• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. ledna 2017 
@vodni díky díky, uvidíme :slight_smile:
3. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

Pampel tebe vítám z dovolené :wink:
Peti krásná fotečka :sweat_smile:

@vodni gratulka k mrše ,tak aby jsme se v Unice nepotkávali častějc :grinning:
3. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky, děkuju :slight_smile: tak to už jsem klidná :grinning:

Dobré ranko, kočeny....já měla bezesnou noc....včera se stalo takové neštěstí :pensive: Manžel jak chodí kouřit na balkon, tak típe cigarety do starého květináče s hlínou...už léta letoucí, a představte si :astonished: Včera slyším strašný nadávání, manžel byl úplně hotovej, říkám co se stalo? No šla jsem se podívat na balkon a tam celej uhořelej květináč, plastový okna v háji, celý roztavený ( rok nový ), parapet celý na uhel :pensive: No manžel samozřejmě na mrtvici, protože to budeme muset zaplatit my a vůbec se nám to teď nehodí dávat o deset tisíc víc ven, když rekonstrujeme a máme čerstvě po IVF....no když se daří, tak se daří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufám, že po tomto incidentu přestane aspoň kouřit .....
3. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahojky Radúzko, máš IP
3. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 :grinning: že bych nějak zařídila, aby dorazily všechny tři během jednoho měsíce? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka to je dobrá motivace na to přestat kouřit. A za chvíli budeš mít IP :wink:
3. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka bože, to je hned, hlavně že se nikomu nic nestalo :sunglasses: :sunglasses:
3. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja chci taky IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co si holky pisete??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vodni takle jsem to zrovna nemyslela ,ale nevíš jak a co na Unice co kydž to vijde až na ten prosinec,stát se může všechno :sweat_smile:
@teckovanaorchidej no, ono to vypadá, ale fakt hrozně :stuck_out_tongue_closed_eyes: se budou muset vyměnit celý okna :pensive:
3. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :grinning: já jsem peťule nabízela okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do IP jsme ti psaly celou dovolenou :grinning:
3. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peněz jako šlupek, co? Aspoň máš argument, až si zase zapálí. Jste se mohli přiotrávit výpary
3. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no pravděpodobně to hořelo v noci :astonished: Kdyby chytlozateplení, tak jsme v háji, šlo by to do obýváku, plovoučky a nábytek by chytli hned, no raději nemyslet :zipper_mouth:
3. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej to už by šlo :grinning: čím déle vydržíš,tím lépe. :wink:
3. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kočky, vidím to skvěle, @lenceslava (kde vlastně lenča tak dlouho je? :confused: ), @drndapetka a @teckovanaorchidej budou teď hlásit takový ty věci jako utz, srdíčka, nožičky, ručičky, do toho @pampelisja36 bude mít KET, pak @raduza2 krátký protokol a pak už jsem na řadě já :slight_smile: Hurá, to mi to skvěle uteče :grinning:
3. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka teda to se teda nepovedlo co? :frowning2:
3. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka bud ráda že opravdu chytl jen ten parapet ,dovedeš si představit kdyby chytlo zateplení na baráku :confounded:
3. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 děkuji za kompliment, konečně můžu přidávat fotky :grinning:
3. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no radost, manžel z toho byl fakt hotovej, ale jsou horší věci na světě :wink:
3. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni je te hezký to takle mít naplánivyný :grinning: .A jak to máš s prací ??
@raduza2 no jo kruci, už tady zase vykecávám, a práce stojí :angry:
@vodni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viiiiiiiiiiiiiiiiim! dekuju vam za psani do IP... bylo to SUPER!
@drndapetka Peti to nebyl kompliment to bylo jen konstatování ,aby ti ten parapet nepřišel tak hroznej :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no nazdar, takže jste měli zatracené štěstí a to se vás už nepustí :slight_smile:
@drndapetka máš IP a jsem nedočkavá na odpověď na část 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 právě , že chytlo i okno, celý ten spodní rám a je naprasklý i okno.....to se musí do zimy vyměnit, jinak kdyby mrzlo tak to špatně dopadne :confounded:
3. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni máš IP
3. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka tak tomusí být radost ,ale stejně představ si že by jste museli platit i fasádu :wink:
3. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek