CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahooooj Pampeliško 🙂 No jo, událo se toho hodně, a ne všechno bylo dobrý, ale už jo, už mám hlavu zase vzhůru a těším se do boje 🙂

vodni
3. zář 2010

@drndapetka pregnyl je v těle 10 dnů

vodni
3. zář 2010

@mufinka0 mně právě to počítání dobře dělá 😀 já potřebuju mít všechno pěkně nalajnovaný jak říkala Radúzka 😀

vodni
3. zář 2010

Tak, už jsem odpověděla na všechny dotazy 😀 Tak vás při dnešku zdravím. V noci dorazila mrcha, příznaky neklamaly... Tak jsem ráda, že se hnu dopředu 😉

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni ahoj berusko... a co se stalo? videla jsem, ze mi pises, ze jsou dve carky 🙂 a pak to nejak neklaplo... jako zamlkle tehu? ☹

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 no jo ☹ V tomhle stádiu tomu myslím říkají spíš biochemické těhotenství. Embryjko se uchytlo, ale pak si to rozmyslelo a přestalo se vyvíjet ☹ Proč, to je ve hvězdách... Prostě, v pondělí byla tlustice, v úterý a středu sílila ještě víc, jenže ve středu jsem začala i slabounce špinitm, tak jsem si raději zašla na krev, no a hCG bylo moc nízko. Sice mi dávali naději, že jen může stoupat pomaleji, ale bylo mi to tak nějak jasný - bylo to příliš nízko. A přesně týden po té velké radosti byl definitivní konec ☹ Ale co můžeme dělat... Nic... Tak jsem to obrečela, oklepala se, a musíme jít dál... V pondělí jdu k Frgalovi na audit (=bojový plán na vánoční bojovou akci č. 3 😝 ), tak už se těším, že mi zase dodá odvahy, poprvé mi moc pomohlo s ním mluvit...

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni jejda! to je mi moc lito kocko!!! je jasne, ze vsichni bojujeme... nezbyva nic, nez se oklepat a jit zase dal! ja si na tebe v te cekarne pockam 😉 nebo aby jsi ty pak necekala na me 😉
moc ti drzim pesticky a to vyjde! nekdy to stesti se musi prece unavit... 🙂
myslim, ze audit u frgaly vam hodne pomuze nastartovat a zhodnotit celou situaci... to mi HODNE pomohlo 🙂 napis si otazecky, ktere te zajimaji na papir a pak to na neho vsechno vybal 😀

pampeliska36
3. zář 2010

hele a holky "eťačky"..... lenca, teckovana a petka... kdy ze mate oficialne testovat? at se dostanu trosku do obrazu... 😀

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 😀 jj, poprvé jsem mu byla moc vděčná za ten jeho přístup, stačilo jen to, jak se mnou mluví 🙂 Otázky jsou jasný, potřebuju termíny 😀 😀 😀
Víš, sice je to takový blbý říkat, ale jsem opravdu vděčná i za tohle. Přece jen jsem byla zase o kousek blíž. Minulý týden bych sice asi ještě vraždila než abych řekla takové věci, ale nejsem typ, co si říká donekonečna proč, a proč já atd. Prostě to tak je, tak musíme koukat před sebe a netrápit se tím, s čím už nic udělat nejde. Snažím se to nebrat jako neúspěch, protože s těmi předpoklady co s manželem máme je zázrak vůbec i to, že embryjka vznikla. A už jsem psala i Radúzce - z boje neuteču!!!! 😉

lucifirek
3. zář 2010

@vodni to je mi moc líto. DRžím palečky do dalšího boje. Jsi optimista,to je dobře. 😉 Frgala určitě dodá další energii do boje. Je moc milý. 😉 A na vánoce budete mít už třeba dáreček pod stromeček. 😉 Hlavně to nevzdávat.

