krasne slunickove a teploucko....
zatim si vas nebudu cist nebo neco psat... necham si to vsechno na zitra!

kazdopadne.....
@vodni nejdriv jsem se MOC zaradovala a ted uz musim napsat, ze je mi to MOC lito :frowning2:

holky moje zlaty.... petko, leni a teckovana.... jsem rada, ze mate po ET a ted uz jen cekat v cekarne a cekat az do 9 mesice.... mooooooooooooooooooooooooooooc drzim palecky!!!!!!!!!!!
2. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj pampeliško
2. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :slight_smile: Neboj!! Vyjde to! Peti, nesmíš uvažovat že ne,..já vím že je to těžké..sama jsem to zažila! Ale máš hatchující blasty! To by sakra bylo aby nebylo!!!! :wink: :wink: Písnu ti do IP :slight_smile:
2. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj
@pampeliska36 Deniskoooo, vítám Tě po dovolený, kočenko :dizzy_face: :dizzy_face:
2. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Ahoj,..ano už píchám, ale Decapeptyl. Zítra jdu pro první Puregon, víš :slight_smile: Nic nepočítej, když ti to dělá zle.. Buď na sebe hodná a uvidíš, že to zase brzy uteče a budeš moct jít na další pokus :slight_smile: :wink:
2. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
@drndapetka
@mufinka0 ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý :sweat_smile: já vm, že jste to tady asi už rozebíraly, ale jak dlouho může být ten blbej Pregnyl v těle? Hm, to asi nezatestuju dřív, mám strach z paní čárky Pregnylovky :angry:
2. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Tak sis to užila jo? To je fááájn :grinning: Budou nějaký fotečky? :sunglasses:
2. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka uuuuuuuuuuzasne bylo!!! vsechny starosti zmizely :slight_smile: a ja si to jen s manzou uzivala :grinning: jojo fotky urcite budou!!!!!!!! :sunglasses:
co je to v brne za zimu???????? :confounded:
2. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Ahoj Pampeliško :slight_smile: Jaká je aklimatizace?? Hrůza co?? :grinning: :grinning:
2. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no des! :frowning2: je tady siiiiiilena zima :confounded: brrrrrrrrrrrrrrrrr... uz mam na sobe teple ponozky! :slight_smile:
2. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 úžasný spací počasí, jsem si ho objednala :grinning: tak pak hoď fotečky, těším se! :wink:

Holky, jdu k televizce, juj...mějte se krásně, papa :slight_smile:
2. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky, kdo je tu :slight_smile: :slight_smile:
máma hrošice ještě spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ??
3. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek