CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@vodni díky díky, uvidíme 🙂
raduza2
3. zář 2010
ahojky holky

Pampel tebe vítám z dovolené 😉
Peti krásná fotečka :-N

@vodni gratulka k mrše ,tak aby jsme se v Unice nepotkávali častějc 😃
drndapetka
3. zář 2010
@vodni ahojky, děkuju 🙂 tak to už jsem klidná 😃

Dobré ranko, kočeny....já měla bezesnou noc....včera se stalo takové neštěstí |-| Manžel jak chodí kouřit na balkon, tak típe cigarety do starého květináče s hlínou...už léta letoucí, a představte si :-o Včera slyším strašný nadávání, manžel byl úplně hotovej, říkám co se stalo? No šla jsem se podívat na balkon a tam celej uhořelej květináč, plastový okna v háji, celý roztavený ( rok nový ), parapet celý na uhel |-| No manžel samozřejmě na mrtvici, protože to budeme muset zaplatit my a vůbec se nám to teď nehodí dávat o deset tisíc víc ven, když rekonstrujeme a máme čerstvě po IVF....no když se daří, tak se daří :-p Doufám, že po tomto incidentu přestane aspoň kouřit .....
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@raduza2 ahojky Radúzko, máš IP
vodni
3. zář 2010
@raduza2 😃 že bych nějak zařídila, aby dorazily všechny tři během jednoho měsíce? 😃 😃 😃
vodni
3. zář 2010
@drndapetka to je dobrá motivace na to přestat kouřit. A za chvíli budeš mít IP 😉
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@drndapetka bože, to je hned, hlavně že se nikomu nic nestalo 😎 😎
pampeliska36
3. zář 2010
ja chci taky IP 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 co si holky pisete??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
raduza2
3. zář 2010
@vodni takle jsem to zrovna nemyslela ,ale nevíš jak a co na Unice co kydž to vijde až na ten prosinec,stát se může všechno :-N
drndapetka
3. zář 2010
@teckovanaorchidej no, ono to vypadá, ale fakt hrozně :-p se budou muset vyměnit celý okna |-|
raduza2
3. zář 2010
vodni
3. zář 2010
@pampeliska36 😃 já jsem peťule nabízela okno :-p a do IP jsme ti psaly celou dovolenou 😃
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@drndapetka peněz jako šlupek, co? Aspoň máš argument, až si zase zapálí. Jste se mohli přiotrávit výpary
drndapetka
3. zář 2010
@teckovanaorchidej no pravděpodobně to hořelo v noci :-o Kdyby chytlozateplení, tak jsme v háji, šlo by to do obýváku, plovoučky a nábytek by chytli hned, no raději nemyslet :-x
lucifirek
3. zář 2010
@teckovanaorchidej to už by šlo 😃 čím déle vydržíš,tím lépe. 😉
vodni
3. zář 2010
no kočky, vidím to skvěle, @lenceslava (kde vlastně lenča tak dlouho je? =-) ), @drndapetka a @teckovanaorchidej budou teď hlásit takový ty věci jako utz, srdíčka, nožičky, ručičky, do toho @pampelisja36 bude mít KET, pak @raduza2 krátký protokol a pak už jsem na řadě já 🙂 Hurá, to mi to skvěle uteče 😃
lucifirek
3. zář 2010
@drndapetka teda to se teda nepovedlo co? 😞
raduza2
3. zář 2010
@drndapetka bud ráda že opravdu chytl jen ten parapet ,dovedeš si představit kdyby chytlo zateplení na baráku :-S
drndapetka
3. zář 2010
@raduza2 děkuji za kompliment, konečně můžu přidávat fotky 😃
drndapetka
3. zář 2010
@lucifirek no radost, manžel z toho byl fakt hotovej, ale jsou horší věci na světě 😉
raduza2
3. zář 2010
@vodni je te hezký to takle mít naplánivyný 😃 .A jak to máš s prací ??
vodni
3. zář 2010
@raduza2 no jo kruci, už tady zase vykecávám, a práce stojí ]-(
pampeliska36
3. zář 2010
@vodni 😃 😃 😃 😃 😃 ja viiiiiiiiiiiiiiiiim! dekuju vam za psani do IP... bylo to SUPER!
raduza2
3. zář 2010
@drndapetka Peti to nebyl kompliment to bylo jen konstatování ,aby ti ten parapet nepřišel tak hroznej :-N :-N
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@drndapetka no nazdar, takže jste měli zatracené štěstí a to se vás už nepustí 🙂
teckovanaorchidej
3. zář 2010
@lucifirek :-N
vodni
3. zář 2010
@drndapetka máš IP a jsem nedočkavá na odpověď na část 2 :-p
drndapetka
3. zář 2010
@raduza2 právě , že chytlo i okno, celý ten spodní rám a je naprasklý i okno.....to se musí do zimy vyměnit, jinak kdyby mrzlo tak to špatně dopadne :-S
raduza2
3. zář 2010
@vodni máš IP
raduza2
3. zář 2010
@drndapetka tak tomusí být radost ,ale stejně představ si že by jste museli platit i fasádu 😉

Začni psát odpověď...

Odešli