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 testují příští víkend, ale trochu tu trojčí orchidejka, chce na to vlítnout dřív 🙂

lucifirek
3. zář 2010

A vám ostatním,co čekáte na testování přeju pořádně tlusté // 😉 Myslím na vás

teckovanaorchidej
3. zář 2010

ahoj Pampeliško, já mám testovat 12.9., lítám ode zdi ke zdi, nejraději bych už sedmý den, pak se zabojím a slíbím si, že vydržím. Pak hledám lab a chci jít na krev už teď v pondělí, pak zjistím, že je to k ničemu atd. Od včera bolesti jako na MS. 😝

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@vodni 😝 😝 😝 😝 😝 😝

vodni
3. zář 2010

@lucifirek Díky 🙂 Nevím, jestli je to optimismus, prostě jedu dál, dokud to půjde 😉 Na vánoce bude dáreček v podobě balíku injekcí, tak už se toho ježíška nemůžu dočkat 😝

lucifirek
3. zář 2010

@vodni jsi opravdu statečná a moc tě obdivuju. To já byla pravý opak. Já ten neuspěch viděla strašně tragicky.

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@lucifirek děkujem 😅 😅 😅 😅

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej no jo, trojčíš, co jsem říkala. Když tu krev, tak jedině až ve středu, jo? V6dyť jsme to tu počítaly. Ale středa nebo pátek, to už vydržíš, my tě do labiny nepustíme 😝 😝 😝

lucifirek
3. zář 2010

@teckovanaorchidej netestuj tak brzo. Můžou tam být,ale když nebudou,tak z toho budeš zbytečně vynervovaná. 😉

vodni
3. zář 2010

@lucifirek statečná nejsem, to jsi byla ty - vůbec si nedovedu představit, jak jsi to mohla zvládnout v takové smutné situaci, v jaké jsi byla. A Kubíček je nádhernej! 😵

pampeliska36
3. zář 2010

@teckovanaorchidej vydrž prťka vydrž... hele na špatné zprávy je vždycky času dost a HLAVNĚ!!! ty dobré ti nikam neutečou 😉 takže netestuj!!!

pampeliska36
3. zář 2010

@vodni ja taky vzdycky zacnu koukat hnedka pred sebe 🙂 takze vzhuru do boje!!!

teckovanaorchidej
3. zář 2010

holky, dneska v noci se mi zdálo, že mám na růžovém TT dvě tlusté čáry, už mě hrabe. Ani jsem to manželovi neřekla. A taky se bojím, že to neklapne, protože jedno byla kompakt morula a druhá časná blastocysta. Holky měly expandované a hatchující. Ty moje určitě zase zdechnou, ze 14 zůstaly chudery jen 2 😢

teckovanaorchidej
3. zář 2010

Pampeliško, kdy plánuješ KETík?

lucifirek
3. zář 2010

@vodni právě,že ty dvě čárky mě držely nad vodou.Říkala jsem si,že se musím aspon trošku držet kvůli tomu malému v bříšku. Ale ono to moc nešlo. Stejně si ted říkám,že to byl opravdu zázrak,že ten náš bojovníček vydržel.
To štěstíčko vás určitě všechny potká. 🙂 Pro mě je to pořád neskutečné a nádherné. Malý ted zrovna spinká u mě na bříšku a pokaždý jsem z toho dojatá. 🙂 Máte se na co těšit kočky. 🙂

pampeliska36
3. zář 2010

@teckovanaorchidej dneska si chci objednat ke sve gyndarce a myslim, ze do toho vlitnu hnedka tu svou nasledujici mrchu... takze vlastne uz tento mesic 😀

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@lucifirek jo jo, já vím, tak to zkusím až 10 den, to by byla středa. To by šlo, ne?

vodni
3. zář 2010

@teckovanaorchidej klapne to! Zvlášť s takovým mimosmyslovým signálem ve snu 😀 😝 Moje měly jen 7 buněk!!!! To že pak odešly je spojený s jinýma věcma než stádiem při zavedení...

teckovanaorchidej
3. zář 2010

@pampeliska36 wow, no je skvělé, už to bude brzy

vodni
3. zář 2010

@pampeliska36 jůůůůůůůůůůůůůůůů, paráda, zavidím a těším se s tebou 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru